Noviny

Top 10 dizajn tetovania Aztékov

Top 10 dizajn tetovania Aztékov

Zdobenie tela je stále získava na popularite a tetovanie sú jedným z najdôležitejších módnych trendov. Tetovanie sú vytvorené vstrekovaním biologicky kompatibilný atrament pod dermis vrstvy kože. Je to permanentné tvorba a jediná metóda odstránenie je chirurgický zákrok, alebo iný tetovanie na vrchole pokryť. Kým predchádzajúce tetovanie boli považované za tabu v týchto dňoch sú populárne módny doplnok, ktorý môžete hrdo nosiť na sebe. Okrem toho, že len niektoré art, tetovanie sú tiež populárny spôsob, ako predvádzať svoju osobnosť.

Aztec Tattoo vzory:

Aztékovia boli rodák kmeň Mexika. Charakteristické svojou červenou kožou a pestré oblečenie, ktoré boli prvýkrát objavené, keď Cortez pristál na pobreží Mexika v roku 1800. Používali hovoriť Nahuatl jazyk. V ich jazyku slovo "Aztec" mieni tie rodák z Aztan, imaginárnym mytologického miesta predstavovala ako rodisko všetkého Aztékov.

Tu sú niektoré zaujímavé Aztec Tetovanie

1. Aztec Chief s bezvedomia Žena tetovanie Design:

Väčšina Aztec tetovanie sú v čiernej a bielej, pretože to sú tradičné farby, ktoré dominujú Aztec umenia. Toto tetovanie má kruhový disk podobný obvodu, vo vnútri ktorej je upísala Aztec obraz. Obraz je, že z aztéckeho náčelníka, holé telo a silný. On sedí na hovna s pernatej tradičnou čelenku a nesie zbraň v ľavej ruke. V pravej ruke drží nahú ženu, ktorého hodil cez rameno. Tá žena sa zdá byť v bezvedomí alebo spí.

load...

2. Aztec Wing tetovanie Design:

Toto tetovanie je tučným čiernym atramentom a je symbolický charakter. Aztékovia mali vždy slabosť pre vtáky a letu. Ich hlavnou lovecká aktivita podieľa vtáky zabíjanie. Budú zbierať perie takýchto uhynutých vtákov a ich použitie pre svoje čiapky. Toto tetovanie ukazuje rad odvážnych čierne ťahy, ktoré tvoria krídla. Stojí ako symbol významu letu v ich kultúre.

3. Aztec Feather tetovanie Design:

To je najviac farebné tetovanie zo všetkých tu prezentované. Perie boli neoddeliteľnou súčasťou aztéckej kultúry. Ikonický čiapky, ktoré sú zvyčajne spojené s aztéckych vodcov sú vytvorené tým, že zahrá na farebné perie mŕtvych vtákov a ich usporiadanie na čelenke. Toto tetovanie ukazuje návrhy troch rôznych druhov pier, ktoré sú tradične k aztéckej kultúry.

4. Jaguar Aztec Outline tetovanie Design:

Jaguár je symbolom sily a majestátu. Sila jaguára je bezkonkurenčná, tak to by malo prísť ako žiadne prekvapenie, že bol upravený do aztéckeho dizajnu. Toto tetovanie ukazuje obrys jaguára s telom vyplnená s tučnými ťahmi aztéckych výtlačkov. Tetovanie je čierno a vhodné pre hrudníka alebo chrbta.

load...

5. Aztec náhrdelník design Tetovanie:

Aztékovia boli veľmi rada šperky. A to natoľko, že dokonca mýtický mesto zo zlata s názvom Eldorado, ktorý mnohí bádatelia sa snažili nájsť. Toto tetovanie je v čiernej farbe s svetlo béžového tieňovanie. Rozkladá sa na celom krku a hrudníka rovnako tak ako tradičné neckpieces nosí Aztékov. Konštrukcia je geometrický s odlišnými a tučným obrysy. Black tieňovanie sa vykonáva na okrajoch.

6. Aztec Arrow tetovanie Design:

Toto tetovanie je pomerne jednoduchý. Lov bol hlavná činnosť, ktorá Aztékovia zaoberá, či už pre šport alebo pre bývanie. Mali prispôsobené šípy, ktoré boli preslávené svojou rýchlosťou a flexibilitou. Toto tetovanie ukazuje kostrové obrys aztéckeho šípky sa vzory na chvosta šípky.

7. Hummungbird Aztec tetovanie Design:

Aztékovia, a to napriek ich lovecké zvyky, cenených vtákov a jeden z ich najobľúbenejších vtákov bol kolibrík, ktoré boli vybrané pre svoju rýchlu povahu a žiarivé odtiene. Toto tetovanie ukazuje kolibrík v polovici letu s roztiahnutými krídlami, vznášajúce sa v blízkosti pobočky. Telo vtáka je naplnený farebnými odvážnymi ťahy, aby bolo atraktívnejšie.

8. Deň mŕtvych aztéckeho tetovanie Design:

Aztékovia verili v smrť a posmrtný život, a to tetovanie znamená Deň mŕtvych. Vyryté čierno, je vhodný pre predlaktia. Ukazuje lebku mŕtveho aztéckeho šéf nosia pokrývku hlavy.

9. Aztec Potítko tetovanie:

Aztec publikácie sú známe pre svoje odvážne obrysy. Tento náramok je navrhnutý za použitia rovnakej geometrie a tučné použitie atramentu. Je čiernym atramentom.

10. Minimalistický Aztec Chief tetovanie Design:

Toto tetovanie je v čiernej farbe a ukazuje minimalistický obrys aztéckeho náčelníka. Jedná sa o unikátny a ukazuje šéfa sebe čelenku, ktorá sa rozkladá na oboch nití nižšie. Tvár je nejasný a oči sú zatvorené.

Dúfame, že tento článok bol celkom zaujímavé. Takže, ktorý z týchto Aztec tetovanie by ste chceli športu na seba. Podeľte sa s nami!

Ale nenechajte sa uponáhľaná dostať nejakú momentálnej záujmy napustené, pretože to môže byť katastrofa. Tetovanie na celý život, tvar vašej tetovanie predstavu o

load...