Starostlivosť o kožu

DIY - úžasný spôsob, ako urobiť prírodné Cheek Stain doma

DIY - úžasný spôsob, ako urobiť prírodné Cheek Stain doma

Unavený z splurging peniaze na drahé sčervená a lícnych škvŕn získať prirodzenú flush na vašej tváre? Čo tak skúsiť niečo domáce niečo, čo je úplne bezpečný, ale 100% efektívny?

Teraz, keď máme svoju pozornosť, hovorme viac! Dnes sme vystrel zábavná, ale efektívne DIY, aby prirodzený tváre škvrnu na mäkké ružové flush na vašich tvárach. Tak, teraz môžete mať dieťa, ako ružové tváre! S niekoľkými bežné kuchynské prísady, môžete vytvoriť tváre škvrnu, ktorá bude klásť veľa drahý na trhu kúpili výrobky k hanbe!

Produkty Vyžaduje:

Pozrite sa na zoznam výrobkov, ktoré sú potrebné na tento DIY:

  • Polovica stredne veľké červené repy
  • Ružová voda
  • Miešačka
  • Cedidlo
  • Malý kontajner
  • Vatovou tyčinkou

Ako si vyrobiť prírodné Cheek Stain?

Postupujte podľa nižšie uvedených krokov, aby prirodzené tváre škvrny:

load...

Krok 1:

Musíme všetko čisté pre tento kurz, po tom všetkom budeme používať tento produkt na našom tvári! Takže, umyte repu do čistej vody. Potom zlúpnite vonkajší plášť s pomocou škrabkou na zeleninu. Rezať malé kúsky a dať ich do mixéra. Teraz, vír brúsku, kým si všimnete nejaké vodnatá tekutina plávajúce v mixéri. Teraz môžete byť v pokušení pridať trochu vody, aby sa proces mletia o niečo jednoduchšie. Ale nemusí byť v pokušení! Nechceme riediť farebný vitalitu, že nie? Ak potrebujete niečo, aby bolo ľahšie brúsiť, použiť niektoré ružovú vodu.

Krok 2:

Teraz, keď je červená repa je všetka kvapalina, kmeň ju. Zalejeme číru tekutinu, sans hrudiek alebo kusov, do čistej misy a okamžite previesť ju do misy alebo veľké špachtľou. Potom umiestnite misu nad vodou vo väčšej nádobe. Ako som použil veľkú lyžicu, som držal lyžicu nad nádoby s teplou vodou, aby sa zahrial na červenej repy šťavu. Udržujte plameň nízko a zohrejte ju pomaly. Pomocou malého lyžičku miešať šťavu, keď je nad sporákom pomáha v ľahkom zahusťovanie produktu. Len nech z červenej repy šťava zahriať dobrú 2 až 3 minúty a vyberte ju z plameňa.

load...

Krok 3:

Teraz pridajte lyžicu ružovej vody na červenej repy šťavy. Ružová voda pomáha pri zmäkčenie a hydratáciu pokožky. Ako som chcel použiť iba prírodné látky, Použil som domáci ružovú vodu. Je to celkom jednoduché. Namočiť ruže kvet 4 lyžice chladenej vody cez noc v chladničke, aby svoj vlastný čistý ružovú vodu.

Krok 4:

Teraz si čistou lyžicou a dobre premiešajte ingrediencie.

Krok 5:

Potom preneste zmesi do nádoby pre skladovanie. Tu som použil starý parfum puzdro pre uloženie repa a ruže kvet tvár odtieň. Kontajner alebo nádoba musí byť vyčistená a dobre dezinfikujú, aby sa zabránilo bakteriálnych infekcií. Čistiť a dezinfikovať to, použite prací prostriedok riešenie, alebo sprej nejaký čistý alkohol do kontajnera, aby účinne čistiť.

Potom vyplniť šťavu a zatvorte nádobu, umiestnite ju v chladničke zahustiť nahor. Vzhľadom k tomu, tvár odtieň je úplne prirodzené a bez konzervačných látok, je potrebné ho uložiť do chladničky, takže to trvá dlhšie. Ak chcete, aby tvár odtieň vzorec byť naprostá potom by som odporučil pridať trochu ružovej vody.

Použite čistý vatový tampón, aby sa tvár odtieň pre aplikáciu. Uplatňovať túto prírodné červená repa a ružovú vodu tvár odtieň ráno alebo večer, aby jemný ružový červený nádych pre vaše tváre. Akonáhle je aplikovaný tvár odtieň, sa zdá byť svetlo ružovej farby.

Ale akonáhle sa oxiduje asi 5 až 10 minút, vaše tváre sa zmení na nádherný červenkastý odtieň ružovej, ktorý bude vyzerať ohromujúci na akúkoľvek pleti! Červeno ružový nádych trvá dobrú hodinu na lícach a vyžaduje opätovné aplikácie. Skúste to, aby zostali v bezpečí a krásne!

Ako si udržať svoje tváre hľadá všetky začervenala? Podeľte sa o svoje tajomstvo s nami.

load...