Noviny

Ako zvýšiť svoju fyzickú výdrž a silu! Tu je 12 účinných spôsobov liečby

Ako zvýšiť svoju fyzickú výdrž a silu! Tu je 12 účinných spôsobov liečby

Vytrvalosť je schopnosť udržať dlhotrvajúci fyzické alebo duševné úsilie. Aj keď toto slovo je prevažne spojená s fyzickej aktivity, môže odkazovať na duševné vypätie príliš. Fyzická kondícia je bežne na mysli, keď hovoríme o, vytrvalosť '. Ale to je tiež spojená s vytrvalosťou. Endurance je niečo, čo vám umožní čeliť námahe na dlhšiu dobu, a výdrž by obvykle znamenalo energetickej hladiny a celkový zdravotný stav, ktoré zvyšujú svoju vytrvalosť.

Vytrvalosť sa nevyžaduje len športovci, alebo tých, ktorí sú príliš zapojení do fyzickej námahe. Je to denná dávka pre každého z nás zvládnuť svoje hektické životy, ktoré v súčasnej dobe požaduje iba jednu vec,, utekať 'za všetko, čo si prajete.

Ale otázka, ktorá vyvstáva tu je - ako získať výdrž prirodzene? Užívať prášky a doplnkov nie je dobrý nápad, v dlhodobom horizonte, pretože majú svoju vlastnú sadu strane a After Effects. S použitím prírodných spôsobov a metód, ako zvýšiť výdrž ponuka dlhodobé výsledky.

load...

Ako zvýšiť Stamina prirodzene?

Synopse prírodných spôsobov, ako zvýšiť výdrž je popísaná v tomto článku. Stačí sledovať návrhy tu uvedené, a budete pripravení čeliť svetu s množstvom energie!

1. Take it Slow:

Prvá a najdôležitejšia vec, ktorú musíte mať na pamäti, zatiaľ čo sa snaží zvýšiť fyzickú odolnosť je, aby sa to pomaly. Kedykoľvek budete prísť s výkonom, ktorý je nový alebo cudzí na vás, nezabudnite, že by ste sa nemali snažiť, aby sa ponáhľal veci do poriadku. Urobte si čas, ako si nastaviť do pohybov. S časom a trochu úsilia, budete určite mať možnosť, aby sa stala silnejšou a montér človek.

2. Jedzte zdravé:

Naše telo odráža to, čo jeme. Keby sme ho kŕmiť zdravá, bude to fungovať dobre, alebo inde to bude zhoršovať. Ak chcete zvýšiť vaše výdrž prirodzene, je veľmi dôležité zamerať sa na to, čo jete a či je zdravé, alebo nie.

load...

Absencia základných živín v našej strave vyčerpáva naše energetickej hladiny. Tieto základné živiny sú vitamín C, bielkoviny, komplexné sacharidy a železo. Tie pomáhajú pri výrobe energie, zlepšenie nášho imunitného systému, ako aj rozvoj a opravy svalov a tkanív, z ktorých všetky sú v zvyšovaní a udržiavaní naše vytrvalosť veľmi dôležité.

Niektoré potraviny s cieľom zlepšiť vytrvalosť prirodzene sú zelená listová zelenina, ovsené vločky, banány, arašidové maslo, mrkva, repa šťava, žerucha, quinoa, baklažán, špargľa, tekvica a chudé mäso, kuracie mäso, ryby a vajcia.

3. Mať nejaký Sacharidy:

Áno, čítate správne! Ak chcete zvýšiť svoju fyzickú silu a vytrvalosť, budete musieť začleniť niektoré sacharidy do svojho jedálnička. Tým dôjde k zvýšeniu škrobu a obsah cukru v tele, čo na druhej strane zvýšiť svoju vytrvalosť a pomôže vám tvrdšie pracovať. Rad výskumu a prieskumu vyplýva, že by ste mali vždy konzumovať cestoviny, cereálie, tmavý chlieb, ovocie a zeleniny pre zvýšenie svojej fyzickej zdatnosti. To iste pomôže vidieť zmeny v krátkom časovom období.

