Starostlivosť o kožu

Najlepšie mýdla a telové mydlá sú k dispozícii

Najlepšie mýdla a telové mydlá sú k dispozícii

Dove je známy pre starostlivosť o pleť a starostlivosť o vlasy značka, ktorá je vo vlastníctve Unilever a jej produkty sa vyrábajú vo viac ako 35 krajinách sveta. To revolúciu v kozmetickom priemysle tým, že zavádza pojem hydratácie ako kľúč ku kráse. Postupom času sa značka rozšírila o umývanie tela, telové mlieko, anti perspirant, starostlivosť o vlasy a produkty starostlivosti o tvár. Dove má obrovskú fanúšikovskú základňu, ktorá zahŕňa mladé dievčatá, mládež a ženy rovnako. Tiež, to je hodnotená ako najdôveryhodnejší značku v Indii.

Jedná sa o prvej desiatke Dove mydla a ďalšie produkty:

1. Dove Cream Beauty kúpanie Bar:

Jedná sa o podpis dove mydlo! Mydlo obsahuje 25% hydratačný krém, ktorý zlepšuje stav pokožku, ktorá je hladká a mäkká. Mydlo čistí tvár dôkladne a dodáva mäkké svetlo na tváre. Je to dokonca kontroluje sekréciu kožného mazu alebo oleja a bráni zlomiť outs.

2. Dove Jemný peeling Mydlo:

Toto mydlo obsahuje malé guľôčky, ktoré odumretej kože na jasné nečistoty a udržuje pokožku vlhkú a zdravé súčasne. Mydlo obsahuje dobroty hydratačný krém, ktorý nevysychá pokožku a necháva vás s jemnú a hladkú kožu. Má ľahkú sviežu vôňu a vytvára luxusné penu. Mydlo čistí studne pleti a dokonca odstraňuje zostatkové make-up. Pravidelné používanie tohto mydla vyrovnáva tón pleti a zlepšuje štruktúru pokožky.

load...

3. Dove Fresh Vlhkosť Beauty Body Wash:

Jedná sa o umývaní hydratačné telové od Dove, ktorá ¼ hydratačné mlieko, spolu s uhorkou a zeleného čaju, ktoré čistia pokožku a udržuje ju sviežu a hydratovanú. Tento sprchový gél mydlil naozaj dobre a umýva off ľahko bezo zvyšku slizkého za sebou. Je to hlboký hydratačné a udržuje pokožku jemnú a vláčnu a to aj bez použitia telové mlieko. Má veľmi osviežujúcu vôňu, ktorá pretrváva nejakú dobu po praní.

4. Dove Hlboko výživná Body Wash:

Tento sprchový gél je vyrobená zmiešaním hydratačné zložky s prírodnými lipidmi, ktoré dôkladne vyživuje pokožku hlboko dole a udržuje ju hladkú a pružnú. Premývacia telo je hustá a krémová a cítiť ako pravidelné Dove mydlo. To mydlil dobre a zanecháva pokožku pocit príjemnej a hydratovaná. Je odplaví ľahko a zlepšuje štruktúru pokožky s pravidelnou použitia.

load...

5. Dove Gentle Exfoliating Body Wash:

Tento premývací telo obsahuje mäkké guľôčky, ktorý poskytuje jemné exfoliácia a je koža, mäkké a hladké. Umývacie Telo má krémovú konzistenciu a pení naozaj dobre. To nie je vysušovať pokožku a udržuje pokožku hebkú a vláčnu po celý deň.

6. Dove Beauty Vlhkosť Face Wash - normálnu až suchú pleť:

To Face Wash je ideálny pre normálnu až suchú pleť. Premývacia plocha vytvára hrsť peny a vyperie ľahko bezo slizký filmu za sebou. Je to veľmi podobne ako hydratačný mydlo a udržuje pleť dobre hydratovanú do dlhé hodiny bez udania naťahovacie pocit. To odstraňuje nečistoty a olej z povrchu efektívne. Má kvetinovú vôňu, ktorá je veľmi príjemná.

7. Dove Hlboká Čistý Face Wash:

To face wash prichádza s dobroty mlieka a je ideálny pre suché až normálnu pleť. Štruktúra tohto tváre umývanie, je veľmi jemná a hladká, rovnako ako hodváb. Mikro lístkového technológie v tomto tvár prania čistí tvár dôkladne a zmenšuje veľkosť pórov pre riadenie sekrécie oleja. Umývanie tváre zjemní pokožku a dodáva jej rovnomerný tón.

8. Dove Go Fresh Face Wash Orange:

Táto plocha umývanie je obohatená dobroty pomarančov, ktoré mu dáva čerstvé citrusy vôňu. Štruktúra tejto Face Wash je rovnako ako hydratačný krém. To je extrémne penivá a dostane odplavené ľahko. Odstraňuje všetky stopy make-up a robí to úplne čisté. Premývacia tvár je vhodnejšie pre mastnú pleť, pretože vysušuje kožu trochu. Oživuje pleť a kontroluje olej na minimálne 4 hodiny.

9. Dove Fresh Vlhkosť krása kúpanie Bar:

Toto mydlo je obohatené dobroty uhorky, pramenitej vody, vitamíny a zeleného čaju, ktorý osviežuje pokožku a robí ju hladkú. Mydlo je veľmi šetrný k použitiu a dáva zdravý lesk na tvári. Hydratačné mlieko infúzie mydlo udržuje pokožku hydratovanú a je požehnaním pre ľudí s suchú pleť. Vôňa je naozaj úžasné a dlhotrvajúci.

Skúste jeden z tejto úžasnej radu Dove mydla kúpanie a získať mäkké a žiariaca pleť. Nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti.

load...