Starostlivosť o kožu

2 jednoduché ošetrenie pupienkov na mastnú pleť

2 jednoduché ošetrenie pupienkov na mastnú pleť

Pupienky sú pravdepodobne najobávanejší a pretrvávajúci problém každá žena s mastnou pleť bude sťažovať! Čítať ďalej vedieť, čo pupienky a čo pupienok ošetrenie pre mastnú pleť.

Kliknite tu pre zobrazenie zväčšenou verziu tohto Infographic.

Pupienok Liečba Pre mastnú pleť:

Tu sú niektoré techniky pupienok ošetrenie pre mastnú pleť doma:

1. Citrónová šťava a med Mix:

Lemon je najlepší domáci liek pre mastnú pleť. Citrónová šťava obsahujú kyselinu citrónovú, ktorá môže neutralizovať a riadiť sekréciu oleja mastnú pleť. Má schopnosť účinne znížiť pupienkov. Kyselina celkom dobre funguje zabiť škodlivé baktérie spôsobujúce akné spolu so znížením jazvy.

load...

Med má antibakteriálne vlastnosti a môže obnoviť rovnováhu vlhkosti v pokožke dobre. Med dáva prirodzený žiariace pleť a tiež pomáha pri redukcii pupienok.

Ako:

  • Squeeze 1 lyžica čerstvej citrónovej šťavy a brať rovnaké množstvo medu do čistej misy. Mix je dobre. Získate hustú tekutú pastu, ako je balenie teraz.
  • Naneste ho na celú tvár a krk potom, čo správne čistenie tváre.
  • Použite vatový tampón používať túto zmes po celej tvári.
  • Zmes sa nechá na tvári po dobu 15 až 20 minút.
  • Po 15 minútach, umyte sa studenou vodou.

Môžete si všimnúť okamžité zníženie pupienok a svetlú žiaru na tvári. Aj táto liečba pomôže slabnúť pupienok značky taky. To je veľmi jednoduché a efektívne pupienok ošetrenie pre mastnú pleť. Pravidelným robí tento pupienok liečby, môžete pomôcť udržať pupienky na uzde. Potom, ktoré môžete urobiť každý týždeň dvakrát.

2. Besan a tvaroh pleťová maska:

Besan je známy ako Bengálsko gram alebo dal múku, a je k dispozícii ľahko v našej indickej kuchyne. To isté platí aj pre tvarohom rovnako. Takže nemusíme ponáhľať do obchodu krásy, ako dostať tieto kozmetické produkty. Besan je bohatá na bielkoviny a vitamíny, a tvaroh je bohatý na vitamín A a C. Tvaroh môže udržať pokožku jemnú a vláčnu riadne hydratačné ju. Zároveň besan vytiahne ďalšie mastnotu na mastnú pleť. Ďalšou z účinných možností v olejovom liečbe kožných vyrážok doma.

load...

Ako:

  • Take 2 lyžičky besan a jednu lyžičku tvarohu. Táto zmes lyžicou dobre premiešajte do čistej misy, aby sa hustú kašu.
  • K tomuto hustú pastu, pridajte dve kvapky citróna a štipku kurkumy prášku.
  • Zmiešajte to dobre, aby sa zmes a potom použiť túto pastu rovnomerne na čistý tvár a krk. Táto pleťová maska ​​môže trvať dlhší čas vyschnúť.
  • Po 20 minút až 30 minút, použite teplú vodu na suchý tvár balenie, aby bolo voľné.
  • Teraz rub ľahko odstrániť pleťová maska ​​z tváre a krku. Trením takto, bude odumreté bunky vašej pokožky je treba odstrániť. Potom striekajúcej studenou vodou, aby sa odstránil zvyšok tváre balenia.

Prísady, ako sú Turmeric a medom sú známe ako antiseptické prísady. Pomáhajú v pokoji a revitalizáciu pleti. Kurkuma tiež pomáha pri blednutiu opálenie alebo sfarbenie kože. Jeho žltý odtieň pomáha žiaru pokožky, a zároveň ju chráni pred škodlivými slnečnými rays.Curds sú známe najmä kyslé syreniny, že obsahujú vlastnosti, ktoré zabíjajú baktérie spôsobujúce akné okamžite.

Tento postup sa opakuje pre mastnú pleť raz týždenne dvakrát spočiatku. Po pupienky sú kontrolované, môžete to urobiť raz za 15 dní.

load...