Noviny

Top 25 najkrajších dizajnov Athapookalam

Top 25 najkrajších dizajnov Athapookalam

Indovia milujú farby a je prirodzené, že ukážeme túto lásku farieb v rôznych formách a rôznymi spôsobmi. Jeden taký krásny spôsob, ako je cez farebné Rangolis. Takže to, čo je rangoli? No, to je pestrofarebné dizajn vytvorený pomocou farebnej ryže powspader a niekedy doplnené okvetných plátkov a iných farebných materiálov.

Rangoli má veľký význam v indickej kultúry. Takmer každá domácnosť v Indii veria, že slávnosti sú neúplné bez rangoli. Oni naozaj veria, že rangoli je prostriedkom privítať hinduistických božstiev.

Dnes hovoríme o athapookalam, ktorý je väčšinou kvetina rangoli, ktorý používa okvetné lístky, listy a farby kresliť krásne Rangoli na podlahe. Voľba najlepšieho návrhu, aby sa nezabúdalo téma, priestoru a farieb môže byť ťažké.

load...

Tak tu StyleCraze predstavuje zoznam 25 úžasných designov Onam athapookalam pre vás vyskúšať u vás doma. Sme si istí, že budú určite vás zaujmú:

Athapookalam vzory:

1. Tento návrh je založený na tvare kvetu uprostred. Tvar kvetina sa vykonáva v strede kruhového tvaru. Použitie rôznych farebných okvetných plátkov z neho robí ideálnu voľbu pridať nejaké farby do svojho domova tejto sviatočnej.

2. Tento návrh je úplne unikátny, pretože to nie je obvyklé symetrický dizajnový vidíme. Návrhy Diya na rangoli rovnako ako skutočné Diyas používané okolo rangoli vyzerá elegantne a dobre sa hodí pre Diwali tému.

load...

3. Živé rangolis sú vyrobené s mnohými pestrofarebných kvetov. Tie vytvárajú atraktívne pohľad, a tento bicykel kvetina rangoli je práve to, čo mal na mysli. Rôzne farby, ako je zelená, žltá, šafran a biele zaistí peknú kontrast. Kvety tu použité, sú ľahko dostupné, a to rangoli možno bez námahy znovu kedykoľvek počas roka.

4. Niektoré návrhy sa hovoria samé za seba, a to krásna kvetina rangoli je jeden z najlepších návrhov. Konštrukcia je vyrobená s rôznymi farebnými okvetných plátkov v jasne ružovej, levandule, biela, žltá, atď. A vyzerá fascinujúce. Ak máte v pláne na tom, tento design, bude to určite chytiť pozornosť ľudí.

5. Kvetinové rangolis, ako je tento, v tvare sám kvetina vyzerá veľmi krásna pre každú príležitosť. Použitie bežne vyskytujú kvetov v rangoli je veľmi jednoduché. Červená a biela kvetinovým vzorom uprostred je tiež veľmi pekne a určite zvyšuje krásu tohto rangoli.

6. Vzory, ako sú tieto môžu byť časté, ale majú svoje vlastné miesto v srdciach umelcov. Svastika uprostred hovorí o sľubné akcie na niečí doma, a rôzne farby pridať do svojej kúzlo. Konštrukcia vyzerá ťažko, ale s drsným dizajnom ťahané pred kvetinových rangoli, bude to určite ľahké.

7. Rangoli je komplexný umenie. Niekedy vyškolení ruky sú potrebné pre tie dokonalé rangolis. Táto rangoli tu je vyrobená z okvetných plátkov a je veľmi často v tvare okrúhle rangoli. Tieto ostré vzory v tomto prípade mať zásadný rozdiel. Čisté vzory vytvoriť tento krásny dizajn. Použitie zelenej farby robí to celkom vyniknúť.

[Čítajte: Rangoli je prostriedkom uvítacích hinduistických božstiev]

8. Onam je široko oslavovaný veselí. Rôznofarebné vzory athapookalam sú počas Onámovi festivalu pomerne populárne. Táto konštrukcia je pomerne zložitá a používa nejakú dobrú sériu farebných lístkov. Dizajn je vhodný pre tých, ktorí sú dobre praktizoval v odbore rangoli procese. Použitie svetlé odtiene, ako je fialová, oranžová, červená a žltá vytvoriť veľký kontrast v rámci rangoli.

