Starostlivosť o kožu

Najlepšie Fiamy Di Wills mydlá a sprchové gély - náš top 10

Najlepšie Fiamy Di Wills mydlá a sprchové gély - náš top 10

Fiama Di Wills je mladý a nádejný značka začala ITC v roku 2007. Špecializuje sa na celý rad výrobkov pre osobnú starostlivosť, ktorá zahŕňa mydlových tyčiniek, sprchové gély, šampóny a kondicionéry a telo mastenec. Táto značka spája dobroty prírody a vedy vytvárať jemné a účinné výrobky, aby jeho patróni cítiť nažive a krásne.

Fiama Di Wills Mydlá a sprchové gély pre ženy

Jedná sa o top 10 najlepších mydlá a sprchové gély od tejto značky.

1. Skinsense kúpanie Bar Soft Green:

Jedná sa o najnovšie spustení aplikácie Fiama Di Willis, ktorý je špeciálne vyrobený z 6 vzorcov profesionálnej starostlivosti a esenciálnych olejov, ktoré tvrdia, aby sa pokožka hladká, jasná a žiarivá. Medzi 6 PRE Vzorce v tomto Fiama mydla pomáhajú zachovať základné hodvábne proteíny a poskytuje mladistvý a žiariaca pleť. Soft Green variant má kvetinové mliečnu vôňu, ktorá je veľmi ženská a pretrváva následné umývanie. Mydlá pení veľmi dobre a ľahko odplaví bezo mydlovou alebo slizké zvyšky pozadu.

load...

2. Skinsense kúpanie Bar Sheer Smooth:

Naprostý hladká je broskyňovej farby variant baru kúpanie Skinsense. To Fiama Di Wills Mydlo má veľmi sviežu ovocnú vôňu, ktorá prebúdza zmysly a vás udrží svieži a živé po celý deň. Mydlo, rovnako ako iným bežným mydlom nevysychá pokožku a udržuje ju dobre hydratovaná po celý deň.

3. Gél kúpanie Bar - Clear Springs:

Gél kúpanie Bar od Fiama Di Wills je revolučný gél bar kúpanie, ktorý má mrazené tekutý gél infúziou v ňom. Toto mierne a transparentný gél tyč je vyrobená z broskyne, avokádo, morských rias a citróna, ktoré poskytujú dlhotrvajúcu sviežosť k telu. Clear Springs obsahuje výťažky z morských rias a citrónovou trávou, ktorá mu dáva veľmi osviežujúce voňavá, ktorá trvá aj po kúpaní.

load...

4. Gél kúpanie Bar - brazílsky Orange a Ženšen:

Ide o najnovší prírastok do svojho sortimentu gél kúpanie barov. Tyč gél kúpanie je naplnený brazílskeho pomaranča a ženšenu, ktorý poskytuje úžasné citrusy vôňu na to. Vôňa je USP tohto mydla. Je dostatočne silný, aby celý záchod vôňa úžasné. Toto mydlo, rovnako ako ostatné mydla z tejto rady mydlil dobre a odplavuje ľahko zanecháva pokožku hodvábne hladký.

5. Gél kúpanie Bar - Mild Dew:

Mierna Dew je najlepšie z celého gél morenia dosky z tejto rady. Mydlo obsahuje avokádo a broskyňa, ktorá je koža hladká a žiarivá po každom použití. Sprchový gél má veľmi silný zápach avokádo, ktoré pretrváva po dobu 2 hodín po kúpaní. Naviac je sprchový gél je paraben voľný a nie je testovaná na zvieratách.

6. Gél kúpanie Bar - Exotic Dream:

Exotické sen prichádza s dobroty čiernych ríbezlí a černíc, ktoré mu dáva kráľovskú fialovú vzhľad. Mydlo má veľmi sladkú vôňu, ktorá vonia nebeský. Mydlo mydlil dobre a je veľmi jednoduché opláchnite. Hoci je mydlo, nevysušuje, alebo napína kožu. Mydlo je ideálny pre mastnú pleťou ľudí.

7. Fiama Di Wills Aqua Pulse sprchový gél:

Aqua Pulse sprchový gél je špeciálne formulovaný pre mužov. Sprchový gél je naplnený exotických prírodnými výťažkami z morských minerálov, modrej lotosu a aktívnej ochrany komplexu, ktorý mu dodávajú sviežu vôňu a osviežujúci zážitok z kúpeľa. Sprchový kút gél má malé guľôčky suspendované v gélu, ktorý jemne exfoliates pokožku a robí pleť úplne čisté. Sprchový gél mydlil dobre a nezanecháva žiadne vysušenie za sebou.

8. Fiama Di Wills Mild Dew sprchový gél:

Mierna Rosný sprchový gél je špeciálne formulovaný pre suchú pokožku, pretože obsahuje mäkké guličiek broskyne a avokádo, ktorý hydratuje a zmäkčuje pokožku. Sprchový kút gél má oživujúci arómu a peny sa ľahko aj v tvrdej vode. Sprchový gél je koža hladkú a pružnú následné umývanie.

9. Fiama Di Wills Clear Spring Sprchový gél:

Clear Springs Sprchový gél obsahuje jojobový koráliky, výťažky z morských rias a citrónom, ktorý pomáha získať jasné, zdravú a hladkú kožu. Sprchový kút gél cíti veľmi upokojujúce a osviežujúci a poskytuje chladivý pocit pri kúpaní. Sprchový kút gél mydlil dobre a poskytuje dostatok hydratácie na pokožku, takže môžete dokonca preskočiť hydratačný krém následné umývanie.

10. Fiama Di Wills Exotic Dream sprchový gél:

Tento sprchový gél obsahuje trblietky koráliky, výťažky z Bearberry listov a čiernych ríbezlí, ktorá stimuluje sviežosť. Má úžasnú vôňu, ktorá okamžite osvieži náladu. Sprchový kút gél je fialovej farby a má drobné guľôčky, ktoré odlupovať kože dobre. Sprchový kút gél zvlhčuje a hydratuje pokožku veľmi dobre a nerobí kože vyschnúť umývanie post.

Dúfajú, že článok bol informatívne. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...