Noviny

10 najlepších produktov na vodu odolných make-upov

10 najlepších produktov na vodu odolných make-upov

Prší, je to odlievanie, a make-up beží. Ach, vydrž! Váš make-up sa nikam nevedie - aspoň nie, keď sme sa okolo seba. Ak ste jedným z tých, ktorí udržať zaujímalo, ako váš make-up bude, aby zostali po celý deň, máme to pokrylo pre vás!

Od pláže odolného voči teplu odolné kozmetické výrobky, sme zostavili prvej desiatke nepremokavé make-up produkty, ktoré vám pomôžu vysporiadať sa za každého počasia.

1. MAC - Powerpoint Eye Ceruzka:

Mac Powerpoint Eye Pencil je presný a perfektný darček pre pláž popáleniny. Či už je to na pláži namáčanie na slnku, alebo ošetrujúci svadby, to dlhotrvajúci očné linky kĺže hladko a vytvára dramatické oči, ktoré sa nerozmazáva ani oteru vo vode.

load...

Cena: $ 16

Kde kúpiť: www.maccosmetics.com

2. Urban Decay - All Nighter dlhotrvajúci make-up nastavenia sprej:

Ak máte záujem, aby rozruch, dostať svoje ruky na tejto fantastickej All Nighter dlhotrvajúci make-up Setting sprej Urban Decay. Pre seriózne spravodajstvo pobyt-dať po celý deň, streknúť na tejto beztiažový sprej a tie sú nastavené pre tento deň (dáva práve aplikovaný sviežosť po dobu až 16 hodín). Tento make-up vám dáva veľkú krásu bez vyblednutiu, tavenie, popraskanie alebo usadzovať do jemných liniek.

load...

Cena: $ 30

Kde kúpiť: www.urbandecay.com

3. Make Up For Ever - plné krytie Concealer:

Aby bol váš make-up bezchybne aj na pláži, sa za pomoci Make Up For Ever Odolná Concealer (MUFE) vody. Dlhotrvajúci a silné, plné krytie concealers sú krémová, hydratačné a okamžite maskovať každú nedokonalosť máte. A najlepšia vec, o nich je, že nikdy getcakey. Spoľahlivý vodotesný korektor obsahuje pigment oživiť oblasť pod očami, čo by bolo zradné na krytie, ak nie pre MUFE.

Cena: $ 32

Kde kúpiť: www.Sephora.com

4. Stila - Pobyt po celý deň Liquid Lipstick:

Stila pobytu All Day Liquid Lipstick robí presne to, čo číta v plechovke - nebude ustúpiť, nebude utrieť na našich hrnčeky, a predovšetkým zostane po celý deň, bez toho aby sa kusé na perách. Uvedenie všetkých ostatných rúžu na hanbe s jeho úžasné nepremokavé vlastnosti, bohatá farba zostáva pevne na svojom mieste bez nádychom zástavy - a to aj po jedle alebo pití.

Cena: $ 23

Kde kúpiť: www.stilacosmetics.com

5. Benefit Cosmetics - Benetint Liquid Blush:

Existuje len veľmi málo vecí, viac trápne ako nádcha a cake červenať. Takže priekopa svoje pravidelné červenať a rozhodnúť sa pre Benefit Cosmetics 'Benetint lícnych škvŕn, ktoré sú ideálne pre sparnom lete. Sú ľahko použiteľné, trvať dlho, je ľahké na dotyk-up a dá vám žiarivý lesk.

Cena: $ 29

Kde kúpiť: www.Sephora.com

6. Tarte - Amazonská Clay Bronzer:

Ak existuje jedna letná zošívanie nemôžeme žiť bez, je to vodotesný bronzer. Kým to robí naše tváre vyzerajú špinavé alebo zablatené, že je. Takže v mene zabránenia otrhaný vzhľad, sme prešli na Tarte svojej amazonskej hliny bronzer. Ľahko použiteľný vzorec môže byť použitý ako ľahko, ako by sme chceli, takže nás prirodzeným a jemným záverom.

Cena: $ 30

Kde kúpiť: www.tartecosmetics.com

7. Lancome - Hypnose Waterproof Mascara:

Lancome Hypnose je nepremokavá Mascaraholds Zvlnenie, svieti cez slzy a dážď, vyhýba chaotický mýval oči, a je ľahko aplikovať na horné a dolné riasy - Netreba hovoriť, že je to náš obľúbený rovnako. A aj keď je to trochu ťažké odstrániť bez vodotesné odstraňovač make-up, Lancôme Bi-Facil ju odstráni za okamih - a nie, nie tým, že rozbije vaše riasy.

Cena: $ 26

Kde kúpiť: www.nordstrom.com

8. Chantecaille - Future Foundation Skin:

Beach krásu, a keď na to príde akýkoľvek krásu, je všetko o bezchybnú a prirodzene krásnu pleť. Takže, zahodiť svoje staré základy a ísť na Chantecaille budúce koži, ktorá je bez oleja a poskytuje vlhký a minimálne pokrytie rovnako. Dokonca aj pre tých z nás, ktorí nie sú obdarení bezchybnú pleť, je to najlepší základ, ktorý by mal byť už vo svojej cestovnej tašky! TERAZ!

Cena: $ 75

Kde kúpiť: www.chantecaille.com

9. Kyprá - Pobyt-tu očné tiene:

Jediný spôsob, ako prežiť tento chaotický, letné očné tiene je márnotratnosť na nepremokavých prsnatá produktov. Až budete hotoví s prírodnou make-up, môžete pridať nejaké pestré prsnatá pobytu-tu očné tiene na horné viečko o hravú a pulzujúca atmosféru.

Cena: $ 17

Kde kúpiť: www.temptalia.com

10. Clarins - Make Up Fix:

Make-up a pláže, dážď a leta nie sú zvyčajne idú ruka v ruke. Takže si viete predstaviť veľké nadšenie, keď sme zistili, sa doplní Fix by Clarins. Osviežujúci hmla je všetko, čo dievča potrebuje, keď cestuje.

Cena: $ 33

Kde kúpiť: www.clarins.co.uk

Takže, to sú naše prvej desiatke odporúčania pre najlepšie nepremokavé make-up produktov. Dajte nám vedieť, ktorý z nich budete používať. Môžete vyjadriť v poli nižšie!

load...