9. Abstraktné vzory v blízkosti obvode rangoli aby tento návrh krásne. Stred rangoli je obsadený v tvare hviezdy dizajne. Centrálna konštrukcia sa vykonáva pomocou žltej a fialovej. Vonkajší dizajn okolo neho sú úplne jedinečné vzory. Toto použitie rôznych kontrastných farebných okvetných lístkov je veľmi pekne vykonaná. Presnosť dizajnu tiež naznačuje, že sa jedná o dobre nacvičeným rangoli výrobcu.

10. Táto rangoli konštrukcia je pomerne jednoduchá a je tiež celkom farbistý. Je to proste perfektný spôsob, ako urobiť naše domovy jasný. Vonkajšie kruhy vidieť farby našej národnej vlajky príde k životu. Centrálne vzory vnútri je tiež skvelý. Ústrednými vzory vidieť využívanie striedavých odtieňov, aby návrh najpestrejšia.

11. Tento rangoli tu je úplne odlišné od obvyklých tvarov rangoli. Štvorcový tvar je jedinečný rangoli dizajn robí. Konštrukcia však využíva bežne dostupné okvetné lístky, aby tento design. Ak máte pocit, nudiť sa spoločným kruhovým rangolis potom je to skvelý spôsob, ako vyskúšať niečo nové.

12. Flower tvary a obrázky kvetov zostávajú spoločnú tému pre athapookalam. Táto konštrukcia tu ukazuje kvetinu v tvare rangoli. Dizajn je pomerne jednoduché, a centrum má tvar hviezdy. Aj keď táto konštrukcia môže byť videný ako kvet v tvare z nich to tiež podobá pozemné Chark.

[Prečítajte si: 50 Najlepšia Pookalam Designs]

13. Rohové rangolis sú účinné a urobiť zadosť balených-up bytov, v ktorých žijeme. Prázdnin vyžaduje zvláštne výzdobu a malé rohy môžete použiť tento návrh pre bábiku hore. Použitie akékoľvek ďalšie položky je celkom jedno vlastné, ale aj bez akejkoľvek ďalšej výzdoby je to krásna triezvy rangoli a berie veľmi menej úsilie, aby bolo dosiahnuté.

14. Hviezdy a slnko boli predmetom záujmu medzi ľuďmi po dlhú dobu. Tu Slnko a hviezdy robí pre krásne kombináciu v tomto rangoli. Centrálny konštrukcia tu je tvare hviezdy, a vonkajšiu časť ukazuje vzory lúčov slnka. Použitie rôznych kontrastných okvetných plátkov je to pestré voľba pre sviatočné.

15. Rangoli je neoddeliteľná od Onámovi festivalu, a preto je to najlepší čas, aby sa pokúsili tento design. Konštrukcia využíva kontrastné farebné okvetné lístky, aby sa tento rangoli lahodia divákov. Sme si istí, že budete mať veľa ocenenie pre tento jeden. Základné kvetov tu použité, sú ľahko dostupné ako šafranu, červená, biela, svetlo žltej a zelenej.

16. Zložité vzory, ako sú tieto, sú ťažké pre začiatočníkov, ale vyzerá atraktívne, kedy urobil. Konštrukcia okvetných lístkov na perimetra a kvetinovým designom v centre mesta je dosť. Rôzne farebné okvetné lístky sú tu používané a obrysy sa vykonáva jemne robiť to tak atraktívny dizajn.

17. Tento návrh ukazuje rôzne kvetinové tvary v tomto rangoli. Konštrukcia využíva bežné okvetných plátkov, ktoré sú ľahko k nájdeniu a hranice sa vykonáva pomocou zelené listy. Listy sú preliate Diyas a zdobené okolo dizajnu. Použitie farieb sa vykonáva veľmi chytro a vytvára krásny kontrast v rámci opakovane používaných farieb. Šafran, biela, žltá, zelená a čierna zostávajú hlavné farby tu použité.

