Noviny

Obliekanie prvého dňa - čo by ste mali vedieť a nosiť

Obliekanie prvého dňa - čo by ste mali vedieť a nosiť

Môže to znieť datovaný, ale nemôžeme poprieť takže prvé dojmy a prečo je to dôležité? Môžeme? Od staromódnych prvých schôdzok do nových čias vek zapaľovače, prvý dátum je nesporne najdôležitejší. Vzrušenie z Dátum č.1 je iný vysoký úplne-či už je to slepá nastaviť, alebo ísť na rande na kávu s niekým, ste známy pre najdlhšiu dobu. V niektorých ľudí dátum heads noc znie pritiahnuté za vlasy. Ale úprimne povedané, to nie je! Mohlo by to znamenať aj príliš veľa, nečítajú príliš do neho. Pre mňa je to len o hľadaní reprezentatívne, byť sám sebou a objavovať mať dobré konverzácie. V prípade, že sa nám ich dlhý záber.

Vzrušený? Me príliš Poďme cez to, vo veľkom štýle! Tu sú niektoré zaujímavé Date Night zdobiace nápady a tipy.

Nezabudnite prechádzať, aby videli, čo by mohlo vyhovovať vášmu štýlu a výber.

15 Date Night dokončovacie nápady a tipy

Než sme sa ponoriť hlboko do našich možností šaty. Poďme najprv získať naše základné právo a diskutovať o etikety a tipy, čo je podľa mňa môže byť riešiť istič!

load...

1. Show Up, prísť včas a držať ich Napísal

Hovoriť o prvé dojmy, nie je nič príťažlivejšie o žene, ktorá je zoradené, plánuje dopredu a dorazí včas. Áno, súhlasíme s tým, že oveľa viac ide do nášho obliekania ako muži, ale to nie je ospravedlnenie, aby zase až neskoro! Tam naozaj nie je palec pravidlo tu, plus mínus päť minút, je prijateľná. Čokoľvek už by len vám zdá neopatrný. Ak je to absolútne nevyhnutné, nech vaše dáta vedieť. To je najmenej jeden očakáva.

2. Na sebe šaty, ktoré nedefinuje You - Big NIE NIE

Je lákavé vkĺznuť do brzdiť šaty ste s pohľadom upretým na dlhú dobu. Je nám ľúto, dámy teraz nie je vhodná doba. Z uvedeného vyplýva, nezobrazujú vo vašom mamičku nohaviciach jeden. Na sebe niečo, čo nie ste spokojní dovnútra, zničí to nielen pre vás, ale váš partner príliš. Urobiť malý prieskum na toto miesto, ktoré obaja mali výhrady k a vhodne oblečení. Fail-dôkaz idea, ktorá kontroluje off aj komfort a atmosféru na vašom zozname.

3. Obuv - riešenie nárazník

Prvý deň sa rovnal červené čerpadlá pre mňa, pretože navždy. To robí už nie. Perióda. Mal som neúspechov a nočné mory. Ale ak ste si úplne pohodlne ťahom off-všetkými prostriedkami, choďte do toho. Ak tomu tak nie je, pohodlie má prevziať. Opäť platí, že miesto je celý rozdiel. Takže hrať spolu všetkými detailmi, než sa rozhodnete, pretože by sme nenávidieť za nič pokaziť na špeciálne deň!

load...

4. Vôňa Pleasant - Checkpoint

Vonia príjemne Dôležitou súčasťou obliekania pre mužov aj ženy. Keď hovoríme, príjemné, máme na mysli naozaj príjemné. Ísť s niečím sladkým, osviežujúci a dlhotrvajúci. Nie cez vrchol do bodu, kam prakticky dusivého inú osobu. Alebo na druhej strane je daný rovnako-TURN OFF ALERT! Kým na neho hodiť v niekoľkých mincovní, ako dobre!

