Starostlivosť o kožu

Ako používať ricínový olej na odstránenie močov

Ako používať ricínový olej na odstránenie močov

Máte krtko sa chcete zbaviť? Zaujíma vás, čo môžete urobiť, aby ho odstrániť bezpečne a ľahko? Skúste ricínový olej - to bol používaný od roku veku na liečbu rôznych kožných ochorení a robí divy pri odstraňovaní materských znamienok rovnako!

Ricínový olej sa získava zo semien ricínu obyčajného, ​​ktoré sú vedecky známy ako Ricinus communis. Jedná sa o bledo žltý rastlinný olej a je veľmi známy pre svoje antibakteriálne, antifungálne a antivírusové vlastnosti. To môže preniknúť hlboko do kože, priamo do spodných vrstiev, a pomôže odstrániť škvrny. To tiež zjemňuje a hydratuje pokožku, pomáha redukovať akné, odstraňuje jazvy a znižuje strie (1, 2, 3).

Nižšie sú rôzne lieky, ktoré obsahujú ricínový olej. Použite tieto opravné prostriedky, ako sa zbaviť krtka v tom naozaj nepríjemné miesto.

Ako používať ricínový olej odobrať Moles

Krtkovia sú bežné kožné lézie. Sú nežiaduce výrastky na koži a sú hnedej alebo čiernej farbe. Tvar mol môže byť oválny alebo guľatý. Krtkovia nastať, keď bunky rastú dohromady do zväzku skôr než pestovanie oddelene. Môžu byť odstránené pomocou chirurgických metód alebo jednoduchých domáce opravné prostriedky. Prečítajte si o to vedieť, ako používať nápravné opatrenia.

load...

Najlepšia kombinácia odobrať Moles

1. Ricínový olej a Soda 2. Ricínový olej a cesnak 3. Honey A ricínový olej 4. Tea Tree Oil a ricínový olej

OBMEDZENIA: Pred použitím niektorej z týchto odvolaní poradiť s lekárom, aby zistili, či krtko je rakovinový, alebo nie.

1. Ricínový olej a Soda pre odstránenie Moles

prísady
 • 2-3 kvapky ricínový olej
 • 1-2 lyžičky jedlej sódy
 • Adhézne obväz
proces

1. Pridajte olej do prášku jedlej sódy. Dobre premiešajte za vzniku lepivej pasty. 2. Nátierka Táto pasta rovnomerne na mol a kryt s bandážou, aby pastu na mieste. 3. Odstráňte obväz druhý deň ráno a umyte. 4. Opakujte tento každý druhý večer, až do vymiznutia krtko.

load...
Ako dlho to trvá

V závislosti na veľkosti, môže to trvať niekoľko týždňov, než krtka vrhnúť.

Opatrenia

Nedre s touto zmesou, pretože môže zanechať jazvu po krtko odpadáva.

2. Ricínový olej a cesnak pre Moles

prísady
 • 2-3 kvapky ricínový olej
 • 1-2 lyžička cesnakový prášok alebo čerstvého cesnaku pasta
proces

1. Zmiešajte ingrediencie získať hustú pastu. 2. Naneste pastu na móle a nechajte ho na niekoľko hodín. 3. Opláchnutie vodou a pat suchu. 4. Opakujte tento liek dvakrát denne po dobu rýchle výsledky.

Ako dlho to trvá

Tento liek sa začnú zobrazovať výsledky v týždni.

Opatrenia

Ak ste alergickí na cesnak, prosím, nepoužívajte tento liek.

3. Med a ricínový olej pre Moles

prísady
 • 1 čajová lyžička medu
 • 2-3 kvapky ricínový olej
 • 1-2 lyžička ľanové semienko prášok (voliteľne)
 • Náplasť
proces

1. Vyčistite oblasť vodou a mydlom. Pat zaschnúť. 2. Zmiešajte med a ricínový olej a použiť zmes na mol. Môžete pridať ľanové semienko prášok rovnako pre rýchlejšie výsledky. 3. Obal sa náplasť po dobu niekoľkých hodín. 4. Odstráňte náplasť a vyčistiť priestor pred opätovné použitie medu a ricínový olej mix. 5. Urob to dvakrát denne po dobu niekoľkých dní.

Ako dlho to trvá

Uvidíte výsledky v 7 - 10 dní.

Opatrenia

Čistiť priestor pred použitím zmesi, aby sa zabránilo infekcii.

4. Tea Tree Oil a ricínový olej Zmes zaobchádzať Moles

prísady
 • 3-4 kvapiek tea tree olej
 • 1 čajová lyžička ricínový olej
 • Vatový tampón
 • Lepiaca páska
proces

1. Zmiešajte tea tree oil silicu s ricínového oleja. 2. Teraz, namočte vatový tampón do zmesi a umiestniť ho na krtka. 3. Zaistite vatový tampón na mieste s páskou. 4. Nechajte to na dobu troch až štyroch hodín. 5. Opakujte tento raz alebo dvakrát denne.

Ako dlho to trvá

To môže trvať nejaký čas od jedného týždňa do jedného mesiaca po krtko spadne.

Opatrenia

Tea tree oil môže spôsobiť vyrážky, žihľavky a podráždenie pokožky. Uistite sa, že kožný test na predlaktí pred jeho použitím.

Všeobecne platí, že doba potrebná na odstránenie krtka závisí od jeho typu. Niektoré menšie krtkovia zmizne rýchlejšie, zatiaľ čo niektorí iní trvať dlhšie sa zvädnúť.

Tieto prostriedky sú jedny z najlacnejších a menej tie časovo náročné, a ak je vykonané správne, všimnete si zmeny v niekoľkých dňoch. Krtko začne zmršťovanie a pomaly mizne, takže červenkasté značku zozadu, ktorý pôjde preč behom niekoľkých dní.

Vedľajšie účinky

Ricínový olej je bezpečný pre vonkajšie použitie, ale ak ste alergický na koliesok fazule a ich produktov, vyhnúť sa používaniu. Overusage tohto oleja môže viesť k podráždeniu kože u niektorých ľudí. Vždy kalmetizace ho pred použitím.

Ricínový olej má mnoho výhod pre celkový zdravotný stav, kožu a vlasy. Okrem odstránenia materských znamienok a bradavíc, ale tiež podporuje tvorbu kolagénu. To spomaľuje vznik vrások a spomaľuje proces starnutia pleti. Má tiež protizápalové vlastnosti, ktoré liečia opuchy a vysušenú pokožku rovnako.

Už ste niekedy používa ricínový olej na odstránenie materských znamienok? Ako sa vám to pomohlo? Povedzte nám to tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...