18. Ružová je farba, každá žena má drahá srdce, a to ružovej rangoli sa určite stane obľúbeným pre všetkých. Použitie ružových lístkov, bielych a šafranovej farebné okvetných plátkov, aby to veľmi atraktívne rangoli. Tieto Diyas okolo rangoli aby to vyzeralo ešte krajšie. Použitie lotosového kvetu v stredu dizajne ju iste zdobí viac.

19. Tento kvetinový tvar kvetina rangoli je jedinečný sám o sebe. V stredu má krásne scenérie tiež vyrobený s kvetinami. To je cena-víťazný návrh a iste poteší svojich hostí počas slávností. Konštrukcia používa výrazné farby a neobvyklé vzory sú hotové s presnosťou. Potom, čo urobil perfektne, to athapookalam vzory vyzerať skvele.

20. Tento malý kvet rangoli dizajn vyzerá ideálny na poslednú chvíľu, alebo len ozdobiť krátku časť svojho domova. Kvetinový tvar je krásne vykonáva pomocou ružovej, levandule a biele kvety. Centrálne dizajn používal rôzne odtiene žltej, rovnako ako biela a levandule odtiene. Diyas slúži k polomeru kruhu zdobí ju.

21. Toto prevedenie je jednoduché, pretože používa jednoduché kvetinové a geometrické tvary, takže je ľahšie pre začiatočníkov. Tieto rangoli možné použiť pre zvýraznenie položky, ako sú lampy a stands.etc. Ale to môže tiež byť robené na výzdobu akejkoľvek časti domu. Okvetné lístky tu použité, sú z veľkej časti k dispozícii takže je ľahké rangoli znovu v každom ročnom období.

[Čítajte: Best Pongal rangoli Designs]

22. Tento rangoli je dostatočne malý, aby sa zmestili v akejkoľvek časti sa Vášho domu či bytu. Je bez starostí reprodukovať, pretože dizajn je veľmi časté a bez akejkoľvek zložitosti. To môže byť tiež použitá na výzdobu stredový kus alebo Diya stánok ako na obrázku. Farby a vzory tu použité, sú jednoduché a nevyžadujú veľké množstvo praxe. Tvar kvet je obyčajná príliš so štyrmi okvetnými lístkami, ktoré možno ľahko vytvoriť.

23. Značné veľkosti rangolis sú výsledkom spoločné úsilie a je to skvelý spôsob, ako ukázať harmóniu vo vnútri ľudí. Tu je taký obrovský kvet rangoli, ktorá je jednoduchá, ale je veľký. Pozadie konštrukcia je vyrobená s bielou práškovou farbou, aby dizajn vyniknúť. Hranicu je vyrobený s červenými kvetmi. Centrálny konštrukcia je kvet s alternatívne plátky, ktoré majú rôzne vzory. Farby sú bežne používané farby ako šafran, žltej a červenej.

24. Tento dizajn je atraktívny kruhový tvar kvetinový rangoli ktorý vyzerá triezvy a pekná. To má jednoduchý, ale pekný vyzerajúci dizajn, ktorý prináša do mysle vo farbách národnej vlajky. Šafrán, zelená a biela sú primárne farby indickej vlajky a majú aj tu. Levanduľa farebné okvetné lístky používané robiť zázemie tiež, aby to úplne unikátne.

25. Indický boj za slobodu bol inšpiráciou pre mnoho ľudí. Dokonca aj dnes Deň nezávislosti oživuje spomienky na 200 rokov britskej nadvlády. Patriotizmus je tu vidieť skrz rangoli. Tento kvet rangoli sa vykonáva, aby sa nezabúdalo na tému indického hnutia za slobodu. Tu vidíme dojem Gándhího na pozadí indickom trikolóry. Ohnisková konštrukčné prvky v lotosovom kvete a je obklopený ďalšími návrhmi. Hranice sa vykonáva pomocou bielej a šafran okvetné lístky vo forme špirály.

[Čítať: Peacock rangoli Designs]

Tak to bol vrchol dvadsať päť athapookalam designy s témami vybranými nami. Existuje mnoho ďalších takýchto úžasných vzorov. Ešte skúste tieto návrhy doma a dajte nám vedieť, čo si o týchto návrhov.

load...