Starostlivosť o kožu

Leštenie tela doma

Leštenie tela doma

Stretávame s mnohými lákavými kúpeľné balíčky, ktoré ponúkajú telo leštenie služieb, okrem iného. Pozrime sa, čo presne sa deje v relácii tela leštenie.

Čo je to telo leštenie?

Ide o proces exfoliačný pokožku tela, a tiež hydratačné to, aby si zdravú, žiariacu pleť. To môže byť v porovnaní s tváre. Tieto kroky by v podstate nemení. Najčastejšie používané materiály pre prípravu tela na nechty doma sú cukor, soľ, med, ovos, orechových škrupín prášok, olivový olej, atď.

Prečo telo leštenie?

Telo leštenie sa zameriava na odstránenie odumretej kože z povrchu, a umožňuje nové bunky rásť. Pomáha v koži spevnenie, hydratáciu, opravy slnečnému škody, zlepšiť prísun kyslíka do kože, opravy poškodených a dehydrovaná pleť, atď.

load...

Ako môžem získať moje telo leštený?

Môžete získať svoje telo leštené na svoje obľúbené kúpeľoch, alebo si môžete pripraviť domácu telo leštiace kit pre seba (podrobnosti v nasledujúcom príspevku).

Koľko to stojí?

V kúpeľoch, bude relácia telo leštenie stáť nič v rokoch 2000 - 5000 dolárov, v závislosti na tom, kde ste si to urobiť od.

Je to bezpečné a efektívne?

Áno, je to bezpečné a veľmi efektívne, ak sa vykonáva vyškolenými terapeutmi a po správnom postupe. Tiež pri použití správnych produktov, podľa typu vašej pokožky, je veľmi dôležité.

load...

Ako často môžem to urobiť?

Všeobecne sa odporúča, aby si telo-poľskej vykonáva raz za mesiac.

Aký je proces leštenie telo?

Typický v salóne telo leštenie zasadnutie sa bude skladať z nasledujúcich krokov:

Budete presmerovaný do sauny kóje s terapie tabuľky. Budete požiadaní, aby si ľahnúť, a umožniť para otvoriť všetky póry na koži a pripraviť pleť na kroky nasledovať.

Kroviny vhodné pre váš typ pleti potom bude aplikovať na telo, a telo bude vydrhnúť ľahko. Tým sa odstránia všetky odumreté bunky a všetky toxíny, ktoré mohli prísť na povrch z kroku - 1 vyššie.

Telo potom bude utrieť teplou, vlhkou utierkou.

Ďalej bude telo masírovať s aromatickými éterickými olejmi, ako je levanduľa, pačuli, atď, v závislosti od typu vašej pokožky. To bude hydratujú pokožku a aromatické uhľovodíky povedie k relaxácii.

Po 10 - 15 minút, budete musieť dať si sprchu s teplou vodou. Použitie mydla alebo telo sprchový gél nie je vhodné v tejto dobe, pretože chceme udržať oleja na pokožku. Môžete utrite telo s teplým, vlhkým uterákom, alternatívne.

Tipy pre in-salon telo leštenie sedenie:

 • Vždy ísť len údajný salónu, vaša bezpečnosť je rovnako dôležité ako hygienických problémov.
 • Predtým, než sa dostal do terapie izba / sauna izba / sprchového kúta, aby miestnosť bola riadne čistia a dezinfikujú. Nechcete dostať infekciu od niekoho, kto bol v miestnosti pred vami.
 • Vždy požiadať o čisté prádlo. Tu žiadne kompromisy.
 • Pre Vašu spokojnosť, môžete skontrolovať produkty, ktoré budú použité na svojom tele pred ruke. Máte právo to urobiť!
 • Uistite sa, že vaše spa terapeut má čistú uniformu a ruky. Spýtajte sa jej, aby dezinfikovať ruky pred začiatkom zasadnutia.

Znie to veľmi luxusné, nie je to! A raz za čas, to je nebeský k hlave do kúpeľov, ale s ohľadom na náklady, takže to rutina je nemožné pre každého! Takže tu vám povedať, ako môžete urobiť sami doma!

Prečo prírodné telo leštenie doma?

Natural telo leštenie doma s domáce opravné prostriedky môžete ušetriť na časovej cestovanie, peniaze a nebudete za žiadnych tlakom o dosiahnutie kúpele na čas! A viete, čo presne sa deje do tela na nechty, a môžete prispôsobiť produkty, aby čo najlepšie vyhovoval vášmu telu, s určitými skúsenosťami. Nižšie sú uvedené niektoré spôsoby, ako ľahko robiť telo postup leštenie doma:

Základné kroky, pomocou lufy / pemzu:

Budete potrebovať:

 • Špongiu alebo pemza
 • Olivový olej
 • Domáci telový peeling alebo ready made kroviny, ktoré sa hodia vašu pokožku

Metóda: Take teplé vodné sprchu ako prvý. Potom naneste teplý olivový olej na kožu a masážou po dobu 5 - 10 minút. Teraz odlupovať kože pomocou telový peeling. Urob to po dobu 5 - 10 minút. Byť veľmi jemný na kožu. Môžete použiť špongia a telo umyť striedavo. Ďalej jemne drhnúť tvrdé škvrny na koži, ako lakte, kolená a päty pomocou pemzy, ako sa zbaviť odumretej kože. Osprchovať znovu a aplikovať dollops svojho obľúbeného hydratačný na koži.

Niektoré recepty na podomácky vyrobených telový peeling:

 • Soľ, cukor a med telo lesk: Zmiešajte pol šálky každý soli (s výhodou organické) a cukor, s pol šálky medu, v mise. Použite na svojom tele po teplej sprche jemne odlupovať a hydratujú pleť.
 • Cukor, oranžová a olivový olej lesk: Zmiešajte 2 - 3rdcup hnedého cukru (alebo biely cukor) ,? Šálka ​​sušené a práškové pomarančovej kôry a ½ šálky olivového oleja na prípravu drhnúť. Použiť na tele po teplé sprche, a potom opláchnite.
 • Jahoda a telo cukor lesk: Blend 4 - 5 jahody a ½ šálky cukru s trochou medu v mixéri, a použiť ju na telo.

Takže, choďte do toho a vytvoriť si vlastné domáce telo polishes.Happy prelínanie!

load...