Noviny

Top 25 najkrajších narcisov kvetín

Top 25 najkrajších narcisov kvetín

Narcis je jedným z najznámejších, farebné a populárnych kvetín na svete. Jedná sa o atraktívne, trubka-tvarovaný vytrvalá kvetina, ktorá kvitne od žiaroviek každú jar. Majú veselú a nádherný vzhľad a za jasného slnečného farby. V reči kvetov, narcisy symbolizujú jarné, znovuzrodenie, nové začiatky a priateľstva.

Narcisy patrí do čeľade Amaryllidaceae z rodu narcisov. Existuje viac ako 50 druhov vo svojej rozmanitosti a viac ako 1300 hybridných odrôd. Narcisy kvety sú domáci v oblasti Stredomoria a pestujú po celom svete. Rastú prirodzene vyskytuje v lesoch, pastvinách a skalnatých dôvodov. Narcisy sú rozdelené do 13 skupín. Tie najobľúbenejšie patria Golden Harvest a Rijnveld raného Sensation; Recurvus atď.

Narcisy prísť v širokej škále farieb, ako je žltá, ružová, marhuľová, oranžová, zelené vápna, smotanou a bielej. Narcisy sú veľmi ľahko pestovať a sú veľmi vytrvalý. Ale je potrebné dbať ako narcisy vylučujú miazgu, ktorá môže poškodiť iné kvety, ak nie správne podmienené. Existuje viac ako stovky odrôd z čoho vyberať, a to sú top 25 narcisy môjho výberu.

load...
Top 25 krásne narcis kvety

1. Jetfire:

Jetfire je jedným z najkrajších narcisov, dobre známy pre svoje odvážne farebné kombinácie. Kvetina má jasné zlaté plátky obklopené kontrastný oranžovú rúrku. Kvetina kvitne v skoro na jar v úplnom alebo čiastočnom tieni a dobre priepustnej pôde. Kvetina by úžasné rezané kvety a vyzerať úžasné, keď zasadil do skupín v záhradách.

2. Sentinel narcisy:

Sentinel narcis kvet je báječný ružový narcis. Kvetina má krásne volániky lístkov, s kontrastnými silné stonky. To má veľmi veľký pohár a jasne biele okvetné lístky. Kvety otvoriť na stonky 14 až 16 palcov vysoký. Kvety vyrazí marhuľku a zmeny krásne ružové. Kvetina sa darí na plnom slnku a dobre odvodnené pôde. Kvitne každoročne v polovici do konca sezóny. Kvet bude vyzerať dobre, ako zasadil v záhradách a v kontajneroch.

3. Thalia narcisy:

Thalia je veselý, žiarivo biely narcis a má príjemnú vôňu. Tento malý tvar zvona kvetina má ľahko preklopí lístkov a kvitne každý rok od marca do mája. Tento strednodobý čele rúrka má svetlo, ľahučký kvalitu s úzkymi okvetnými lístkami a jemnou pohár. Thalia vytvorí nádherný displej vo vašej záhrade. Kvetinové kvety najlepšie vo vlhkej pôde a je veľmi jednoduchá na pestovanie rastlín. Tieto čisto biele kvety sú neuveriteľne krásne.

load...

4. Quail Narcisy:

Tento odvážny kvitnúce má zhluky žiarivo žlté kvety na svojom stonke. Jeho vedecké meno je Narcissus, Quail '. Kvetina je pomerne dlhodobý a veľmi voňavé. Má veľmi jemný vzhľad a kmeňové medvede 2 až 3 zlaté kvety na stonky, 40 cm vysoká. Kvetina je 4 palcov s úhľadné plátky a tmavo zelenými listami. The Royal Horticultural Society dokonca získala túto krásnu kvetinu s udelením Garden zásluhy (AGM). Je dobrou voľbou pre kontajnery, skalky a elegantných jarných kytíc.

