Noviny

5 Kreatívne spôsoby, ako skrátiť vlasy bez strihania

5 Kreatívne spôsoby, ako skrátiť vlasy bez strihania

Niekedy je to desivé ísť pod nožnice. Čo keď kaderníčka kryty viac ako je nutné? Čo keď som sa stal predmetom výsmechu medzi svojimi priateľmi? Alebo ešte horšie, čo keď môj priateľ rozíde so mnou?

Čo if.that.what if.this.

A milión ďalších čo keby ktoré vám poskytnú bezsenné noci.

Ale na druhú stranu, chcete, aby vaše vlasy kratšie. Nedisciplinovaní dlhé kadere sú okrádanie vaše pohodlie.

Tak čo by ste mali robiť?

Posúvať svoje oči dole na stránke.

* * Úsmevy

1. Krútia, Girl. Kadere!

Kučeravé vlasy má sladkú povesť takže vlasy vyzerajú kratšie, bez toho by to tak. A najlepší spôsob, ako sa dostať kadere sa pomocou natáčky. Vzhľadom k tomu, tepla vojne mohlo vystaviť vaše vlasy predĺžené tepla, ktoré nemusia byť zdravé pre vaše kadere.

load...

Prvé umyť vlasy. Vzhľadom k tomu, to je, keď je úplne pružný a najjednoduchšie manipulovať v akejkoľvek podobe, ktoré chcete. Použite natáčky v závislosti na veľkosti vášho kadere si prajete. Jedna vec, ktorá je potrebné vziať do úvahy, je zarovnanie natáčky, ktoré by mali byť organizované. V opačnom prípade by vaše vlasy vyniknúť v rôznych smeroch, a to nie je to, čo chcete, že jo?

Spať s natáčky na. Viem, že to bude nepríjemné, ale tiež viem, že to bude stáť za to. A akonáhle sa prebudíte, nekefujte vaše vlasy, ako sa vaše kadere mohlo dôjsť v troskách.

A hľa! Nech sa páči! nádherné kučery, ktoré robí vaše vlasy vyzerať štýlovo a kratšie!

2. Demi Lovato štýl

Wanna chváliť sa bob účes? Potom je to, čo by ste mali robiť! Demi Lovato je jednoduchý, ale módny bob štýl z nej robí stáť na rozdiel od ostatných.

load...

Všetko, čo musíš urobiť, je použiť malé množstvo lesk sérum pre vyhladenie týchto flyaways. Vytiahnite hornú polovicu vlasov na hornej časti hlavy a nechajte ho zostať na svojom mieste s klipom.

Príďte na spodnej časti vlasov. Urobiť dva palcové časti, ktoré idú až pre váš skalp. Teraz s pomocou špendlíka Bobby, opraviť končeky vlasov. Môžete použiť iný pin pre ďalšie držanie.

A teraz prichádza kúzlo! Uvoľnite hornú časť vlasov a vidieť to krásne kaskády cez zastrčený-in vlasy. V prípade, že všetky vaše vlasy je po celej dĺžke, potom môžete vrátiť konca hornej polovici pod spodnou časťou, ktoré sú připnul.

Použite lak na streknúť vlasy po celom tele.

3. Bobby Pin Flips

Jednoduché, ľahké a atraktívne.

To je to, čo Bobby pin saltá sú podobné.

Prvá vec, ktorú musíš urobiť, je súčasťou vlasy od ucha k uchu v tvare čelenka. Rozdeliť zvyšok vlasov v štyroch až piatich sekcií.

Vyvolajte prvú časť tak, aby sa závesmi po tvári. Teraz zaistite sponkami, a otočiť späť nad dozadu a zaistite je opäť s využitím sponkami. Opakujte tento postup so zvyšnými úseky.

Vytiahnite vlasy v tvare hlavové späť cez vaše vlasy a nad sponkami. Môžete pridať niekoľko ďalších sponkami, aby vlasy na svojom mieste.

4. Získať cope

Opustí kratšiu časť vlasov byť v cope, pretože to by slúžiť ako tie krátke vlasy, ktoré ste vždy chceli!

A hádaj čo? Buď môžete zrolovať svoj vrkoč alebo jednoducho pripnúť ju k zadnej časti vašej hlave!

5. Half Bun Style

To je zďaleka najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako vaše vlasy krátke, bez toho aby ste ho museli kosiť. Zviazať si vlasy do pol alebo neúplné drdola, a zametať navyše prísť o vlasy na ramená.

Takže to by sme mali ísť! Päť desivo jednoduché a kreatívne spôsoby, ktorými si môžete skrátiť svoje vlasy....without rezanie to!

load...