Starostlivosť o kožu

Najlepšie produkty značky Jovees - top 10

Najlepšie produkty značky Jovees - top 10

Jovees je bylinný kozmetická značka, ktorá sa začala v Indii v roku 2004 s radom bylinné starostlivosti o pleť, starostlivosť o vlasy a kozmetických prípravkov. Jovees produkty obsahujú cenné rastlinné zložky vybrané prostredníctvom starostlivým výberom a vytvorené zručný miešanie bylín. Prísady používané v prípravkoch Jovees sú starostlivo spracované tak, že bylinky nestrácajú svoje živiny. Prirodzené a organické výrobky používané v produktoch dáva konečný výsledok - Krásna a mladší vzhľad pleti.

Top 10 Jovees Products

Tu sú moje obľúbené Jovees bylinné produkty vymedzené pre vás. Pozrite sa prostredníctvom nasledujúceho.

1. Jovees jahoda na tvár:

Jovees Strawberry face wash je jedným z najobľúbenejších a najuznávanejších zo všetkých Jovees produktov. Obsahuje jahôd extrakty, extrakt jojobový, vitamín E a olivový, ktoré zanechávajú na koži mäkký, hladký a vláčnu po každom praní. Čistí tvár dobre a jahodové extrakty sú dobré pre exfoliačný kožu. Je to jemný tvár umyť, ktorá odstraňuje make-up účinne bez make-upu a zanecháva tvár úplne čisté bez vysychanie pokožky. Je to musí kúpiť výrobok od Jovees. Dodáva sa v peknej ružovej squeeze trubice 120 ml a je k dispozícii pre R 115 vo všetkých popredných kozmetických predajní

load...

2. Jovees marhule a peeling Almond:

Jovees marhule a mandľový peeling je jemný peeling, ktorý jemne exfoliuje pokožku a čistí tvár dôkladne. Má krásne marhuľovej vôňu a má krémovú textúru s množstvom korálok v ňom. Šíri sa rovnomerne a je potrebná len veľmi málo množstvo pre celú tvár a krk. Peeling je hydratačný a nevysychá pokožku. Výrobok predáva R 165 na 220 gramov.

3. Jovees Pearl Whitening Face Wash:

Táto tvár umyť prichádza v perleťovo bielej nepriehľadnej trubicou a šedej viečko a obsahuje niektoré výživné aktívne zložky. Získate úplne čisté a svetlé tvár každom umytí. Ďalej dodáva jemný lesk na koži, ktorá trvá po celý deň. Premývacia tvár cítiť príjemná a je zreteľný zmes plodov a smotany. To plákanie ľahko a nezanecháva žiadne zvyšky mydlovou pozadu. Pri pravidelnom používaní získate mäkký a hladšie pokožku. Stojí R 245 na 60 ml.

load...

4. Jovees Natural Neem Face Wash:

Jovees Natural Neem Face Wash je jedným z najpredávanejších produktov z Jovees. Obsahuje prírodné Neem extrakty, ktoré sa vhodným tvár umyť pre aknóznu pleť robí. Obsahuje malé zelené granule, ktoré čistia tvár úplne čisté a ma udržuje svieži po celý deň. Je to vrecko priateľský produkt a jeho cena R 135 na 120 ml.

5. Jovees Anti-aging tvárová maska:

Táto pleťová maska ​​obsahuje dobroty santalového dreva, medu, šafranu, citrónu a mandlí, ktoré nielen vyživuje pokožku, ale aj zosvetlí tón pleti. Táto pleťová maska ​​je vhodná pre všetky typy pleti, olejové sušiť podobne a obsahuje malé čierne guličky, ktoré odlupovať kože dobre. Táto pleťová maska ​​obsahuje vlastnosti proti starnutiu a spôsobuje, že pokožku pevnú a dodáva krásny lesk na tvár. Tvár pack tiež pomáha znižovať jemné linky a vrásky. Je to predáva R 210 na 120 gramov.

