Starostlivosť o vlasy

Ako identifikovať a zabrániť vypadávaniu vlasov na obočiach?

Ako identifikovať a zabrániť vypadávaniu vlasov na obočiach?

Obočie sú jedným z najdôležitejších funkcií na našej tvári. Náš tvár je orámovaný nich a náš vzhľad a výraz tváre sa na ne spoľahnúť do značnej miery. Ak dôjde k strate obočia vlasov, tam je nápadná zmena v našom vzhľade a to môže byť občas trochu trápne, pretože ľudia majú tendenciu pozerať. Pred pokusom o akúkoľvek nápravu liečbe obočia vypadávanie vlasov, je to dobrý nápad navštíviť lekára, aby sa ubezpečil, že ste netrpia žiadnou vážnom stave, ktorý je príčinou tohto problému.

Príčiny vypadávania vlasov obočie:

Pre účinnú liečbu vypadávanie vlasov na obočie, je dôležité zistiť, čo je príčinou to. Budete prekvapení, koľko vecí môže viesť k strate vášho obočia vlasy. Tu je rýchly pohľad na niektoré z príčin tohto problému:

  • Over-šklbanie a nadmerné používanie kozmetických prípravkov, ako sú ceruzky na obočie, odtieňov a farieb
  • Nedostatočné živiny pre rast vlasov a celkovú podporu systému tela
  • Chemoterapia
  • Atopická dermatitída
  • Hansenova choroba
  • Hypothyroidism
  • Alopecia areata
  • Trauma
  • Starnutie
[Prečítajte si: Ako sa dostať krásnou prírodnou obočie]

Ako zastaviť vypadávanie vlasov obočia?

Existuje veľa jednoduchých spôsobov, ako zabrániť strate vlasov z obočia. Nemusíte ísť cez drahé liečby mať silné a krásne obočie. Tu je niekoľko tipov pre vás na pamäti, ktoré vám pomôžu zabrániť obočie vypadávaniu vlasov:

load...

1. Jedzte zdravej výživy:

Vaše telo potrebuje stravu, ktorá je dobre vyvážená s cieľom podporiť rast vlasov. Zahŕňajú potraviny, ktoré sú bohaté na kyselinu listovú, bielkoviny a vitamíny A, C, E a B3. Tieto živiny bude podporovať zdravé vlasy a obočie bude vždy vyzerať skvele!

2. Pomocou kozmetika šetrne:

Ak vaše obočie potrebovať dotyk make-up, ako je obočie ceruzkou, vždy sa uistite, že ste jemné, zatiaľ čo jeho uplatnenie. Potrebujete, aby sa zabránilo poškodeniu vlasov alebo padanie vlasov. Tiež by ste mali vždy pamätať použiť ceruzku v smere rastu chĺpkov.

3. Kefa obočie:

Obočie rast vlasov môže byť stimulovaný čistíte obočie každý deň. Môžete použiť obočie štetcom alebo Q-tip jemne kefa obočie v smere rastu chĺpkov, takže nespôsobí žiadne poškodenie vlasov. Starajte sa o svoje obočie vlasy rovnako ako zaobchádzať s vlasmi na hlave s láskou a starostlivosťou!

load...

4. Použite teplý olej:

Povlak vaše obočie s teplým olejom môže robiť zázraky pre rast vlasov. Môžete použiť koliesko, kokosový, mandľový alebo olivový olej. Zohrejte olej a aplikovať ju na obočie každý večer pred spaním. Ste si istí, vidieť úžasné výsledky!

5. Vyskúšajte domáce opravné prostriedky:

V prípade, že liečba teplý olej nefunguje pre vás, môžete skúsiť ďalšie domáce opravné prostriedky na podporu rastu svojho obočia chlpov alebo zabráni jeho pádu. Tieto prostriedky obsahujú šťavu z čerstvej cibule, kokosovým mliekom a Semená senovky gréckej a vodné pasty. Môžu znieť trochu divne, ale mnohí ľudia prisahali, že sú veľmi efektívne.

6. Liečbe kožných podmienky, že bezodkladne:

Musíte sa hádať, čo to má čo do činenia s vypadávaním vlasov obočia. Tiež, veľa kožné ochorenia spôsobujú svrbenie a často sa vám nedarí zdrží poškriabaniu postihnutú oblasť. Ak je táto oblasť okolo očí, je pravdepodobné, že budete poškriabať obočie a poškodenie vlasov.

Kým obočie vypadávanie vlasov môže byť veľkým problémom, je možné ju liečiť. Akonáhle lekár vylúčil akékoľvek závažné zdravotné komplikácie ako príčina vypadávania vlasov, môžete vyskúšať tieto opravné prostriedky, ako dostať svoje obočie rast vlasov späť.

load...