Starostlivosť o kožu

13 fitness, krásu a makeup tajomstvo Princess Charlene z Monaka

13 fitness, krásu a makeup tajomstvo Princess Charlene z Monaka

Jej výška Sereny princezná Charlene Monaka, manželky kniežaťa Alberta II obdivujú všetci pre jej elegantný módny štýl. Má najväčšie športové, fit a dobre tónovaný telo medzi princeznej všetkých kráľovských súdov. Prispôsobuje svoj štýl od Blase Bulawayo narodené pláži nemluvňa ​​vhodne oblečený kráľovskú choť a chystá princeznú s rozvíjajúcou zmysel pre štýl je chvály hoden.

Kozmetické, make-up a fitnes tajomstvo princeznej Charlene Monaka:

Krása a fitnes kniežaťa Charlene je běsnil veľa. Poďme rozvinúť také tajomstvo, ktoré robia túto princeznú taký jednoduchý a dole na zem, ešte strhujúce krásu.

Fitness tajomstvo:

Plávanie, od raného detstva, je dôverný na fit a zdravý postavou tejto krásy. Ona je bývalý konkurenčný plavec, ktorý získal rad šampionátov a reprezentoval Južná Afrika v roku 2000 olympijské hry. Robí pravidelné cvičenie, ktoré zahŕňajú silový tréning, kardio a strečing. V rámci prípravy na svadobný deň a večného kamerou čelom, ako prvá dáma Monaka, ona vystrihnúť silový tréning a zvýšil svoj strečing čas, aby jej telo štíhlejšie líniu.

load...

Trekking a surfovanie sú ďalšie športy, ktoré Charlene praxe. Oba tieto športy sú zdravé pre telo i myseľ. Všetky tieto aktivity dali Charlene silné chrbtové svaly, a tie, ktoré toľko rozprávali o širokými ramenami sú proste každého človeka závisť.

Diet Secrets:

Prekvapivo, Charlene je vegetarián a nadväzuje na bohaté, výživné a zdravej stravy, ktorá pomáha jej zostať fit a udržiava choroby na uzde. Má záľubu v zelenine, natoľko, že jej svadobné menu sa vybavený a používa iba zeleninu vypestovanú na farme Grimaldi v Rocagel, ako uvádza francúzsky šéfkuchár Alain Duchass.

Kozmetické a módne tajomstvo:

Princezná Charlene, vľavo, s Reese Witherspoon na kolegov Spring obede

Charlene väčšinou uprednostňuje čiernobiele pohľady a len zriedka zdobia šperky a doplnky, s výnimkou ukradnúť-hodné nádherné náušnice tu a tam. Obliekať nejaké šperky, občas určite vylepšiť vzhľad. Aj bez nich, vyzerá elegantne. HSH princezná Charlene patronizes návrhárov Akris a Armani. Jej svadobné šaty príliš, bol by Armani. Ona tiež priniesol Louis Vuitton do Monaka.

load...

Princezná Caroline Monaka berie Štýl Inšpirácia od princeznej Charlene!

Prince Albert staršia sestra Caroline vzal štýl inšpiráciu z jej sestra-in-law princezná Charlene pre oslavy Monaka Národný deň v minulom roku. Bola stelesnením kráľovskej elegancie, keď na sebe zafírové zamatové šaty veľmi podobný tomu, ktorý nosí Charlene minulý týždeň. Kým Caroline si vybral zodpovedajúce svetlo modrý náhrdelník a náušnice, Charlene zvolila oslnivé výpisu diamantové náušnice.

Make-up tajomstvo:

Charlene je make-up je niečo zvláštne a vynikajúce. Ona vie, ako prejsť z klasického elegantného štýlu s ľahkou očný make-up a svetlé pery k girlier, retro štýle s mačacie oči a ružové pery. Ona väčšinou sústreďuje na očný make-up, zvýšenie krásu jej smaragdových očí. Charlene používa značky ako Kiehl je a Dolce & Gabbana.

Ona tiež používa Super krém Perfect BB krém Super očný krém, Super Serum a dokonalá Neck Cream od 3LAB.

Všetci by sme pripustiť, že sme tak žiarli, ako vyzerá, takže wow po celú dobu. S make-up alebo bez neho, vždy sa vytvorí šmrnc. Ale potom, ona je princezná, takže to nie je ako môžeme urobiť vážne porovnanie!

Princezná Charlene tu ešte len sa sústredil na očiach pomocou čiernej farby očné linky. O vyváženie dymové oči a zjemňujú pery, Charlene používa nahé rúžu.

Charlene na Paris Fashion Week sa zúčastnilo Louis Vuitton show. Minimálna make-up a tučné mačky očí, čo dokazuje, že jeden malý detail je naozaj všetko je potreba glam hore vzhľad.

Prince Albert II hovorí: "Pre mňa Charlene nikdy vyzerá krajšie, ako keď je prirodzené, bez make-upu a vlasy stiahnuté dozadu"

Ako je uvedené v časopisoch Vogue, "Mladí štýlové ženy v Európe majú často oveľa dekadentnej pohľade na spôsob, akým obliecť. Charlene má príležitosť ukázať, že môžete byť športový, elegantný a mladistvých; nemusíte dať jednu vec hore. "

Charlene je v súčasnej dobe čaká svoje prvé dieťa. Keď sa vstúpi do materstva, všetci čakajú vidieť jej materskú štýl. Materstvo je určite chystá pridať úžasné žiaru na jej už žiariaca pleť.

Sa inšpirovali jej krása, make-up a fitnes tajomstvo? Podeľte sa o svoj názor na to, ako by ste hodnotili jej módne vyhlásenie. Boli by sme radi videli svoje odpovede.

load...