6. Jovees Honey a Grape ruky a telové mlieko:

Mlieko je dodávaný v pekné biele a zelenej fľaši s dávkovačom čerpadla. Čerpacie dávkovač zabraňuje prebytok plytvaniu a tryska prichádza pokrytá priehľadným viečkom, ktorý robí to cestovať príjemný. Konzistencia krém nie je ani príliš silný, ani príliš vodnatá; Je jednoducho perfektný a šíri rovnomerne na koži. Je to mierne telové mlieko, ktoré účinne bojuje po kúpeli sucha a nerobí kože mastný alebo olejnatý. To udržuje pokožku zvlhčovanie po celý deň a udržuje pokožku hydratovanú. Trochu ide dlhú cestu a jedna fľaša bude trvať dlhšie ako dva mesiace. To je cenený u R 240 na 200 ml fľaše.

7. Jovees proti opálenie a objasnenie bylinná pleťová maska:

Táto pleťová maska ​​je užitočné obrátiť opaľovanie na našej tvári a robí pleť jemnú a hebkú. Obsahuje niektoré naozaj účinných prírodných ingrediencií, ako je mrkva, pšeničné klíčky, med a Fullerová krajiny, ktoré z neho robí ideálny proti opálenie pleťová maska ​​robia. To okamžite vymaže pokožku že odstráni všetky nečistoty a odumreté kože. Balíček tiež vysušuje v krátkom čase, takže nemusíte sedieť celé hodiny v tomto balení aplikovaného na vašej tvári. To by mohlo byť trochu sušenie, takže je odporúčané používať hydratačný udržiavať pokožku hydratovanú. Cena tohto produktu je R 115 na 75 gramov.

8. Jovees Mrkva a Anjeer Opaľovací krém SPF 40:

Je na vodnej báze ochranu proti slnečnému žiareniu Jovees pleťové prípravky, ktoré nielen chránia pokožku pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia, ale tiež zlepšuje štruktúru kože a pleť a udržuje rovnováhu pH tváre. Pokožka sa stáva jasnejšie, a dokonca aj tónovaný pri pravidelnom používaní. Slnečná clona je nemastný na rozdiel od iných opaľovacieho krému a pobyt na pomerne dlhšiu dobu. To účinne bráni pokožku pred opaľovaním a tiež obracia zafarbenie pokožky.

9. Jovees Pearl Whitening pleťová maska:

Táto pleťová maska ​​obsahuje dobroty jojobového oleja a mandľového oleja, ktorý vyživuje a vyhladzuje pokožku. Obal tohto pleťová maska ​​je veľmi podobný tomu z prania perla tváre. Tvár pack je perleťovo bielej farby a neobsahuje žiadne granule. Tvár pack umýva off ľahko odhaliť hladký a svetlou tvár. Sep trvá nie dlhšie ako jeden deň. To odstraňuje jednotvárnosť z tváre a robí pleť živé a svieže. Je to predáva Rs 245 60 gramov a je k dispozícii na všetkých hlavných internetových obchodov a kozmetických obchodov.

10. Jovees koža omladzujúce ovocie tváre kit:

Ak nie ste moc salónu človeka a radšej robia vaše tváre doma, táto sada je práve pre vás. Súprava obsahuje šesť výrobkov a každý výrobok je naložená prírodných účinných zložiek, ktoré omladzuje pokožku a poskytuje žiara na koži. Získate šesť stredne produkty veľkosti 50 g na kus v stavebnici, ktorá sa skladajú z Citrus a Blackberry čistiacim prostriedkom, medom a mandľovým tváre kroviny, papáje a ananásu masážny krém, hamamelu a Basil kože tónovanie gél, Apple a avokádo ovocie pleťová maska ​​a čaj stromu a hamamelu krém na tvár. Celá súprava stojí Rs 685.

Už ste vyskúšali niektorý z týchto Jovees kozmetických výrobkov pred? Ak áno, aký je váš obľúbený produkt Jovees?

load...