4. Cvičenie Pravidelne:

Byť pravidelne zapojený do fyzických aktivít je kľúčom k vyliečeniu všetkých problémov.

Zosilňovacie výdrž vyžaduje zvýšenie kapacity pľúc, posilnenie svalov a budovanie svalov okolo srdca. Mali by ste sa zapojiť do činnosti alebo šport, ktorý vás baví. Venovať 30 minút pri výkone každodennou nutnosťou. Podľa American Heart Association, potrebujeme minimálne 150 minút cvičenia týždenne.

Plávanie, jazda na bicykli a beh sú niektoré z cvičenia, ktorá ohromne pomáhajú pri zvyšovaní našej vytrvalosti. Rýchla chôdza tiež pomáha pri tento účel. Trvanie a intenzita cvičenia sa má postupne zvyšovať. Strečing pred cvičením a ochladenie po tréningu je veľmi dôležité, aby sa zabránilo akémukoľvek druhu svalového napätia.

Vďaka tréningu pravidelný a vysokou intenzitou, vaša výdrž a vytrvalosť sú určite zvýši.

5. Náležitú Rest:

Dobrý spánok je rovnako dôležité ako pravidelné cvičenie a byť aktívny. Naše telo potrebuje, aby oddýchnuť liečiť a vyliečiť sám. Adekvátne spánok a odpočinok nechať nás bez prúdu a osvieženie. To nám pomáha lepšie sa zamerať na našu fyzickú i duševnej výkonnosti. Pri absencii dostatočného spánku, môže sa stretávajú s mnohými zdravotných problémov.

Správne zvyšok pomáha pri streľbe a obnovenie energetickej hladiny. To nám pomáha k lepším výkonom a po dlhšiu dobu.

6. Optimistickí:

To je viac o psychickej výdrže. Duševné výdrž pomáha lepšiemu výkonu, koľko je zaostrenie a ostrosť mysle.

Byť optimistický je veľmi dôležité, pretože tam je menej energie vynaloženej na negatívne myšlienky. Bytie zabraný Aj negatívne myšlienky môžu viesť k problémom v oblasti zdravia, a zníženie fyzickej a duševnú odolnosť. Byť optimistický a je teda šťastný, robí aj vám pomôže zostať fit.

7. Voda mánia:

Voda tvorí 65% až 70% našej celkovej telesnej hmotnosti. To je jasný dôkaz o zasahovaní vody v posilnenie a udržanie vytrvalosti nášho tela. Hydratačný vaše telo má mnoho význam presahujúci zvýšenie vašej krásy a správu vašej hmotnosti. Je potreba voda, aby sa telesné bunky zdravé. V neprítomnosti dostatočnom množstve vody, bunky začnú zmenšuje. Na druhej strane, telo svaly ísť tuhý a opotrebovávajú. To vyvoláva únavu. Takže piť toľko vody, koľko si môžete po celý deň a noc, aby sa vaše svaly uvoľnené. To je jeden z najlepších spôsobov, ako zvýšiť výdrž doma. Dalo by sa tiež piť veľa zdravých domáce ovocné šťavy, ak je libo.

8.Yoga:

Namiesto toho, aby drsné gymming, ktorá môže mať mýto na vašich tkanív, je potrebné dodržiavať niekoľko mierne dýchanie a cvičenie jogy. Joga zvyšuje odolnosť tela proti skratu a nerovnom dychu. To zvyšuje funkčnosť pľúc tým, že pomáha vzduchové vaky úplne zaplniť. Jóga tiež zvyšuje duševnú bdelosť a fyzickú silu.

