Starostlivosť o kožu

13 tipov na vyzdvihnutie najlepšieho telového mlieka a krému, ktorý vám vyhovuje

13 tipov na vyzdvihnutie najlepšieho telového mlieka a krému, ktorý vám vyhovuje

Má vaša pokožka breakout pomerne často kvôli mastnú pleť? Alebo vaša pokožka majú časté praskliny a vyrážky v dôsledku nadmerného sucha? Používate správny telové mlieko alebo správne hydratačný krém na tvár? Ak ste sa stretávajú niektoré alebo všetky tieto problémy, potom je na čase, aby znovu premýšľať!

Použitie telové mlieko a krém na koži je pravdepodobne jedným z najlepších spôsobov, ako udržať ju zdravú. Najmä preto, že pomáhajú hydratujú, vyživujú, hydrát a revitalizáciu pleti. Ale jeden typ môže, ale nemusí vyhovovať ostatné typy pleti. Z tohto dôvodu vyzdvihnutie na pravej telové mlieko a výberom telový krém je nutné, najmä pokiaľ ide o textúru kože, tón a typu.

Zoberme si tieto body pri výbere telové mlieko alebo krém pre vás

1. Pochopenie váš typ pleti, či už to je normálne pleť, mastná alebo suchá typu. Existuje jednoduchý spôsob, ako zistiť. Použite tkaniva na koži asi 3 až 4 hodiny po sprche. Vidíte-li olej na ňom potom máte mastnú pleť, ale ak váš suché zdá byť nudný a trochu popraskané, potom máte suchú pleť. Ak si nie ste istí, uistite sa, že budete hľadať pomoc u odborníkov alebo dermatológmi.

load...

2. Vyvarujte sa nákupu hydratačné a krémy, ktoré obsahujú farbivá, ako sú škodlivé chemické látky, ktoré prípadne môžu poškodiť kožu. Takže zložiek v takých krémy môžu tiež alergie a zlé reakcie u niektorých ľudí. To je najlepšie vykonať kalmetizace pred použitím.

3. Rastlinné výrobky sú vždy dobrou voľbou, pretože nemajú žiadne vedľajšie účinky. Robia trvať dlhšie, než ukazujú výsledky, ale výsledky sú rozhodne neexistencia zaručených!

4. Ak máte problém strií alebo celulitídou, potom ísť na produkt, ktorý sa vyznačuje kakao alebo bambucké maslo ako je hlavnou zložkou.

5. Ak je vaša pokožka je slnko spálený, rozhodnúť sa pre výrobky, ktoré obsahujú aloe vera.

6. Pleťové vody pre telo a telové krémy nie sú rovnaké. Kým telové krémy sú bohatšie na ich zložiek, aby sa vaša pleť hydratovaná, pleťové vody dobre so suchou kožou, najmä počas zimy.

load...

7. Vône ako ruža, santalové atď. By pomohol hydratovať pokožku a zároveň vám ponúka príjemnú vôňu.

8. Nočné krémy hydratujú pokožku a aby bolo mäkké, kým spíte.

9. Uistite sa, že budete čítať všetko o zložkách pred kúpou.

10. Pred investovaním do nových produktov, ísť na propagačné či malé balenia vedieť, či to vyhovuje vašej pleti.

11. Nenechajte prepadať reklamy a celebrity potvrdenie.

12. Vyhnite sa výrobky, ktoré sú nízkej kvality a neznámych značiek, pretože majú väčšiu šancu majú parabény a iných škodlivých chemikálií, ktoré prípadne môžu poškodiť kožu.

13. Pokiaľ ide o nákupe opaľovacích krémov, uistite sa, že SPF sa odporúča podľa vášho tón a typ pleti.

Trh je plný možností a je len na vás vybrať si ten správny produkt po priechodná konzultácii s dermatológom.

Správna starostlivosť a vedenie vám pomôže dosiahnuť lepšieho zdravia pokožky.

So Good Luck !!! S krásou nákupy... !!!

load...