Starostlivosť o kožu

21 tipov krásy, ktoré by mal každý dospelý vedieť

21 tipov krásy, ktoré by mal každý dospelý vedieť

Teenageri patrí k fáze experimentu, fáze sme prešli a fázu prichádzajúce generácie prejde taky. A všetci sme si vedomí toho, ako zvedavý a túži by sme mali vyrásť. Robiť to, čo dospelí robia!

To je doba, kedy zistíte, že váš ženskosť a chcú, aby sa pokúsila predviesť! Máte neustálu potrebu, aby vyzerali dobre. A úprimne, čo je na tom zlé?

Máte naše oči na všetkých kozmetických časopisoch a módnych trendov. Viete, čo je v tom, či je make-up, vlasy alebo oblečenie, a to je len začiatok. Si vyzdvihnúť všetko, čo sa vám páči a rozhodne si nemyslím, že dvakrát, než sa snaží ich von! A prečo nie? Ak nechcete nájsť svoje ľubovôle a nevôli teraz, keď áno?

load...

S tým všetkým je treba chrániť pokožku a zachoval si pôvodnú zdravie a žiara. Kozmetické chyby urobené v tomto veku by mohlo trvať dlhšie ako niečí predstavivosti, zanechal viditeľných známok, ktoré môžu uľahčiť život dospelého oveľa ťažšie, ako to bude tak ako tak! Kozmetické tipy pre teenagerov je veľmi odlišné od toho, čo je pre naše matky.

Tak prejdite nadol, vedieť, čo môžete urobiť, aby si vybrať ten správny make-up, postarať sa o vašu pokožku a vlasy. Umožňuje vynechať vaše pery! Tu sú všetky domáce kozmetické poradenstvo pre dievčatá v ich mladistvom veku.

Makeup:

Make-up voľby ako teenager je potrebné vykonať veľmi starostlivo. Vaša pleť v tomto veku má tendenciu reagovať veľa k produktom a breakout je niečo, čo nikto rozmary. Nižšie je uvedených niekoľko tipov, aby bolo ľahšie na vás.

load...

1. Nenechajte nič kupovať, bez najprv testovania. Požiadať o vzorky, aby sa ubezpečil vzorec neprerušuje vás.

2. Nerobte dymové oči s tmavými pery, pretože má tendenciu vyzerať lacnej pre mladú tvár.

3. Hrať svoje najlepšie vlastnosti, ak máte pekné oči, linka je tak dostanú viac pozornosti. Alebo ak máte nádherný pút použite lichotivé lesk alebo rúž, aby získali pozornosť.

4. Vyhnite sa základňou, na akné kožu, v prípade potreby; uistite sa, že použitie oleja zdarma vzorec.

5. Pat korektor pomocou prstov, než utieranie.

6. Uistite sa, že nosiť opaľovací krém, ako make-up. To bude mať vaša pleť hľadá pár rokov mladšie.

Koža:

Dospievajúci pleť je úplne iný príbeh z dospelého kožu. Majte na pamäti, že vaša pokožka je viac priepustná tj umožňuje ďalšie látky, ktoré majú prejsť, než pre dospelých kože, a preto ukazuje podráždenie drsných výrobkov oveľa ľahšie. Jedinou výhodou máte, je, že dospievajúci pleť tiež inklinuje hoja rýchlejšie. Tu je niekoľko všeobecných tipov, špeciálne určené pre vás!

1. Získajte po celej ploche telový peeling pre odstránenie odumretej kože. Uistite sa, že v oblastiach, ako sú ramená, chrbát a hrudník sú pokryté. Pre mastnú pleť, uistite sa, že jemne drhnúť T-zónu, aby sa odstránili a zabránilo čierne bodky.

2. Oholiť nohy na konci kúpeľa, aby sa zabránilo zníženiu. Ak máte vosk, choďte na rýchly studenú sprchu!

3. Starostlivosť o nechty, aby im Odseknutá, a farba je so základným náterom, aby sa zabránilo žlté nechty.

4. A nezabudnite tie nechty na nohách! Nie je nič viac odporné než špinavými dlhými pazúrmi. Pod nimi a vyčistiť v pravidelných intervaloch.

5. Získať dobrú noc odpočinúť, aby sa zabránilo akné a tmavé kruhy pod očami.

Starostlivosť o pery:

Zaujíma vás, prečo sa máme starať pery ako samostatný segment? Koža na pery je ako taký veľa citlivejší ako zvyšok tela, pretože postráda žľazy živiť seba, ale ako teenager, je ešte citlivejšie. Praskne, vyschne a krváca veľa ľahšie!

Tu je niekoľko všeobecných vecí, ktoré môžete urobiť, aby to mäkké a poddajné, pretože sú najlepšie kozmetické tipy pre teenagerov.

1. Peeling! Ale iba domáce exfoliators ako je cukor a med. Vyhnite sa kefy techniku ​​zubov bez ohľadu na to, ako mäkké štetiny sú.

2. Hydratačný krém tak často, ako je to možné. Nikdy nechať to vyschnúť.

3. Nepoužívajte lízať vaše pery alebo olúpať sa suchú pokožku. Nič spôsobí viac škody ako tieto dve veci!

4. Nenosí rúžu na už popraskané pery. Oni len upozorniť a ďalej vysušte pokožku.

5. Vždy skontrolujte dátum vypršania platnosti. Ktorých platnosť vypršala produkty majú viac baktérií a menej živín, ktoré môžu prilievať olej do už rastúce stavu pokožky. A ak nemáte jeden, bude to spôsobiť práve pre vás!

Vlasy:

Potom, čo všetky problémy s pokožkou a make-up, ako môžete nechať svoje vlasy držať späť? Tu je niekoľko tipov, ktoré bude robiť to pre vás jednoduchšie, aby ich skrotiť a pristane.

1. Nepreháňajte svetlovlasý upozorní na vlasy. Uistite sa, že pobyt v blízkosti svojich prirodzených tónoch.

2. Získajte ľahko-to-riadiť účesy ako vrstvy. Vrstvy sa hovorí, že ušetrí čas pri obliekaní, ako to vyzerá dobre na takmer všetky typy vlasov.

3. Tie dostal nielen mastnú pleť, ale olejnatý skalp aby toho nebolo málo so svojím blond vlasy? Preskočiť stovky výrobkov na trhu a vybrať si nejaký detský púder. Detský púder pri korienkoch robí divy! Ale ak máte hnedé vlasy, potom držať na suchý šampón.

4. Potreba štýl, ktorý bude fúkať ľudí preč? Nechoďte cez palubu. Menej je viac zásada platí aj tu. Len dať svoje vlasy nejaké voľné kadere so sudom železo a tie sú nastavené! Tento druh stylingu tiež minimalizuje tepelné poškodenie.

5. Shampoo to sú určené pre váš skalp a kondicionéry pre hriadeľ vašich vlasov. Bez ohľadu na to, čo váš vek, toto pravidlo sa nemení. Šampón na špičkách bude pás len pár príliš veľa prírodných olejov a kondicionér na skalpu bude vaše vlasy mastné iba. No dobrá príde mimo neho.

Vždy sa usmievať a byť istí. Sálavé úsmev robí zázraky úsilie salóny, ktoré ste vykonali!

load...