5. Sorbet narcis:

Sorbet narcisy sú žlté rozdelené pohár narcisy s jasne žltými oranžovej centier, ktoré dávajú kvetine veľmi efektný vzhľad. Ponúka biele okvetné lístky s kontrastným krémom, žltej a oranžovej poháre. Kvety sú veľké a podstatné o robustný stonky. Farebná kombinácia je úžasná a rozdeliť pohár sa pridá k jeho kráse. Kvetina je mimoriadne voňavé a dobre sa prispôsobuje väčšine podmienok.

Cez Pinterest

6. Barrett Browning:

Barrett Browning bolo okolo 50 rokov a je pomenoval podľa Elizabeth Barrett Browning, manželka slávneho básnika Robert Browning. Je to zhluk tvoriaci baňatý trvalka kvetina s hviezdou v tvare listov. Kvetina má čisto biele okvetné lístky s oranžovo-červené poháre. Farba je veľmi svetlý a má výrazné farebnej kombinácii. Kvetina je dlhodobý a hlodavcov. Kvitne na jeseň zimy do polovice jari.

7. Jack Snipe:

Tento miniatúrny rúrka narcis má lístky, ktoré sa otvárajú hore a dozadu kučery čo kvetín vyzerať sa rozrástla v aerodynamickom tuneli. Kvetina má biele okvetné lístky s žltým stredom. To vytvára nádherné zhluky a najlepší výkon v plnom slnku a dobre odvodnené pôde. Jeho biele kvety sa prehnala späť a držať rovno von pod uhlom 90 stupňov od stonky. Kvetina má príjemné voňavé a je dobré pre rezané kvety.

8. Sovereign Narcisy:

Tento regal s názvom narcis je veľký kvet s bielymi okvetnými lístkami a tučným oranžovým rozdelené šálky. Rozdelené pohár narcisy majú centrálne pohár, ktorý sa reže zvyčajne viac ako polovicu svojej dĺžky. Sú dokonca označil motýlie narcisy ako kalich záhyby chrbtom okvetných lístkov, čo je zdanie motýľa. Rastlina nesie jednu kvetinu za stonky. Suverénny narcisy sú jedným z showiest narcisy. Vyzerá to najlepšie v jarnom období. Kvetina sa najlepšie darí v polotieni a preferuje strednej hladiny vody.

Cez Pinterest

9. Tahiti narcisy:

Tahiti Narcisy sú zaoblené, dvojité oranžové a žlté kvety, ktorý získal mnoho prestížnych ocenení v Európe. Dodávajú veľkolepú farbu a tvar na výstavy kvetov. Tento lákavý kvetina má hlboké žlté okvetné lístky obklopovať oranžovej strapatil pohár. Tento veľkolepý kvetina kvitne v neskorom jar a má veľkú výdrž. Dokonca si môžete pestovať túto kvetinu v kontajneroch na okenný parapet, v interiéri. Je obzvlášť ideálny pre rezanie.

10. Canaliculatus:

Canaliculatus kvety kvitnú každý rok v marci a apríli v dobre odvodnené pôde a čiastočným slnečným žiarením. Táto odroda narcisov produkuje niekoľko kvetov na každom stonke, ktorý robí to vyzerať veľmi krásne. Kvetina má biele okvetné lístky a malý žltý šálku. Jeho jemná vôňa a malé rozmery, aby to úžasný doplnok k vašej záhrade.

11. Petit Four narcis:

Jedná sa o oceňovaný narcis, ktorý ponúka bielych lístkov a dvojaký marhuľovej ružové rúrku. Jedná sa o dvojitý šálka ružové broskyne zvýraznené krémovo farebnými lístky s opaskom v tvare listov. Kvetina má skvelú vôňu a bude vyzerať úžasne ako rezané kvety. Kvetina je dlhodobý a je jedným z najlepších svetových ružových narcisov. Ľahko sa pestuje v mierne kyslé a piesčitou ílovitú pôdou. Tento kvet môže dokonca vrátiť do jedného formulára v priebehu času.

