Noviny

Top 5 účinných olivových olejov Mýdla k dispozícii

Top 5 účinných olivových olejov Mýdla k dispozícii

Väčšina z nás sú si vedomí výhod olivového oleja na naše zdravie a krásu. Tento olej bol používaný už od staroveku poskytnúť potravu pre naše vlasy a pokožku. Dnes popredných značiek k využitiu olivového oleja v rade starostlivosť o pleť a vlasy produktov. Nebolo by úžasné, keby sme získať výživné účinky olivového oleja z mydla, ktoré používame na dennej báze? No, dnes budeme hovoriť o niektoré z najlepších mydiel, ktoré obsahujú olivový a sú špeciálne určené pre indické kožu.

Top 5 olivový olej mydla v Indii:

Poďme sa pozrieť na top 5 olivový olej mydla v Indii:

1. Vaada Royal Indian Khus Mydlo s olivovníkmi a sójového oleja:

Bylinná mydlá sú zlosť v týchto dňoch, a to predovšetkým preto, že obsahujú prírodné zložky a menšie množstvo škodlivých chemikálií. Prírodné zložky pomáhajú udržať vašu pokožku sviežu a živé. Keď hovoríme o bylinných mydiel s olivovým olejom, okamžitá meno, ktoré príde na našej mysli, je Vaada Royal Indian Khus mydlo s olivovým a sójového oleja. Ako názov napovedá, že obsahuje Khus, olivový a sójového oleja, ktoré stimulujú opätovné rast kožných buniek. To je vaša pleť vyzerať mladšie a nádherná. Toto mydlo je ideálny pre mužov aj ženy. Skladá sa z organických zložiek, ktoré zvyšujú proces obnovy buniek a pomáhajú oživiť a zjemňujú pokožku. Okrem hydratáciu a vyhladenie pleti Vaada bylinné mydlo tiež pomáha pri zoslabovanie značiek a tmavými škvrnami.

load...

Cena: Rs. 30 ks v balení. Combo pack 5 mydla (75 g) náklady na Rs.175

2. Kiss My Face čistý olivový olej mydlo:

Tento bozk môj tvár čistý olivový olej mydlo je bohatý na čistý olivový olej, ktorý pomáha vyživovať, hydratujú a hydratujú pokožku. Je veľmi ľahký na pokožku, pretože obsahuje len tri základné zložky, a to olivový olej, voda a chlorid sodný. Toto mydlo má mierne neutrálnu vôňu. Je vhodný najmä pre osoby s citlivou pokožkou. Ak ste trpia podráždenie pokožky spôsobené chemikálie vo svojom mydlom, potom toto mydlo je ideálnou voľbou pre vás! Je tiež postráda sušiace efekt, ktorý je často spôsobená iná mydla.

load...

Cena: Rs. 1960 80 oz. Čistý olivový olej mydlo

3. Body Shop-Olive Mydlo:

Body Shop je populárna značka známa svojimi vysoko kvalitné organické kozmetické výrobky a olivový mydlo je jedným z nich. To je úžasný hydratačný mydla, ktorá obsahuje organický olivový olej, takže vaša pleť čistú a jemnú. Jeho bohatá pena a svieža vôňa oliva, aby to mydlo príjemné na kožu. Čistí a hydratuje pokožku, bez toho by to v suchu.

Cena: Rs. 195 na 100 g mydla.

4. Fico D'India Mydlo Olivový olej:

Naložený s olivovým olejom, mandľový olej a mliečny proteín, tento luxusný mydlo vyživuje pokožku z hĺbky. Jeho vôňa obor a cédra je inšpirovaný bohatou kaktusov sicílskych.

Cena: Rs.1935 pre combo balenie 4 mydiel.

5. Rexona:

Rexona nie je nový názov pre Indy. Tento produkt Hindustan Lever bol asi od roku 1947 a hrá dôležitú úlohu v rutine indických žien. Kokosový olej bol primárny zložkou v Rexona po dve desaťročia. V roku 2009, olivový olej bol tiež predstavený v tomto mydlom. Naložením s prirodzenou dobrotu kokosového a olivového oleja a aromatickou vôňou Rexona hydratuje pokožku, zanecháva ju hodvábne hladký.

Cena: Rs. 24 na 100 g.

To sú niektoré z najlepších olivový olej mydlá sú k dispozícii v Indii, ktorá môže naozaj niečo zmeniť na svojej koži. Tak prečo nie zmeniť svoj pravidelný režim kúpanie s týmito mydla obohatená o dobroty olivový olej?

Čo mydlo používate? Čo je tak dobrý na to? Do podeliť o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...