Starostlivosť o kožu

Najlepšie Kilian Parfémy top 10

Najlepšie Kilian Parfémy top 10

Kilián je luxusný parfum značky z Paríža, ktorá je vlastnená Kilian Hennessy. Kilián sa začal v roku 2007 na výrobu parfumov a luxusného tovaru. Táto značka podporuje ekológiu a udržateľnosť, a teda používa plniteľný, opakovane použiteľných obalov. Táto značka má mnoho vôní v ich zbierke, ktoré prichádzajú s kráľovským a luxusnom balení.

Top 10 Kilián parfumy:

Majme pohľad na top 10 Kilián parfumov.

1. A Taste of Heaven Kilián pre mužov:

A Taste of Heaven je špeciálne navrhnutý pre mužov, aby im svieži po celý deň. Jedná sa o mierny vôňa, založená na zelenej fougere vône. Táto vôňa bola zahájená v roku 2007. To predstavuje vôňu dubového machu, jantáru, bergamot, ruža, palina, levanduľa, pačuli, africký pomarančový kvet, pelargónie, Vanille a fazuľa tonka.

load...

2. Back to black Kilián pre ženy a mužov:

Kúpiť Back to black Parfumy Pre ₹ 81,230.00 @ www.amazon.in/back-to-black-perfume

3. Veľmi nebezpečné známosti Kilián pre ženy a mužov:

Veľmi nebezpečné známosti podľa Kilián má orientálna drevitá vôňa. Táto vôňa je ideálna pre ženy aj mužov. To bolo vypustené v roku 2007.

load...

Táto vôňa má najvyššiu tóny bergamotu, ruže, africké pomarančového kvetu a fialový; Stredné tóny guajakového dreva, agarwood (oud) a papyrus, a bázy tóny santalového dreva, styrax, Vanille, vetiver, pižma a castoreum.

4. Dangereuses By Kilian pre ženy a mužov:

Buy Dangereuses Parfumy Pre ₹ 89,548.00 @ www.amazon.in/liaisons-dangereuses-perfume

Dangereuses z By Kilian má cyprusy ovocnú vôňu. Táto vôňa je ideálna pre ženy aj mužov. To bolo vypustené v roku 2007. Táto vôňa má najvyššie tóny čiernych ríbezlí, kokos, broskýň a sliviek; Stredné tóny pelargónie, ruže, škorice a ambrette (pižmo slez), a bázy tóny santalového dreva, dubového machu, Woods poznámky, vetiveru, pižma a vanilky.

5. Cestovné Šanghaj:

Cestovanie do Šanghaja je k dispozícii v orámovaný súbor, ktorý obsahuje striebro cestovné sprej a jednu 7,5 ml striekacie fľaštičku. Každá z týchto vôní je odlišná:

  • Fresh Harmony obsahuje Bamboo Harmony, vodné kaligrafie a Kvet nesmrteľnosti
  • Floral Harmony obsahuje Predohra k láske, Dangereuses a Good Girl Gone Bad
  • Sladká Harmony obsahuje sladké vykúpenia, Lásku a zakázaný hry
  • Woods Harmony obsahuje Back to Black, rovno do neba a v meste Sin

6. Musk Oud Eau de Parfum od Kilián:

Pižmo Oud Eau de Parfum od Kilián má najviac príjemnú vôňu. To je z kolekcie "Tisíc a jednej noci z Kilián. To má vôňu, ktorá je exotická, výkonný, elegantný a komplikované, ale pohodlné.

To má tóny koriandra, cyprusy, bulharskej ruže, pelargónie, davana, citróna, mandarínky, kardamonu, rum extrakt, kadidlo, Oud dohodou, pižma a pačuli dohodou. Táto sexi vôňa pretrváva po celý deň.

7. Kvet nesmrteľnosti toaletná voda by Kilián:

Kúpiť Kvet nesmrteľnosti parfum ₹ 32,499.00 @ www.amazon.in/flower-of-immortality-perfume

Kvet nesmrteľnosti parfumovaná voda by Kilián má silu očarovať svoju dušu a aby sa mohlo zdať nesmrteľné. To má božskú vôňu broskýň kvetmi.

Kvet nesmrteľnosti má tóny čiernych ríbezlí púčik, frézie, vanilka, tonka, kosatec, ruže kryštál, biele broskyne a bieleho pižma.

8. Kadidlo Oud Eau de Parfum od Kilián:

Kadidlo Oud Eau de Parfum od Kilián je z kolekcie "Tisíc a jednej noci. Kadidlo Oud má tóny Guatemala kardamóm, indický papyrus, Somálsko kadidla (ropy a absolútny), santalové drevo, Macedonian oakmoss, metyl Pamplemousse, Virginia cédrové drevo, indonézsky pačuli, ružové korenie, tureckej ruže, egyptský pelargóniový, španielsky Cistus labdanum a pižma.

9. Rose Oud Eau de Parfum od Kilián:

Rose Oud Eau de Parfum od Kilián má očarujúce ruže vôňa, ktorá je príliš ženský. Rose Oud má tóny oud, šafran, tureckej ruže a kardamónu.

10. Sladký Redemption Eau de Parfum od Kilián:

Sladká Redemption Eau de Parfum od Kilián má zvodnú vôňu, ale účinný. To má tóny vanilky, myrha, opopanax, pomarančových kvetov, benzoin a kadidlo.

Už ste vyskúšali niektorý z týchto luxus Kilián parfumov? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...