Cez Pinterest

12. Hawera narcis:

Hawera je drobná narcis, ktorý rastie len do 18 cm. Má silný pižmový zápach a je pomerne dlhodobý. Je svetlo žltý kvet, ktorý sa vynorí z trávnatej stonky a listy a jeho lístky stočiť späť, aby jej akousi pérák na vzhľad. Každá žiarovka produkuje viac stoniek a je zakončená asi 2 prikyvujúcu kvetín. Kvetina je symbolom nové začiatky a zabezpečuje šťastie a pohodu. To je tiež považovaný za 10. Výročie kvety. Kvetina darí v polotieni alebo plnom slnku a rastie krásne do kvetináčov a kontajnerov.

13. Veselosť narcisy:

Veselosť je dvojitý narcis, ktorý vyzerá skvele v malých chodieb v zmiešanom alebo ker hranicu. Rastú v úrodnej, dobre priepustné pôdy v zime a na jar. Rastlina nesie niekoľko kvetov na stonke. Má sladkú vôňu. Tieto kvety radosti majú krémovo biela lístkov s bielymi centier, potreté žltkastý.

Cez Pinterest

14. Merlin narcis:

Merlin narcis má krémovo biele okvetné lístky so žltým pohár, zafarbená oranžovo červená. Kvety vydržia veľmi dlhú dobu a majú veľmi atraktívne farebné kombinácii. Má v tvare hviezdy lístia a jasne zelené listy.

Cez Pinterest

15. White Lion narcisy:

Toto je ďalší krémová, plný biely kvet impozantnej veľkosti a má mäkké žlté plátky, ktoré obsahujú niekoľko bielkov trčia sem a tam. Kvetina má silnú a nádhernú vôňu. Úžasný double narcis dodáva nádych luxusu do jari hraníc. Môžete pestovať túto kvetinu ako vonku aj v kontajneroch. Jedná sa o oficiálne kvetina v marci a decembri a 10. Výročie svadby.

Cez Pinterest

16. Februára zlaté narcisy:

Februára zlaté narcisy sú dychtiví vyzerajúce malé kvety, ktoré sa prehnali späť zlatých lístkov. Kvetina rastie až 30 cm a kvitne v priebehu marca a apríla. Tento zlatý žltý kvet má dlhé štíhle trumpety a je jedným z najžiadanejších rúry. Toto je oficiálne kvetina v marci a decembri a 11. Výročie svadby. Aj napriek tomu, že je stará odroda narcis, je stále veľmi populárny. Tento radostný kvetina by sa mali pestovať vo veľkých zhlukoch pre maximálny dopad.

17. Minnow:

Střevle je zhluk šálka s tanierikom kvetín na vrchole dĺžky ceruzka stonky. Tento narcisy kvetina má veľmi sladkú vôňu a zhluky rýchlo hore. Střevle preferuje plné slnka a vlhkú pôdu. Kvetina mizne zo žltej na smotane, ako to vekových kategórií. Táto drobná kvetina dodá čaro vašej záhrady.

Cez Pinterest

18. Narcissus, Rijnveld je Early Sensation:

Toto je klasický žltý rúrka a je jedným z prvých rastúcich narcisy. Kvetina je veľmi dobre znáša studené a zasnežené počasie a má dlhé obdobie rozkvetu. Jedná sa o dva-posilnil žltý narcis a určite upútať pozornosť divákov.

Cez Pinterest

19. Spellbinder:

Spellbinder je dlhá kvitnúce, tradičných žltých rúrka, ktorá sa postupne vybledne na bielu s časom. Veľký rúrka otvorí zelenožltá proti pozadia citrónový žltých okvetných lístkov. Kvetina kvitne každý rok v marci a apríli a je skvelý Naturalizer. Je vynikajúci ako rezané kvety. Tento kvet je ľahko pestuje v strednej vlhkosti, organicky bohaté hliny a v čiastočnom alebo plnom slnku.

