Starostlivosť o vlasy

Top 5 vlasové spreje s ochranou proti SPF

Top 5 vlasové spreje s ochranou proti SPF

Nadmerné slnenie poškodzuje Vaše vlasy a pleť rovnako. Na rozdiel od odchode vaše vlasy suché a nudné, tvrdé lúče by mohli byť v skutočnosti jedným zo spúšťačov pre lámavé vlasy s množstvom rozštiepené končeky. Naviac váš skalp je taktiež podrobený intenzívny škody. Žiadna z vašich šampóny, kondicionéry a stylingových prípravkov, v skutočnosti má riešenie pre vaše vlasy problémy vyvolané poškodením slnkom. Dôvod - nemajú SPF a to je miesto, kde tieto SPF laky na vlasy prísť do obrazu. Pozrite sa na naše top 5 odporúčania laky na vlasy a čítajte ďalej zistiť, ako prospešné by mohli byť pre vás.

SPF Spray na vlasy - Top 5

1. Kérastase Soleil Micro Voile Protecteur:

Spolu s chrániť vlasy pred poškodením slnkom, tento sprej vás tiež zaisťuje hladké, lesklé a mäkké zámky. Bonusový bod - chráni farbu vlasov pred vyblednutím von, a tým zachovať tie štýlové kadere vydrží dlhšie. Prestúpené mikro- rozptýlené častice UV obrany, ponúka produkt zaručená ochrana pre vlasy a udržuje ju hydratovanú. Je vhodný pre všetky typy vlasov a ponúka špeciálnu starostlivosť o farby, suché, poškodené a kučeravá typy vlasov.

load...

2. Aveda Sun Care Protective Hair Veil:

Názov hovorí za všetko. Tento ľahký, odolný proti vode Hair Veil pôsobí ako neviditeľný obrazovky, tienenie vlasy pred slnkom inak náchylné škody. 100% nemastná formula, to poskytuje úplnú ochranu proti slnečnému žiareniu po dobu až štrnásť hodín. Ideálne pre UVA aj UVB ochrany, tento produkt je zabalené so zmesou hydratačných olejov, ktorý vám pomôže detangle a stav vašich vlasov bez citu mastný. Stručne povedané, je to obchod one-stop pre všetky tie vlasy potrebujú!

3. Wella Professionals Sun Protection Spray:

Tento výrobok od Wella je určený výhradne za účelom splnenia požiadaviek na normálnu až jemné vlasy. Ide o dvojfázový sprej na vlasy, ktorý ponúka garantovanú ochranu vlasov pred UV žiarením pred a počas vystavenia slnku. Kým prvá fáza chráni vlasy pred slnkom škody, druhá fáza, naložené s rôznymi nevyhnutných minerálov a vitamínov, hydratuje vlasy. To znamená, budete nikdy stratiť svoj skákacie, zdravé vlasy na slnku.

load...

4. Shiseido Osviežujúce Sun Protection Spray SPF 16 PA +:

Tento širokospektrálny ochranu pred slnečným žiarením formula chráni vlasy a telo pred škodlivými lúčmi slnka. Balíčky s SPF 16 PA + Tento ľahký sprej je pomerne jednoduché použitie. Nula tiaže a nelepivé povahy robí to výhodnejšie výber, a to aj za vlhkého počasia. To SPF sprej na vlasy a vlasovú pokožku ponúka optimálnu slnečnú ochranu ako proti UVA a UVB žiarenia. To tiež obsahuje vitamín E obnoviť prirodzenú rovnováhu vlhkosti vo vlasoch. To je úplne odolný voči vode a PABA zadarmo.

5. Redken Color Extend Sun Solar Screen SPF 12 Sprej:

Tovar od Redken patrí medzi najvyhľadávanejšie produkty pre starostlivosť o vlasy na trhu, a to sprej na vlasy nie je žiadnou výnimkou z tohto trendu. Ako už názov napovedá, tento sprej na vlasy je ideálny pre farbené vlasy. Široké spektrum k ochrane pred slnkom spray, je dodávaný s SPF 12. Aj keď to ponúka nepochybne chvályhodné ochranu pred extrémne tvrdých slnečnými lúčmi, ale tiež zaisťuje, že sa farba nanáša na vlasy, trvá dlhšiu dobu. Sprej vytvára ochranný film na vlasoch, to zapuzdrenie pred slnkom. Spolu s jeho slnečnou clonou, produkt so svojím conditioner- podobnými vlastnosťami udržuje vlasy hladké a zamotať zdarma.

Rovnako ako u kože, každý vlas má inú potrebu, a tým aj riešenia musia byť odlišné. Vybrali sme päť najlepších SPF laky na vlasy k dispozícii na trhu, ktoré obstarávajú rôzne segmenty. Avšak, ak zistíte, že niečo iné, sa podeliť o svoje názory s nami.

load...