Starostlivosť o kožu

11 efektné make-up, krásu a fitness tajomstvo Od Sunny Leone

11 efektné make-up, krásu a fitness tajomstvo Od Sunny Leone

"Krása je žena si všimnete; očarujúce je ten, kto vás všimne. "- Adlai Stevenson E

Citát niekdajšieho amerického podstata politiky sa vzťahuje na moderné deň paralyzéra a bomba, Sunny Leone. So svojou čerstvou krásu a ladná tela, Sunny sa podarilo zachytiť srdce miliardy ľudí po celom svete.

Ona je závidela pre jej tónovaný postavu a dobrú pleť, ktorú je schopný udržať aj potom, čo viedol hektický životný štýl. Ona často cestuje z Indie do USA. Sunny Leone sama skvele spomenie, "Neexistujú žiadne perfektné tela, sú tam len fit tela."

load...

Sunny Leone Fitness tajomstvo:

Poďme sa pozrieť na niekoľko tipov, ktoré Sunny Leone zdieľa so svojimi nespočetnými fanúšikmi. Prečo neskúsiť a začleniť ich do nášho životného štýlu!

1. S jej ochabnuté telo, je to len dohadovať, že navrhne, aby všetci navštíviť telocvičňu. Ak chcete zachovať sama fit, navštevuje posilňovňu aspoň 2 až 3 krát týždenne

2. Zatiaľ čo cestuje, dáva prednosť cvičenie jogy a pilates.

3. Je to šťastie, že má svoj vlastný osobné telefonický posilňovne buddy-manžela. On je taky jej manažér, a je vždy k dispozícii, aby ju motivovať, aj keď chce preskočiť telocvičňu.

load...

4. Ona rozhodne pre kardio a vykonáva rutinné vrátane drepy a výpady pre tých tónovaný glutes a stehien.

Výživa Tipy:

Okrem cvičenia, jej krása tajomstvo spočíva tiež na druhu výživy, že je čím ďalej zo stravy. Pozrime sa na to:

5. Je to káva fanúšik a vezme kávu čierne alebo tuku smotanou zákazu, ktorý ona dostane od svojich obchodných cestách do zahraničia. V skutočnosti, jej mraznička je plne zásobené s týmito antioxidačnými a diuretické bôbov. Káva bola dlho ponúkaný majú antioxidačné vlastnosti, a je ideálny pred a po cvičení piť.

6. Ona rozhodne pre veľa ovocia a zeleniny. Šaláty sú jej prednostné desiatu. Obsah vlákniny a vody v šaláte zaplní bruško. Vyhýba ťažké obväzy, ako ranč a majonézou a volí ľahké vinaigrette miesto.

7. Verí v snacking medzi jedlami na zdravých 100 kalórií občerstvenie, aby sa zabránilo bezduché pastvu.

8. Ona je veriaci v "8 pohárov vody denne mantra", a je často nájdený nesie fľašu s vodou na žrať nahor.

9. Snaží sa jesť zdravo, zahŕňajúce zeleninu a mlieko v nej každý deň stravu.

Životný štýl tipy:

Sunny je celkom podnikateľ s jej vlastnou ríše v USA. Ona aj fušoval do smeru. Má mnoho podnikov a je skutočne príkladom krásy s mozgy. Tu je niekoľko tipov, ktoré Sunny stanovila svojich fanúšikov, aby im pomohla stať sa úspešný a šťastný vo svojom živote.

1. Sebavedomie:

Sunny má kontroverzné pozadie. Ale ona nebola nikdy hanbiť za to. Ona je celkom pyšná na svoju minulosť a hovorí, že sa naučila veľa vecí z nej. Jej posolstvo je jasné - "hrdí na svoju prácu." Dôvera robí divy a zvyšuje vašu morálku. Ak ste si istí, budete môcť prekonať akúkoľvek sebaobmedzenie. A v skutočnosti budete dosiahnuť oveľa viac, než si kedy mysleli. Ona hovorí: "Nech vaša dôvera žiariť jasne vo svojom postoji a vaše reč tela."

2. Pozitívne Attitude:

Ona udržiava pozitívny postoj v celom svojom pobyte do hindčiny filmového priemyslu. Spojený s ňou trpezlivosť, to dovolil jej, aby sa stal jedným z najhorúcejších dnes hviezdičkou v B meste. Natočila úspešný meno pre seba. Všetci sa môžeme poučiť, že čokoľvek mať ťažkosti, možno manipulované s pozitívnom duchu, sebavedomie a postoj pacienta.

Dúfať, že tieto tipy vám pomôžu urobiť pozitívne zmeny k lepšiemu životu. Napíšte nám svoj názor v komentároch.

load...