Starostlivosť o kožu

Najlepšie leštičky na kozmetiku - naša špička 10

Najlepšie leštičky na kozmetiku - naša špička 10

Telo leštenie je metóda odstraňovanie odumretých buniek a nečistôt z hornej vrstvy pokožky odhaliť zdravú a krásnu pleť. Použitím telesných leštičky, koža je jemne exfoliated s cieľom získať hladký a žiariaca pleť.

Top 10 pre telo leštičky k dispozícii v indickom trhu

1. Body Shop Strawberry Telo Polisher:

To je jeden z najlepších telesných leštiča k dispozícii na indickom trhu. Obsahuje skutočné jahody výťažky a má sladkú jahodovú príchuť. Jemne exfoliates pokožku a buffnite off odumreté bunky odhaliť zdravú a hladkú pleť. Naneste na vlhkú pokožku a jemne kroviny v krúživými pohybmi, potom opláchnite.

load...

2. Body Shop Satsuma Telo Polisher:

Tento orgán leštič je ďalší báječné telo leštičky z radu Body Shop. Má úžasnú pikantné citrusovú vôňu, ktorá pretrváva po dlhú dobu. Tento výrobok obsahuje Satsuma výťažky z ovocia, medu a vlašských častice, ktoré odlupovať a hydratujú pleť. Tento gél na báze penenie telo nechty je vhodný pre všetky typy pleti.

3. Vedantika herbára Skin leštenie peeling:

Jedná sa o bylinné pleť a telo Polisher ktorá obsahuje prírodné výťažky, byliny, orechy a strukoviny. Sú kombinované re-oxidačné činidlo a vyživujú pokožku. Zlepšuje krvný obeh a zlepšuje tón pleti. To odumretej kože i bez odlupuje prirodzený obsah vlhkosti. Tento peeling je vhodný pre suchú pleť.

load...

4. Tvam mandle a med telo Polisher:

So skutočnými výťažky z mandlí, medu, ružovú vodu a aloe vera, toto telo leštič jemne exfoliuje, odstraňuje odumreté bunky a čistí pokožku. Tento orgán Polisher drhne preč mŕtve vrstvy odhaliť lesklé a hladké pleti. Produkt tvrdí, že je ručne s najčistejšie prírodných surovín a neobsahuje žiadne živočíšne produkty. Je bohatá a výživná s úžasnou vôňou.

5. Fabindia Black Sesame a Salt telo Polisher:

Už ste niekedy počuli o leštička karosérie, ktorá obsahuje korenie a soľ ako zložky? Pozrite sa na telo leštičky Fabindia ktorý obsahuje čierny sezam, morskú soľ a liečebné oleja z klinčekov, zázvoru a čierneho korenia. Zmiešajte tento produkt s jogurtovou alebo masážny olej do vzniku hladkej pasty, inak soľ a korenie môže byť krutý na citlivú pokožku. Tento vynikajúci produkt exfoliates pokožku a má omladzujúci efekt s chladiacim pocitom. Tento produkt nemusí byť účinná pre mastnú pleť a ľudia s veľmi citlivou pokožkou by mal úplne držať ďalej od neho.

6. Biotique Walnut Skin Telové Polisher:

Biotique je dobre známa značka pre rastlinné produkty. Tento orgán leštič obsahuje orech extrakty, Neem a mätový olej. Tento produkt je ideálny pre normálnu a suchú pleť. Vlašských orechov Extrakty, ktorá je bohatá na vitamín A, spolu s červeným santalového dreva práškom, mätou a neem olej vymaže pokožku a miznú drobné linky. Má krémovú textúru, ktorá jemne exfoliuje pokožky, odstraňuje odumreté bunky z povrchu a poskytuje jasný svetelný pleť.

7. Forest Essential trstinový cukor a Tamarind telo Polisher:

Tento produkt dostane jeho exfoliating vlastnosti z prírodných minerálnych bohatej morská soľ a surového trstinového cukru. Tento magický produkt jemne leští pleť a zanecháva ju hladkú a jemnú. Obsahuje tiež mandľový a marhuľový olej, ktorý je ideálny pre zdravú kožu. Tento peeling na báze cukru môže byť trochu drsné na začiatku, ale po drhnutie na nejakú dobu, to jemne rozpúšťa k odhaleniu hladkej a svetlej pleti.

8. Lotus herbára kivi a hrozno Polisher:

Tento vzácny telo leštičky je výhradne určený pre citlivú pokožku. S extrakty z kiwi a hrozna, to leštič je veľmi hladký na kožu a jemne exfoliates mŕtve bunky. Kiwi je bohatý na vitamíny, ktoré pomáhajú v boji proti tvorbe voľných radikálov a hrozno majú sťahujúci vlastnosti, ktoré čistia a sprísniť póry. Telo leštiaci má konzistenciu podobnú gélu a má prirodzenú kiwi vôňu.

9. Soap and Glory Flake preč Telo poľský:

Jedná sa o vyhladenie telo lesk bambucké maslo, mandľový olej, broskyňový prášok semien, morskej soli a cukru. Je naplnený pôvodný ružovú vôňu typickú pre mydlo a sláva výrobkov. Zaisťuje správny druh exfoliácia a nie je krutý na koži. Je ideálny pre všetky typy pleti.

10. Body Shop Vanilla Bliss Telo poľský:

Ďalšie populárne telo lesk z radu Body Shop, že prichádza s vanilkový extrakt a bio medu. To odstraňuje odumreté kožné bunky, zanecháva pokožku jemnú, hladkú a úplne čisté. Toto nádherné telo lesk má bohatú vanilkovú vôňu a je vhodný pre každý typ pleti. Avšak, toto je limitovaná edícia produktu.

Skúste tieto úžasné telo leštidla odhaliť krásnu a zdravú pokožku. Tak ktorý je váš obľúbený telo leštič?

load...