Cez Pinterest

20. Holandský majster:

Tento nádherný žltá trúbka je považovaný za nástupcu úctyhodný "kráľa Alfréda." Tento odvážny kvet má lístky natiahnutý mierne dopredu. Je žltej farby s jedinou rúrku a má zúbkované hrany a robustný zeleným stonkou. To je trváca rastúca kvetina, ktorá rastie každým rokom v apríli. Tento kvet dostal prestížnu Cenu Garden zásluhy KHS. Holandský majster miluje slnko a čiastočný tieň a bude robiť dobre na záhonoch a kontajnerov. Je pravda, klasické kvety a je dobre známy pre svoju jednoduchosť.

21. Manly:

Tento narcis bol menovaný Manly, pretože jeho mužský prezývkou s hrubou robustný stonku a je extrémne robustná. Kvetina je päť palcov a je dodávaný v teplej žltej farby. Kvety sú veľké, asi 5 palcov a sú hradené na 12 až 14 palcov stonky. Jedná sa o dvojitý narcis a má zamatové okvetné lístky, ktoré sú tak husto, vrstvené, ktoré sa objavujú ako triple narcis. Kvet sa otvára do hustej žltej s oranžovou centre a potom sa otočí mäkké biele a žlté v priebehu času. Kvetina je bohato voňavé a kvitne neskoro v sezóne.

Cez Pinterest

22. Cassata:

Cassata je ľahko voňajúce narcis s deleným otvorom koróny v návale žltej. Zreje takmer čisto biela, ohne proti nedotknutej bielych plátkov, takmer úplne je krycia. Tento kvet je ideálny pre hranice a dlhými zákrutami. To môže byť ľahko pestované v priemere, strednej a mierne kyslé pôde na plnom slnku. Tento kvet je zarážajúce nezvyčajné tvary a má sladkú vôňu k nemu.

Cez Pinterest

23. Golden Bells:

Zlaté zvony Narcis je 5 až 6 palcov vysoký, neskoro kvitnúce narcis a má neobvyklý tvar zvona. To je tiež známe ako Yellow Hoop Petticoat narcisov. Košíčky sú veľké, v tvare zvonu s malými špicatými lístkami. Každá žiarovka produkuje okolo 15 kvetov. Kvetina má jemný, trávovité listy a bol by dobrou rezané kvety. Jedná sa o neskoré polovici sezóny kvitnúce.

24. Narcissus Tete-a-Tete:

Jedná sa o nadčasový, roztomilý a petite kvet. Je to dokonale tvarované kvet, ktorá stojí vzpriamene na 8 palcov dlhé stopke. Kvetina, ak správne zaobchádza, môže kvitnúť takmer mesiac. Tento kvet je vhodný pre menšie nádoby a dodá veľkú krásu do vašej obývačky. Sladké vyzerajúci narcisy sú robustné, spoľahlivé a rozkošný. Je to jeden z najobľúbenejších kvetín z radov záhradkárov pre jej slnečné svetlo žltej farby a drobné proporcie. Kvetina je hlboké zlatej farby s ľahko preklopí plátky a hlboké žlté poháre.

25. Narcissus Avalanche:

Tento narcis bolo raz nazvané "Sedem sestier", pretože niesol 12 až 20 kvety na každom pevnom stonke. Kvetina je energický, voňavé a je jemná žltá pohár, obklopený čisto biele okvetné lístky. Kvetina sa darí na plnom slnku a dobre odvodnené pôde a kvitne každý rok v marci. Je to staromódny paleta narcis a je plný šarmu.

Dúfam, že sa vám to páčilo zostavovaní narcisy kvetinových obrazov spolu s narcis kvet informácií. Ešte pokles pod vaše komentáre.

load...