Noviny

9 najlepších šampónov na ošetrenie bielych vlasov

9 najlepších šampónov na ošetrenie bielych vlasov

Je biele vlasy vás trápi? Znamená to, aby ste sa cítili trápne, keď ste so svojimi rovesníkmi a kolegami? Biele vlasy nie je nič iné ako prejav starnutia, a je bežné. Ale potom sú nejaké produkty, ktoré vám pomôžu sa s tým vyrovnať?

Tento post sa zaoberá najlepších šampónov výlučne formulované na liečbu biele vlasy a dať svoje kadere, že prirodzený lesk a žiara! Chcete vedieť, čo sú zač? Pozrite sa na miesto!

Šampóny pre biele vlasy - Top 9:

1. Biela Hot Brilliant Shampoo:

The White Hot Brilliant Shampoo bolo v dopyte po nejakú dobu na trhoch v USA a mal by byť používaný až dvakrát týždenne, aby bolo vidieť skvelé výsledky. Je rozjasní biele alebo sivé vlasy a pomôže vyhnať tie nudné kadere, ktoré kazia krásu a kvalitu vlasov. Ak chcete dosiahnuť lepšie výsledky, použite kvalitný kondicionér a nejaké vlasy sérum.

load...

Cena: $ 12

Kúpiť At: http://www.mysupermarket.co.uk/asda-compare-prices/Shampoo/White_Hot_Hair_Brilliant_Shampoo_200ml.html

2. Jhirmack Silver Plus nestarnúci Shampoo:

Jhirmack Silver Plus Nestarnúci Shampoo je plná antioxidantov, ktoré zlepšujú štruktúru a hebkosť vlasov v priebehu času. To tiež zvyšuje elasticitu. Tento šampón je idylické pre dámy, ktorí sa obávajú o ich veku zasahujúcich svojou krásou, najmä aspekt vlasy na to! To robí váš skalp zbavený mastnoty a udržuje vaše vlasy lampové sadze a hladká.

load...

Cena: $ 10,77

Kúpiť At: http://www.amazon.com/Jhirmack-Silver-Plus-Shampoo-Ageless/dp/B004R7R8G6

3. Clairol Shimmer Lights Blonde A Silver Shampoo:

Už ste niekedy skúšali Clairol šampón pre bielu srsťou? Tento šampón obnovuje a omladzuje vlasy. Odstraňuje šedej či biele vlasy a robí vlasy lesklé a hladké! Je tiež k dispozícii v červenej a brunetka vzorcov, ak by ste chceli vyskúšať. Produkt je možné zakúpiť on-line alebo v miestnom obchode.

Cena: $ otvorená 24

Kúpiť At: http://www.amazon.in/Clairol-Shimmer-Lights-Blonde-Shampoo/dp/B000TBVGBM

4. Hlboká Brilliance:

Hlboká Brilliance je vynikajúci šampón, ktorý vyrovnáva vaše vlasy, udržuje ju hydratovanú a sviežu po celý čas, obnovuje hladinu pH a čistí ju úplne. Vezmite kúsky nej a platí po celé vaše vlasy. Masáž dobre, a opláchnite studenou vodou. Používať trikrát týždenne vidieť výsledky.

Cena: $ 22,83

Kúpiť At: http://www.amazon.in/Brilliance-Balance-Instant-Neutralizing-Shampoo/dp/B002LYS1EK

5. L'Oreal Homme Anti zožltnutie Shampoo:

Tento šampón bol vyrobený v Španielsku a sľubuje venovať veľkú starostlivosť o vaše vlasy. Obsahuje irisene a desoxyl že odstránenie šedej a nežiaduceho ochlpenia. Je tiež ideálny pre vlasy, ktoré sú nefarbené.

Cena: $ 88,99

Kúpiť At: http://www.amazon.com/LOreal-Professionnel-Anti-Yellowing-Shampoo - 25-4oz / DP / B002XHNSDY

6. American Crew Classic Grey Shampoo:

The American Crew Classic Grey Shampoo obsahuje mliečnu bielkovinu, ktorá vyživuje vlasy, hydratuje ju a pomáha to zostať mäkké a hladké. To tiež odstraňuje mosadzný, žlté a biele vlasy efektívne. Šampón vám pomôže udržať vlhkosť vašich vlasov a bojovať sucho.

Cena: $ 30.22

Kúpiť At: http://www.amazon.in/American-Crew-Classic-Gray-Shampoo/dp/B000FZXGB0?tag=googinhydr18418 - 21

7. Lanza Anti-Aging biely čaj šampón:

Lanza Anti Aging White Tea šampón je ideálny pre ženy, ktoré trpia extrémne suchú alebo dehydrovanú vlasy. To je vaše vlasy jemné, zvládnuteľné a super plynulé. Nie je to len to, že odstraňuje sivé alebo biele vlasy v priebehu času. To je najlepší šampón pre biele vlasy, ktorý je tiež známy pre svoje krásne vône.

Cena: $ 21.48

Kúpiť At: http://www.essentialmall.co.in//Healing_Strength_White_Tea_Shampoo - 300ml_10.1oz - 126.428 gclid = Cj0KEQiA592lBRCXy8yl4bjK17wBEiQAg1Az_acCktXHiymAXC9Qq8iNlMNXgdATr7jz0Ka58GJOaskaAtbw8P8HAQ?

8. Richard Ward Anti-Aging arganového šampón:

Tento šampón je odporúčaný pre všetkých, ktorí chcú zvýšiť kvalitu vlasov, oživiť a posilniť ju od korienkov až ku špičke. Dodáva lesk na vlasy, obnovuje lesk a pomáha udržiavať objem a silu.

Cena: $ 5.99

Kúpiť At: http://www.mysupermarket.co.uk/waitrose-price-comparison/Shampoo/Richard_Ward_Anti_Ageing_Argan_Shampoo_250ml.html

9. Linka Rr Racioppi šampón proti starnutiu šampón:

Tento šampón je ideálny pre vlasy, ktoré sú drsné alebo suché. Bojuje starnutia pomocou svojich prírodných extraktov a obnovuje farbu a krásu vašich vlasov. Použite šampón dvakrát týždenne vidieť výsledky.

Cena: $ 32,39

Kúpiť At: http://www.amazon.com/Line-Racioppi-Shampoo-Anti-Ageing - 1000 ml / dp / B004EZT242 / ref = sr_1_38 y = beautysr = 1 - 38?

Použite niektorú z šampónov pre biele vlasy a pozdraviť mladší vzhľad! Ako sa vám skryť biele vlasy? Používate špecifické šampóny, ako sa zbaviť bielych vlasov? Povedzte nám o tom v sekcii Komentáre nižšie!

load...