Noviny

Najlepšie dizajny tetovania na rameno - naše 5 najlepších výberov

Najlepšie dizajny tetovania na rameno - naše 5 najlepších výberov

Tetovanie sú populárne výrazovým prostriedkom pre mužov aj ženy po celom svete a získavajú obrovskú popularitu vďaka vplyvu internetu a televízie a rad celebrít dostať je nafarbený. Tetovanie je dnes viac než módne vyhlásenie, pretože každý prípad má osobný vzťah a každý návrh znamená niečo jedinečného.

Rameno tetovanie je veľmi populárny medzi oboma pohlaviami a je jedným z najlepších miest, aby si tetovanie. Môžete ľahko skryť alebo odhaliť ju podľa potreby jednoducho nosiť košele s dlhým rukávom alebo vrchol. To bude skryť tetovanie v prípade, že je nevhodná pre konkrétnu situáciu. Tetovanie na paži, je tiež jedným z najmenej bolestivých miest, aby si tetovanie urobiť, pretože dobré množstvo svaloviny v tejto oblasti. Existujú rôzne typy návrhov, ktoré môžu byť vyznačené na pažiach, ako je orol tetovanie, vlajky, lebky, živočíšnych a 3D tetovanie. Niektorí ľudia tiež získať predstavu o svoje obľúbené celebrity nafarbený na pažiach. Tu sú niektoré z najlepších Arm tetovanie:

1. Polovica puzdro rameno tetovanie:

Polovica rukáv tetovanie nie je obmedzený len na mužov; i ženy v týchto dňoch dostávajú pol rukáv tetovanie urobiť a sú predviesť svoje umelecké atramentu tým, že nosí Sassy bez rukávov šaty. Polovica rukáv tetovanie sa používajú na výzdobu paže a javili ako puzdro. Polovica rukáv tetovanie pre ženy sú rôzneho druhu a sú plné zložitých a farebné vzory. Tieto tetovanie predviesť ženské čaro, zmyselnosť a lásku k telu.

load...

Koi ryby tetovanie je tradičná japonská tetovanie, ktorá je symbolom šťastia, šťastie, priateľstvo a prosperity a je jedným z najpopulárnejších japonských tetovanie. Toto tetovanie dizajn ponúka krásne farebné usporiadanie s oranžovým farebným ryby a trblietavé modrej vody, ktorá mu dáva nádherný a elegantný vzhľad.

2. Celý rukáv rameno tetovanie design:

Plný rukáv tetovanie sú tiež získavajú obrovskú popularitu v tetovanie svete. Existuje veľa vzorov si môžete vybrať ako kmeňových tetovanie, drakom tetovanie, tradičné keltské vzory a kvetinové vzory. Musíte byť pred odchodom do plných vzorov rameno tetovanie veľmi opatrní, pretože plný rukáv tetovanie pokrývajú veľkú časť tela.

Tribal dizajn robí pre jednu z najlepších foriem plnou rukáv tetovanie. Svalové ramená muža idú veľmi dobre s mocnými línií kmeňových vzorov, ktoré vyjadrujú toľko s minimálnymi ťahmi. Paleta farieb je obvykle obmedzená na čiernu, a náznak iných farbách, ako je červená alebo tmavo modré sa používajú na zvýraznenie tetovanie.

load...

3. Predné rameno tetovanie:

Predlaktie je tiež vyhľadávaným miestom, ako sa tetovanie vykonané. Predlaktie tetovanie je považované za mužné, ako sú majorly sported muži, ale v dnešnej dobe dokonca aj ženy sa snažia na tento návrh. Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa ľudia rozhodnú pre predlaktia tetovanie. Športové tetovanie na tomto mieste určite chytiť pozornosť všetkých, pretože je najviditeľnejšou časťou tela. Ľudia zvyčajne rozhodnú pre odvážne a ozdobné vzory na predlaktí, ktoré sa cítia hrdý na obdiv.

Predlaktie je najlepšie miesto, aby si náboženské tetovanie, pretože to nie je považované za nesvaté miesto, kde sa to v porovnaní s inými časťami tela. Krucifix, portrét Pána Ježiša a obraz Matky Márie sú najviac napustené náboženské tetovanie v západnom svete, zatiaľ čo na východe môžete jemné tetovanie Budhu Om a lord Ganesh.

4. Ramenom tetovanie design:

Rameno tetovanie v podobe kapiel sú veľmi populárne ako medzi mužmi a ženami a vyzerať sexy a spurný, ak sa robí správne. Hoci tieto tetovanie vyzerajú celkom bežné, že môžu byť vyrobené jedinečný s naším zmyslom kreativity. Medzi najčastejšie ramenom tetovanie vzory sú kvety, kmeňové zákonníci, srdce tetovanie a vínnej révy tetovanie.

Kvetinový dizajn náramok v kombinácii s vínnou révou je veľmi pútavý a ženský náramok tetovanie dizajn robí. Tieto tetovanie môže byť tvarovaná so zložitými a jednoduchými vzormi a je vyplnený s jasnými farbami. Kvetinové náramky sú zábavné, ako môžete urobiť je v mnohých rôznych tvarov a môže byť zvýraznená tým, že kombinuje srdiečka, motýle alebo listy. Pridanie kvetinu na plátne posilní vašu osobnosť a urobí rozhodné vyhlásenie. Jedná sa o perfektné tetovanie design pre dievčatá na paži.

5. Zápästia tetovanie:

Veľmi častým miestom pre rameno tetovanie je zápästia. Väčšina z ruky tetovanie sú napustené na zápästí a sú predĺžené do náručia. Zápästie tetovanie vyzerajú zložitý a delikátna. Neexistuje žiadny nedostatok vzorov pre Armband tetovanie - Tribal tetovanie, náramok tetovanie; kvetinové tetovanie sú niektoré z najpopulárnejších designov zápästia tetovanie.

Náramok tetovanie sú najobľúbenejšie zápästia tetovanie a sú v súčasnej dobe v móde v ramene tetovanie vzhľadom k obrovskému množstvu vzorov hlavne. Reťaze a prívesky sú najobľúbenejšie tetovanie na zápästí; iní zahŕňajú kmeňové kapely, náboženské kapiel a ostnatý drôt. Bočné Flip však je, že zápästie je najbolestivejšie oblasť, aby sa tetovanie vykonané v dôsledku prítomnosti nervov a kostí.

Potrebujem viac nápadov na výber? , Tetovanie pre všetkých 'je všetko, čo potrebujete!

Chystáte sa dostať paži tetovanie urobil? Ak áno, ktoré oblasti a dizajn ideš za? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Potrebujem viac nápadov na výber? , Tetovanie pre všetkých 'je práve pre vás!

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...