9. Meditácie:

Meditácia je známe, aby sa vaše telo silnejšie. Je to umenie, ako udržať stres a psychickej únave na uzde. To znižuje stres a môže tiež liečiť rôzne duševné poruchy, ako je úzkosť a depresia. Takže, stráviť pár minút každý deň medituje a pomôže vaše telo vybudovať dobrú výdrž.

10. Chôdza po jedle:

Ako zvýšiť telesnú výdrž prirodzene? Myslíte si, ísť spať, alebo len sadnúť sa pozerať na televíziu po jedle? No, nemali by ste! Namiesto toho by ste mali ísť pozvoľna (miesto sede alebo ľahu) po jedle. To zabraňuje tvorbe toxínov v tele. To tiež zaisťuje, že jedlo dostane správne stráviteľné. Udržať telo bez toxínov je dôležitý spôsob, ako zvýšiť výdrž. Svaly tendenciu si napäté kvôli toxínov prítomných v tele, čo má za následok zníženú výdrž. Keď škodlivé toxíny sú prepláchnuť z tela, svaly v pokoji. Toto nakoniec sa zvyšuje obranyschopnosť organizmu a látkovú výmenu.

11. Zbavte sa zlých návykov:

Nikto nemôže zlepšiť svoje zdravie tým, že včlení zlé návyky. To je dôvod, prečo väčšina lekárov a odborníci radia, aby zostali ďaleko od drog, alkoholu a cigariet. Sú nielen narušiť fungovanie pľúc, ale tiež znížiť vašu vytrvalosť. Ak ste niekoho, kto sa podieľa na veľa športových hier a športov, ako sa zbaviť všetkých týchto zlozvykov je nutnosťou pre vás. Čím viac budete držať ďalej od nich, tým lepšie je to pre vaše zdravie.

12. Udržať motiváciu:

Väčšina výskumných pracovníkov a terapeutov vyhlásili, že tí, ktorí zostali pozitívne a motivovaný počas dňa majú tendenciu rýchlejšie ako tí, ktorí nemajú stavať výdrž. V skutočnosti, najúspešnejší športovci sveta nám tiež odporúča vypracovať s partnerom. Tým sa nielen bežnú zábavu, ale tiež vám pomôže zvýšiť svoju fyzickú silu. To tiež bolo navrhol, že jeden by mal byť vždy usilovní s jeho / jej tréningu. Dokonca aj počas zimy alebo obdobia dažďov, je lepšie cvičiť doma. Jeden by mal vždy to ide, takže výdrž stále stavia každý deň.

Jedná sa o niekoľko spôsobov, ako zvýšiť výdrž prirodzene. V prípade, že výnos žiadne výsledky, že sa v priebehu času, mali by ste sa poradiť so svojím lekárom. Nedostatok vytrvalosti môže byť príznakom nejaké základný problém alebo chorobu, ktorá vyžaduje okamžitú pozornosť.

V snahe vyrovnať sa s požiadavkami našou hektickej životný štýl, je nutné, aby naše energetické hladiny zvýšené za všetkých okolností splniť každej situácii so zápalom a nadšením, bez obáv. Posilnenie niečí výdrž prirodzene nemá žiadne škodlivé účinky. Je to celkom metóda win-win.

Pozor:

Všetky tipy tu uvedené možno určite zvýšiť svoje duševné a fyzické rozdeľovača výdrž. Ale nesnažte sa prekonať veci na cestách. Overexercising môže roztrhať vaše svaly zle. Zaspanie môžu vyvolať trvalej únavy a únavu. Undereating v mene lámanie jedla môže spôsobiť slabosť.

Ak existuje niekoľko vecí, ktoré by ste sa chceli podeliť o tom, ako zlepšiť výdrž prirodzene, neváhajte, aby sa vyjadril v poli nižšie.

Odporúčané články:

  • 5 jednoduchých tipov pre zostavenie svoje duševné Stamina
  • 9 Efektívne spôsobov, ako zvýšiť výdrž pre beh
  • Top 5 spôsobov, ako vylepšiť svoje Stamina pre štúdium

load...