5. Heavy make-up je ďalší Big Nie!

Mysleli sme, že to stálo za zmienku. Naprosto!. Ok. Teraz zavri oči a vybrať jeden pohľad, ktorý prináša to najlepšie z vás. Ísť s ním! Poďme sa pustiť do ďalšieho tutoriálu YouTube. Nechajte to na rande večer so svojimi kamarátkami, alebo pyžamá party. Vari vidíte nejaký epos makeup zlyhá? Nechcete, aby vaše pridať do zoznamu. Nechaj si to jednoduché, elegantné a reprezentatívne.

6. Účes

Fanúšik chaotický buchty? Ja tiež! Ale nie. To nie je prvýkrát okolo. Daj to pár stretnutí najmenej pred skončiť takto. Ale to bude trvať niekoľko úsilie, než sa dostanete do tejto fázy, a to je dobre stojí za to. Nechajte svoje kadere dole a nechať ich robiť hovoriť! Spýtajte sa odborníka, a je to jeden z ich dôležitých tipov!

Čo na seba na prvom rande?

Pozrite sa na tieto Date Night dressingom nápadov a nakupovať ten pohľad (y).

1. Maxi šaty

Maxi znamenať komfort. Je to elegantné, elegantné a leštené. Nemôžete ísť s maxi šaty v poriadku, pretože to je najlepšie šaty pre prvé rande a obleky každého. Ak ste na čele buď večeru alebo olovrant, toto vybavenie je jednoducho perfektný. Ak vy zvažujete letné obed, potom ísť s niečím, s bohémskym alebo kvetinové maxi. Ak ste spokojní s slušné topánky na podpätku, sú tieto tie trblietavých sú ideálne a pridať toľko potrebnú iskru. Ako sme diskutovali skôr, byť dvojnásobne istý, pokiaľ ide o vašej obuvi. Spojka dopĺňa šaty a príležitosť v správnych proporciách. S týmto pohľadom, môžem už vidieť zarábať komplimenty.

Shopu, ktoré vyzerajú

Maxi šaty: ajio.com Shoes: ajio.com kabelka: ajio.com

2. Palácov s kravatou a Dye bunda

Ak ste niečo ako ja, že ste všetko o tom minimalistický a elegantný. Ak máte radi investovať o niečo zemité a ručne tkané, tento pohľad môže byť práve pre vás. Nie? Potom čakať na to, ako je tu ešte prísť. Šaty, ktoré môžu byť zhromažďované priamo z vášho šatníka, pretože väčšina z nich sú zvyčajne súčasťou každej ženy šatníka. Bunda je však showstopper a to stojí za investíciu budete robiť. Vzhľadom k tomu, že ste vlastníkom väčšiny ostatných bude vám dobre v rámci rozpočtu. Smokey oči vzhľad, tkáč vrece, ručné šperky, všetci idú ruka v ruke ako dobre premazané stroj. Keby nič iné, budete hrdým majiteľom hlavy sústruženie bundu. Uisťujem vás, že bude nula ľutuje.

Shopu, ktoré vyzerajú

Bunda: ajio.com Shoes: ajio.com Palazzo: ajio.com Black Kurti: jabong.com

3. Malé čierne šaty - LBD

Klasický LBD niekto? Musíte mať v každom dievčaťa šatníku, takže by nemalo byť tak ťažké. Ak ste v časovej tiesni a na rozpočtom, prípadne oboje, tu je vaša odpoveď. Tweak drobné detaily a vykonať vzhľad prácu za vás, a navyše to bude vzrušujúce vyskúšať rôzne štýly. Predpokladám, že ste módy, pretože vlastníte LBD, takže kožená bunda sa hodia len vašej osobnosti. Ak nemáte vlastní jednu, skúste dať mu šancu vidieť, ak môžete vytiahnuť ho. Vezmite kamaráta pre nákupy a niekoho, kto vám môže dať poctivé názory. Kamaráti, hrajú úlohu pri vytváraní vášho Date Night cvaknutie, ver mi, keď to hovorím. Takže áno, choďte zabiť ju a urobiť vaši priatelia hrdý.

