Starostlivosť o kožu

Mastová maska ​​z Mŕtveho mora - ako ju pripraviť a aké sú jej výhody?

Mastová maska ​​z Mŕtveho mora - ako ju pripraviť a aké sú jej výhody?

Vedeli ste, že Dead Sea bahenná maska ​​vám pomôžu zbaviť akné a upokojuje kožné ochorenia? No, je to pravda! Nájdená okolo Mŕtveho mora, jeden z najväčších soľných jazier na svete bahno, je obzvlášť terapeutické, a to má mnoho použitie v mydiel a ďalších kozmetických výrobkov po celom svete.

Takže by ste chceli vedieť, ako používať túto masku získať žiariace a bezchybnú pleť? Pokračovať v čítaní!

Výhody z Mŕtveho mora Mud Mask:

Bahno z Mŕtveho mora má mnoho úžasných zdravotných výhod, ktoré pomáhajú osviežiť a revitalizovať pokožku. Bahno z Mŕtveho mora redukuje vrásky, má zvláčňujúce a vlastnosti proti akné, a to je tiež používa pre zlepšenie konvenčné lekárske terapiu.

load...

Okrem týchto úžasných healths výhod, bahno z Mŕtveho mora má niektoré základné vlastnosti, ktoré pomáhajú znižovať a liečbe ochorení, ako je lupienka, ekzém a akné. Mydlá z Mŕtveho mora bahna pomôcť liečiť svrbenie, zatiaľ čo oni tiež čistí pokožku a odstrániť odumreté kože.

Zvyčajne môžete pridať ľubovoľné esenciálny olej do Mŕtveho mora bahna tvárové masky, ale tento recept bude používať levanduľa, harmanček, a mäty piepornej silice. Poďme sa pozrieť na dôvod, prečo sú tieto zložky sú najlepšie možné dodatky k tejto tvárovej masky.

Zložky používané v bahna Mŕtveho mora Masky:

Levanduľový esenciálny olej:

Levanduľový éterický olej má pokoj a upokojujúci účinok. To bolo použité v mnohých kultúrach ako pomoc spánku. Obzvlášť lákavá vôňa unscented očarí väčšinu ľudí. Používa sa široko chemikov a kozmetičky ako prísada do pleťových vôd, gélov a iných telesných a pleťové masky. Levanduľový olej pomáha nielen znížiť a zmierniť napätie, ale tiež dezinfikuje kožu. Levanduľová silica bolo známe, na liečbu respiračných problémov.

load...

Harmanček esenciálny olej:

To je ďalší účinný kože ukľudňujúce esenciálny olej. Jeho pokojný a prirodzene upokojujúci efekt vám pomôže relaxovať, zatiaľ čo na druhej strane vykazuje protizápalové účinky. Harmančekový éterický olej pomáha uvoľniť podráždenie kože, ako je ekzém a akné. Môžete dokonca použiť na zníženie podráždenia.

Peppermint esenciálny olej:

Tento éterický olej sa používa hlavne v žuvačky, zmrzlina, čaj, mydlo a šampón. Olej z mäty piepornej má mnoho rôznych zdravotných výhod, medzi ktoré patrí liečbu nevoľnosti, zmierňovať bolesti hlavy a zúčtovanie dýchacie cesty a dýchacie ťažkosti. Tento éterický olej je nabitý minerály a živín, ako je železo, mangán, horčík, kyseliny listovej, vápnika, medi a draslíka.

Dead Sea bahenná maska:

Teraz, keď viete o výhodách Mŕtveho mora bahna a iné zložky rúška, poďme sa pozrieť na to, ako si môžete vytvoriť tento neuveriteľný hydratačnú bahenné masku na tvár a telo:

Ingrediencie:

Ak chcete začať s vami musí zhromaždiť svoje zložky, samozrejme. Tieto zložky zahŕňajú:

 • Sklenená nádoba s vekom
 • ½ šálky Bahno z Mŕtveho mora
 • 1 kvapka mäta pieporná éterický olej
 • 3 kvapky harmanček silice
 • 4 kvapky unscented
 • Mise
 • Lyžice
 • Plátno
 • Voda

Inštrukcie:

Tu je Dead Sea bahenné masku recept:

 1. Zalejeme ½ šálky bahna Mŕtveho mora v mise.
 2. Pridajte levandule, harmančeka a mäty piepornej silice do misy.
 3. Zmiešajte prísady dobre, až sa dostanete hladké pasty.
 4. Teraz nalejte pastu do sklenenej nádoby s vekom.
 5. Táto maska ​​na tvár pasta môže byť teraz uložená a udržiavaná stranou pre ďalšie použitie.
 6. Teraz, keď je maska ​​pasta je pripravený prijať jednu polievkovú lyžicu tejto pasty vo svojich rukách.
 7. Používanie vaše prvé dva prsty pokračovať aplikovať pastu rovnomerne po tvári.
 8. Pamätať, aby sa zabránilo citlivú oblasť okolo očí a úst. Ak je vaša pokožka začne zapáli či podráždený odstrániť masku s vodou.
 9. Potom, čo ste použili masku, nechajte to na dobu 10 minút.
 10. Postupovať, aby ho zotrite pomocou jemného tvár handričku navlhčenú vo vlažnej vode.

No, použite tieto kroky a vyrobiť si vlastné úžasné bahna Mŕtveho mora masku doma. Prosím, povedzte nám o akejkoľvek inej zmene receptúry alebo vaše skúsenosti s použitím bahna Mŕtveho mora tu. Zanechať komentár nižšie.

load...