Starostlivosť o kožu

Základné tipy pre make-up pre krásy s tmavou kožou

Základné tipy pre make-up pre krásy s tmavou kožou

Rôzni ľudia majú rôzne odtiene pleti; Preto, ich požiadavky na make-up sú jedinečné. Niečí tvar tváre a kontúry tiež zistiť, ako a aký druh make-upu by mala byť použitá. Pri nákupe make-up produktov, tí s tmavšie tóny pleti by mali starostlivo voliť ich make-up, ako to robí obrovský rozdiel v ich vzhľadu. Správny make-up môže urobiť dievča s teplým tónom pleti žiariť ako bohyňa.

1. Hydratujú:

Tí s tmavou pleťou, a to najmä s problémami sucha a majú tendenciu vyzerať popolavý ak koža nie je správne hydratovaná. Potom, čo váš denný sprchou, uistite sa, že použiť dobrý hydratačný, aby sa vaša tvár a telo dobre hydratované. To vám dá to jasné, žiariace temný pohľad.

2. Krém:

Len preto, že ste tmavšiu pleť neznamená, že vaša pleť nebude mať vplyv škodlivými UV lúčmi. To je častý omyl, že veľa tmavej pleti krásky majú tendenciu robiť. Vyberte si ochranu proti slnečnému žiareniu v závislosti od typu vašej pokožky.

load...

3. Právo základ:

Nadácia pôsobí ako podklad pre make-up. Vždy sa uistite, že základ zodpovedá vašej prirodzený tón pleti. Môžete tiež skúsiť použiť dva odtiene nadácie - svetlejší odtieň na stred tváre a svoj prirodzený tón na zvyšok tváre. Tým by sa, aby vaša tvár jasnejšie. Pozrite sa na odtieň, ktorý je práve pre vás a vyrovnáva zafarbenie. Vyhnúť sa používaniu priehľadné prášok - to môže dať svojej pleti šedavý nádych.

4. Korektor:

Neutralizovať odolných škvŕn pod očami, naneste korektor pozdĺž vrcholov lícne kosti smerom k špičke obočia. Je to viacmenej ako kreslenie trojuholník. Tento tvar nielen zakrýva tmavé kruhy pod očami, ale tiež okamžite pomôcť prilákať svetlo prináša teplo do tejto oblasti.

load...

5.Highlighter:

Nie je nič, čo milujeme viac než smotanové zvýrazňovače, ktoré nosia ako tvár na nechty. Ak chcete dať ilúziu väčších očí, použiť zvýrazňovač pod obočie kosti, trochu nad zaniknúť v viečka. Potom, čo urobil, pohladiť malá bodka v strede jablká vašej tváre. Potom stlačte zvýrazňovač na čelo a následne vaše vysoké rovine tváre, brady.

6. Bronzer:

Doslova základným potravinám pre všetkých milovníkov krásy, bronzer môže vaša pleť vyzerať svieža, GLOW a slnkom pobozkal, aj keď je teplota prudko stúpa vysoko. Že perfektný bronzový vzhľad, navrhujeme ísť o dva odtiene hlbšie ako váš pálením, a uistite sa, že nie je prach bronzer po celej tvári. Ak chcete vytvoriť elegantný vzhľad, aplikovať bronzer s vyrezávaním štetcom do tvaru C. To znamená, že ho spustiť na spánkoch a šľahať zľahka po stranách tváre, čelo, nos a bradu pre jemnejší vzhľad.

Make-up 7. Očí:

Očný make-up je niečo, čo zvýrazní oči a zvyšuje svoj vzhľad. Pre bežné denné udalosti, je to najlepšie, aby sa zabránilo žiarivé alebo svetlé farby a rozhodnúť sa pre jemné odtiene ako je hnedá, ružovej a šedej tiene, doplnená množstvom riasenky. Na večernú akciu alebo formálne príležitosti, skúste odtiene, ako je modrá, fialová a zelené a tiež odtiene, ako je vínová, sušené slivky, medi a hnedej. Tieto farby vyzerajú úžasne na tmavej pleti a istí, že budete vyzerať ako diva! Byť experimentálne a hrať sa s farbami.

8. Rúže:

Voľba farby pre tmavé odtiene pleti je veľká úloha. Použiť farby na pery ako béžovej, káva, čokoláda, mäkké ružové, slivky, bobuľové, vínová a zlata. Drž sa od rúžu s mrazivým záverom alebo tie, ktoré sú príliš lesklé.

9. Blush:

Odtiene, ako je tmavé broskýň, bronzu, tmavo oranžový, koral, víno, ruže, a zlato, a akékoľvek tmavších odtieňov červenať doplnia vašu pokožku najlepšie.

10. Experiment:

Nebojte sa nosiť výrazné farby! Len preto, že máte tmavú pleť, neznamená, že nemôžete hojdať červenú peru alebo modré očné tiene - len nie v rovnakom čase!

Ďalšie tipy

  • Nosiť červenať pridať flush farby na tvár. Použite teplé farby, ako je bronz alebo hlboké ružové.
  • Tmavšie koža má tendenciu byť mastná, takže volí produkty práškovej báze.
  • Snažte sa, aby váš make-up minimálna; jednoducho zvýšiť svoj prirodzený tón, takže pleť vyzerá zdravo a septembra.
  • Skúste farebné očné tiene v odtieňoch modrej, zelenej, fialovej a hlboké hnedé pre nočné-outs. To bude akcentovať a zlepšiť vaše oči dramaticky.

Tmavá koža je úplne úžasná. Len majte na pamäti tieto tipy nabudúce sa chystáte. Máte nejaké ďalšie kozmetické tipy na tmavej pleti dievčatá? Zdieľať nižšie!

load...