Noviny

Najlepšie tetovanie v gréckej mytológii - náš top 10

Najlepšie tetovanie v gréckej mytológii - náš top 10

Grécka kultúra a mytológii bola vždy populárne prostriedky inšpirácie pre moderné umenie. Grécky scenár s jeho umeleckých a štylistických kvalít sa rýchlo získava popularitu v tetovanie. Ak ste čítali všetky objemy Odysseovi a vidieť všetky historické gréckej filmy, a chcete, aby vaša vášeň pre gréckej kultúry kúsok ďalej, je to len apt, ktorý si môžete dopriať v nejakej gréckej tetovanie. Tieto prvej desiatke gréckej mytológie tetovanie mali ste inšpiroval natoľko, aby mohli začať.

Top Ten grécka mytológia Tetovanie:

1. Ozdobná Greek Flag Tattoo:

Toto tetovanie zobrazujúci gréckou vlajkou sadu vo zdobené srdce prívesok je dokonalým príkladom toho, tetovanie inšpirovaný Gréckom. Poznačte si atraktívne odtieň modrej, ktorá je jedným zo základných farieb gréckej vlajky a ozdobných zdobením, ktoré zdôrazňujú tento tetovanie.

load...

2. Greek výjav Tetovanie:

Pripomínajúce starovekej gréckej umenia a sochárstvo to nástenná tetovanie je umelecké dielo, ktoré nezmyselne talentovaného tetovanie Jim Chua. S jasnými odkazy na kresťanské a gréckej mytológie histórie, toto umelecké dielo je tak dobré, ako to, čo by ste mohli maľované na plátne, zasadený do rámu, v každom populárny múzea po celom svete.

3. "Merak" Greek Tetovanie:

Grécke slovo "Merak" znamená robiť niečo s dušou, vášne, lásky a tvorivosti či vžiť sa do čo robíte. Získať tento hlboký grécke slovo napísaný na svojej koži. To bude inšpirovať vás, aj keď ste ísť o svojom každodennom živote v práci i doma s úmyslom získať najlepšie výsledky z vášho tvrdej práce z lásky.

load...

4. Goddess Athena Tetovanie:

Ak ste dievča ochotní bojovať pre dosiahnutie svojich cieľov a prácu tvrdej v snahe o múdrosti, nech to tetovanie zobrazujúce gréckej bohyne Athena, sponzorská bohyne vojny a múdrosti inšpirovať. Jeho najlepšie, čo replikovať tento kus umenia, ako to je, a majú iba skúsený tetovanie to pre vás.

5. Ulysses tetovanie:

Tento portrét Ulysses vyniká použitím čiernej ako jediné farbe a jeho osobitnú podobnosť k starovekej gréckej umenia. Toto tetovanie má hlboký temný a tajomný kvalitu na to, aby ich určite mať niekoľko ľudí hľadí. Nie je ľahko replikovať, je to najlepšie, aby ste sa obrátili na ostrieľaný tetovanie s výtlačok tohto obrázku.

6. "Agape" Tetovanie:

Pre tých, ktorí si nie sú vedomí, "agapé" je grécke slovo pre lásku medzi Bohom a človekom. Takže ak ste hlboko duchovný a ak máte radi byť neustále pripomínať putom lásky zdieľate so svojim tvorcom, tento grécky mytológie tetovanie je ideálny pre vás.

7. "Lust for Life, Lust for Love" gréckej Tattoo:

Tento grécky tetovanie jednoducho hovorí "chtíč pre život, túžba po láske" a je perfektným rozšírením vašej osobnosti. Ak je to mantra svojho života, ale môžete tiež nechať tieto hlboké slová inšpirovať žiť zdravší život a milovať ľudí okolo seba viac veľkoryso.

8., vyvolená boha "gréckeho biblické Tetovanie:

Ďalšie hlboké Greek správa pre vás, to tetovanie jednoducho hovorí "vyvolená boha". To je verš požičiaval od The Holy Bible. Toto hlboké posolstvo je univerzálna pravda, ako sme všetci sú umiestnené na zemi pre zlepšenie našich blížnych podľa Božieho plánu nášho stvoriteľa.

9. Grécke Power Slová Tetovanie:

Toto tetovanie je väčšinou príkladom toho, ako možno použiť silu slova v gréčtine pre tetovanie, ktoré je povznášajúci a inšpirujúca. Toto tetovanie jednoducho hovorí "duša, telo i myseľ". Prekladač Google, ktorý vám pomôže prekladať z angličtiny do gréčtiny.

10. Gréckej mytológie Owl:

Sova je dôležitý motív v gréckej mytológii a symbolizuje múdrosť a dobrotu. Jedná sa väčšinou príkladom toho, ako možno použiť sova motív pre Grécko inšpiroval tetovanie.

Dúfame, že tento článok o gréckej mytológie tetovanie bolo dosť zaujímavé. Ešte poslať svoj názor, ktorý z nich je vaša voľba, alebo ak máte nejaké ďalšie gréckej mytológie tetovanie nápady.

Nájsť celý rad vzorov tetovanie pre všetky s viac ako 8000 tetovanie obrázkov.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...