Starostlivosť o kožu

8 Príčiny tmavých kruhov by ste si mali byť vedomí

8 Príčiny tmavých kruhov by ste si mali byť vedomí

Nikto nechce skončiť vyzerať ako panda! Bohužiaľ, tmavé kruhy Zdá sa, že sa stali súčasťou každodenného života pre mnoho. Väčšina ľudí pripisujú tie kaluže tmavé kruhy pod očami z rôznych dôvodov od únavy, nedostatku spánku na svetlo obrazovky počítača. Ale skôr, než vám dať presné príčiny, dajte nám vám stručný o presne to, čo sú a mýty vzťahujúce sa k nim.

Aké sú tmavé kruhy pod očami?

Tmavé kruhy sú v tvare polmesiaca modročierne náplasť, ktorá je vytvorená na základe našich dolných viečok. Tmavé kruhy vás vyzerať staršie, unavený, zdôraznil, chorí, depresívne a jednoducho zlé. Tam je obyčajný mýtus, že tmavé kruhy sú tvorené iba po dosiahnutí určitého veku. Ale pravdou je, že ak budete študovať celú noc, druhý deň ráno ste si istí, nájsť tie škaredé čierne škvrny pod očami. Čo spôsobuje tmavé kruhy pod očami?

Bežné príčiny tmavé kruhy:

Tam môže byť veľa dôvodov pre tmavé kruhy výskytu niektoré z príčin sú nasledovné:

1. Genetics:

Môžu za to svojimi rodičmi? No, je to pravda. Tmavé kruhy sú dedičné a výskum ukazuje, že genetika hrá významnú úlohu pri odovzdávaní dole tmavé kruhy v budúcich generácií.

load...

2. Starnutie:

Pokožka okolo očí je jemná a tenká a ako ste veku, koža sa stáva tenšie. Tenká koža robí cievy výraznejšie.

3. Nezdravých návykov:

Nadmerné fajčenie a konzumácia alkoholu môže viesť k tmavé kruhy dostať prominentné. Nadmerné fajčenie je vaša krvné cievy sa objaví výraznejšie, čo spôsobuje tmavé kruhy pod očami. A samozrejme, je to ne-jasné, že fajčenie a konzumácia alkoholu nerobia žiadne zázraky pre vaše zdravie. Tiež sa snažia vyhnúť kofeínové nápoje.

4. Nutričné ​​Nedostatok:

Zlá výživa a strava môže tiež spôsobiť tmavé kruhy pod očami. Ak je váš denný strava postráda potrebnú dávku nevyhnutných vitamínov a živín, budete pravdepodobne mať tmavé kruhy okolo očí.

load...

5. Únava a nedostatok spánku:

Nedostatočný spánok často vyústi v tmavých kruhov pod očami. Je známou skutočnosťou, že nedostatok spánku je vaša pleť vyzerať bledo, pretože z toho, že tmavé kruhy stal výraznejší. Dbajte, aby sa dostanete minimálne 8 hodín neprerušovaného spánku.

6. Nie je Odstránenie make-up očí:

Ak máte radi očný make-up, aby ste sa ho zbaviť skôr, než spať. Vyčistiť vaše oči s dobrým čistiacim prostriedkom, umyte si tvár, ako sa zbaviť prebytočného oleja a nečistôt a sledovať s ľahkým hydratačným. Tesne predtým, ako budete spať, použite kvalitný očný gél, ktorý sa upokojiť vaše oči, kým spíte.

7. Hormonálne zmeny:

Jednotlivé fázy tehotenstva, po tehotenstve a menštruácie môže spôsobiť veľa hormonálnych zmien vo vašom tele. Zmeny odbitý s celou škálou zmien životného štýlu môže spôsobiť stres a vedie k tmavé kruhy pod očami.

8. Dehydratácia:

Ak nechcete piť 8 pohárov vody, aby sa vaše telo hydratované každý deň, je pravdepodobné, že budete mať tmavé kruhy pod očami.

Jedná sa o 8 najčastejšie príčiny pre tmavé kruhy pod očami.

Medzi ďalšie faktory:

Alergie sú tiež hlavnou príčinou tmavé kruhy pod očami. V takýchto prípadoch sa poradiť s dermatológom. Vezmeme-multi vitamínov môže tiež pomôcť, aby sa zabránilo tmavé kruhy pod očami. Upchatý nos môže spôsobiť rovnaký problém ako žil okolo dutín sú v tme. Psychický stres môže viesť k temnej kožu rovnako. Znížiť hladinu stresu a byť uvoľnený. Relaxačné je vaša pleť zdravú a mladý. Nedostatok železa v krvi môže spôsobiť modrastý nádych pod očami. Tiež sa vyhnite šúchal oči, pretože by to mohlo viesť k alergiám.

Dúfam, že sa vám páči tento článok zdôrazňuje hlavné príčiny tmavých kruhov je informatívna. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...