Shopu, ktoré vyzerajú

 • LBD: ajio.com
 • Topánky: ajio.com
 • Nezávislé Spojka: ajio.com

4. Indigo Tlačené šaty

Ste sa obaja dohodli na schôdzke na obed? V lete? Moja hlava kričí bielizeň a pohodlie. Vzdušný Indigo šaty bez rukávov je váš go-obliekať. Je to elegantné, pohodlné a sofistikované. Vyzerá to celkom jednoduché, ale budete potrebovať správny druh postoja sa rozbehnúť niečo také. Skombinovať s ručne vyrábané šperky; to nemôže dostať lepšie ako toto. Aj keď vaše dátum siaha a vy skončíte v kaviarni neskôr, ste stále dobre dohromady. Boho-chic po celú cestu!

Shopu, ktoré vyzerajú

 • Šaty: ajio.com
 • Topánky: ajio.com
 • Náušnice: ajio.com

5. Skinny nohavice a bielu košeľu

Dátum v pracovný deň? Okruh splniť zvláštne, že niekto hneď po práci? Neboj sa. Tu je niečo, čo bude hojdať oboma smermi. Ponechajte nohavice a nosiť košeľu ako euro. Ste prakticky radené. Power obliekania pre splnomocnené ženy vo vás. Aj v prípade, že navrhne, že obaja zastaviť v bare na drink alebo dva nerob povedať Nie Vaše šaty sú pripravení zvládnuť taky. Môžete sústrediť na hľadanie krásne a robiť intelektuálne konverzácie.

Shopu, ktoré vyzerajú

 • Nohavice: zara.com
 • Biela košeľa: myntra.com
 • Čierna Spojka: myntra.com
 • Čerpadlá: jabong.com

6. Off Shoulder Šaty

Než sa nakoniec hovoriť off-rameno, ja Hubová oči vzrušením. Dizajn, ktorý prijal módny priemysel útokom. Je to lichotivé, moderné a pohodlné. Námahy vzhľad svojho druhu, naozaj. Sklzu na dáva dojem pripravený osobnosť a veľa vypovedá o vašej dôvery. Preč sú dni, kedy červená rúž červené a pumpy boli považované za dátum noc sponiek. Buď sám sebou a prelomiť stereotyp.

Shopu, ktoré vyzerajú

 • Off rameno šaty: koovs.com
 • White Slip Ons: koovs.com
 • Spojka: myntra.com

7. Rameno Crop Cold Top a sukne

Dátum kávu? Za studena rameno (hore) je. Maxi sukne je i forma padnúce a očarujúce. Biele gladiátori a kombinácie za studena rameno je vybavený všetkým príslušenstvom, ktoré potrebujete a nič viac. Ísť s nahou vzhľad bez make-upu a Beachy vlny. Vaše prvé rande sa nezastaví na jednom. Vytvárať jednoduché rozhodnutie a aby im pracovať pre vás. To je nová mantra.

Shopu, ktoré vyzerajú

 • Crop Top: myntra.com
 • Sukne: myntra.com
 • Gladiators: myntra.com

8. Džínsy, tielko a Blazer

Film a večere? Alebo naopak? Či tak alebo onak, je to brankár. Začnite s každodenné náležitosti, ako je biela výstrihom tričku a džínsoviny. Potom zdvihnite ho s farebným blokovanie. Dalo by sa ísť s kvetinovým saku alebo niečo viac neutrálne; Miloval som myšlienku žltá, a to nielen preto, že je trendy; pretože to je jeden z mojich najobľúbenejších farieb. Zápas si tašku alebo nízka hodnota s ním, či už funguje!

Shopu, ktoré vyzerajú

 • Yellow Blazer: stalkbuylove.com
 • Bodce: jabong.com

Jedná sa o niekoľko tipov, aby vaša príprava na prvé rande jednoduchšie. Kľúčom k úspechu je nosiť niečo, čo definuje vás, pohodlný pobyt v oblečení a koži. So správnym postojom, vrelým úsmevom a červené čerpadlá, ste určite bude zanechať trvalý dojem vôbec prvýkrát-A všetci dobrí! Teraz, keď viete, čo sa nosí na prvé rande, čo ešte čakáte? Majú rovnako zábavy; budete robiť veľa spomienok a niektoré učenia príliš. Príjemné nakupovanie!

load...