Noviny

Oficiálna správa ComfyMat

Oficiálna správa ComfyMat

Tam bolo niečo, čo som sa nedávno dozvedel o spánkovej deprivácie. Že nespavosť má čo do činenia s niečím viac, ako vaše zdravie alebo spiace držanie tela. Už ste niekedy predstaviť, že by mohla byť vaša matrac?

Viedol som sám veriť, že som bola jediná osoba, ktorá má prejsť hroznou množstvo nekvalitného spánku. Tu je, keď som mal praktický recenziu ComfyMat.

Vždy som si myslel, že to bol len ja. Môj deň by sa začať s letargiou a unaveného prístup k takmer čokoľvek. Bol by som hlad, takže nie len polovica cez deň, že by som chcel volať, že to skončí. Začalo sa uvažovať o moju osobnosť a spôsob, akým som sa starať sa o seba.

load...

Zdalo sa, ako by som nechcel byť obťažovaný o ničom na zemi. Ale to nikdy sa stalo úplne jasné, čo robil ma cítiť sa tak.

Je iróniou, že veci vždy horšie, keď vyskočil z postele, ako keď nahor a okolo. A ja som premýšľal, čo to bolo.

To nebolo kým som navštívil jedného krásneho dňa mojej matky. Ako som klamal až trochu odpočinúť v spálni, neuvedomil som si, keď som sa otočil do hlbokého spánku. Žiadne množstvo hluku by ma prebudiť. Spala som, akoby som nespal rokov. Keď som sa prebudila, opretý môj vankúš a oprel sa, všetko sa zdalo osviežujúci. Nebol žiadny príval sťažností nasledovať, pretože by sa inak robiť. Na rozdiel od letargie, bol omladenie. Bol som aktívny a plný nadšenia.

load...

Zistila som, že by to mohlo byť niečo spoločné s postele. Tiež som si všimol, že moja telesná teplota nebola rastie v porovnaní s tým, čo ostatní matrace urobí. Spýtal som sa moja matka, čo matrace bola za použitia. "ComfyMat," povedala. To bolo ono. Naraz, že to musí byť niečo, čo som potreboval, aby preskúmala, či chcem zmeniť kvalitu spánku a kvalitu svojho života som vedel.

Keď som sa pýtal na trhu, to je to, čo som zhromaždil a pochopil, prečo ComfyMat bola cesta vpred a mnohokrát lepšie ako ostatné matrace tam vonku, ktorí tvrdia, niekoľko vecí a urobiť niekoľko sľubov, ale nedarí sa vám ponúkajú dobrú, nerušený spánok.

ComfyMat má jedinečnú pamäťovú penovú vrstvu, ktorá vracia do svojej pôvodnej polohy, keď ho uvoľniť. Bez ohľadu na to, ako spíte, pamäťovej peny ponúka plnú podporu pre celé vaše telo, a preto poskytuje pokojný spánok.

Druhá vrstva v ComfyMat je vysoká pružnosť pena, ktorá má vysokú pružnosť, blokuje pohyb jedného podvaly k druhému, a rovnomerne prenáša tlak pozdĺž tela. Tretia vrstva pozostáva z lepeného peny, ktorá má veľmi vysokú hustotu a pomáha pri vytváraní pevný základ pre celú matrac. To tiež zabraňuje matrac z začína byť príliš tvrdé alebo mäkké.

Na rozdiel od týchto vrstiev je ďalšia výhoda, že má ComfyMat je, že jeho prikrývka je obdarený aloe vera gél, ktorý poskytuje chladiaci účinok a zabraňuje pamäťovej peny z vykurovania.

Všetky tieto jedinečné vlastnosti ma prinútili, aby si ComfyMat naraz bez rozmýšľania. Urobil som. A videl som veľký rozdiel v kvalite spánku a ako to viedlo k lepšiemu životu rovnako. Teraz som oveľa šťastnejší osoba, ktorá nemá žiadny priestor pre sťažovať na niečo alebo niekoho.

Moje postoje sa ukázali byť viac pozitívne ku všetkému. Som si istý, že veľa ľudí tam vonku, ktorí trpia deficitom spánku chcieť, aby prehodnotil svoje matrace a uvidíme, či to je ich príčinou spánku. Nemôžem ručiť za ComfyMat pre každého, kto sa chce dostať, že neporušenú dieťa-ako spánok naraz. Skúste sami a uvidíte ten rozdiel.

Môžete si prečítať o ComfyMat matrace tu, alebo kúpiť priamo na Amazonu.

load...