Noviny

5 najlepších vegetariánskych reštaurácií v meste Noida

5 najlepších vegetariánskych reštaurácií v meste Noida

Čo je jedlo pre vás? Niektorí hovoria, že ste to, čo jete. Aj nemusí nutne súhlasiť. Ale naše voľby potravín urobiť, sú súčasťou nášho charakteru.

Vegetariánska strava je vraj zdravá a zdravotne nezávadné. To nemusí byť prípad pre každého, ale ľudia, ktorí sú vegetariáni, aby ich výber potravín veľmi vážne. A jeden z najťažších úloh pre nich, je nájsť dobré vegetariánske reštaurácie.

Takže, ak máte záujem o vegetariánsku reštauráciu v Noida, nehľadajte nič iné! Tu sú miesta k jedlu von, čistú zeleninu - v Noida.

Poďme sa pozrieť na najlepšie hodnotené vegetariánskych reštaurácií v Noida:

Jedlo je oveľa viac než len prostriedok na udržanie života. Je to umenie, nutnosťou, mánia a dobrý pocit faktorom. Sedieť a pozrieť sa na 5 najlepších reštaurácií, ktorý opustí kameň na kameni, aby okoreniť vaše chuťové poháriky ešte raz:

load...

1. Southern Príchute:

Ste obdivovateľ Južnej indickej jedlo? Snívate o objavovaní najlepšiu južnej indickej kuchyni? Ak áno, pozrite sa na tento úžasný juhoindickom potravín roh,, Sothern Flavors 'v Noida- sektore 132.

Southern Flavors ponúka vysoko kvalitné a chutné Južnej indickej kuchyne v mimoriadne lacné sadzby. Kvalita môže poraziť žiadny päťhviezdičkový hotel a ceny sú jednoduché na vrecku. Táto super-cool jedlo corner ponúka špeciálne Rava rožky, Idli, dosiahnu, Vada a pán Dozza potešenie. Táto špecialita Južnej indickej reštaurácie má špeciálny kútik pre milovníkov sladkého s jeho vysoký dopyt na sladkosti, ako je ghí Kesari, rava upma a Mysore Pak. Uspokoja vaše južnej indické jedlo chuť s touto úžasnou južnej indickej reštaurácii v Noida.

Adresa: Shop 29, Behind Express Trade Tower 2, v blízkosti JBM School Village -Rohillapur, Sector - 132, Noida - 201301

Kontakt: + (91) - 11 - 66891729

2. Dosa Plaza:

Dosa Plaza v sektore Noida 18 je úžasný vegetariánske reštaurácia pre gurmánov. Ak chcete pridať trochu viac možností na vaše stravovacie návyky, môže to jednoducho stalo, že sa správnou voľbou pre vás.

load...

S južnej indickej pochúťky na stôl, Dosa Plaza sa stáva, musí navštíviť 'potraviny roh pre vegetariánske gurmánov. Nápadné body Dosa Plaza sú jeho 44 tajné recepty. Exkluzívne South Indian chute sú prezentované v rôznych štýloch ─ tradičnej indickej, americkej, čínske, mexickej a ruštine. Táto reštaurácia ponúka tiež mesto špecifické pochúťky ako Bombaj Chaat, pandžábského combo a mnoho ďalšieho. Takže až sa nabudúce budete kríž sektor 18 v Noida, nezabudnite vziať ponoriť do úžasnej potravín uličiek tohto umeleckého potravín bodu blízko Mosaic Hotel.

Adresa: B - 1-9-10, U Mosaic Hotel, v blízkosti stanice metra Sector 18Noida - 201301

Kontakt: + (91) - 11 - 66721696

3. Dilli 6 Reštaurácia:

Vitajte na úžasné odtiene Dilli 6 reštaurácie! Nachádza sa v oblasti 15, Noida, v blízkosti The Residency Hotel, Dilli 6 slúži Tandoori aanch, ktorý udržuje chuť tandoor varenia nažive. Pole potravín v tanduri aanch zahŕňa Paneer Tikka, chaap Kababs (zeleniny.), Zelenina. Seekh Kababs, húb Tikka a mnoho ďalšieho. V reštaurácii sa ponúka niekoľko indických pokrmov namočené v medzinárodných chuťou rovnako. Bohatá ponuka zahŕňa čínskej dhamaka, polievky, zelenina. Continental mánia, šalát, Dilli 6 kari, sladké jedlá a mnoho ďalšieho. Ak chcete plne spravodlivosť do svojho potravín lásky, musíte navštíviť tento vegetariánsku reštauráciu v Noida.

Adresa: The Residency Hotel, v prízemí, 128 Naya Zákazy, Opposite Priyagold Building, Noida Sector 15, Noida - 201301

Kontakt: + (91) - 11 - 66889291

4. Haldiram je:

Rozhliadať po plnohodnotného reštauráciu, ktorá ponúka všetky možné chute a chute na jednom mieste? Vitajte na Haldiram to! Nachádza sa v Noida, sektor 25, táto rodinná reštaurácia ponúka nekonečné položky jedlá s rôznymi a inovatívnymi receptov. Preskúmať teplo tejto super cool reštaurácii, ktorá je tiež slávny narodeniny kútik v Noida.

Adresa: 108-109, Spice World, Ground Floor, Noida Sector 25, Noida - 201301

Kontakt: + (91) - 8588000501

5. Hlad Vytvrdenie:

Už ste niekedy počuli o reštaurácii Hunger Cure? To je určite jeden z najlepších vegetariánskych reštaurácií v Noida. Hlad Cure je jedlo kaviareň, ktorá slúži skvelé polievky, ovocné nektáre a lákavé poháre. Tieto poháre tu slúžili sú exkluzívne k inovatívne kuchári reštaurácie Hlad Cure. Kedysi tam, nezabudnite vyskúšať tropické pohár, horúca čokoláda fondán a rozdelenie banán.

Reštaurácia ponúka aj tradičné pikantnou chuťou pav Bhaji a Kulcha. Niekoľko bočné príkazy patrí Tandoori nugety Jalapeno nugety a syr mozzarella palice. To je tiež rozbočovač pre talianske-indickej klasickej pizze. Ľudia, ktorí majú radi zažívajú rôzne príchute pizze chcieť vyskúšať túto reštauráciu rovnako. Vegetariánska kuchyňa reštaurácia Hlad Cure v Noida (sektor 25 / A) určite stojí za preskúmanie.

Adresa: K - 5, 2. Poschodie Food Court Spice Mall, Sec - 25 / A, Noida, Noida - 201301

Kontakt: + (91) - 120 - 4545299, + (91) - 9211667641

Foodies nie sú len hlad po potravinách. Sú hladní po inovatívnych potravín nápady, rovnako ako odrody v chuti. Tento víkend, vyskúšajte niektorú z týchto úžasných čistej zelenina reštaurácií v Noida a kopať do nejakého nebeského potravín. A keď to urobíte, nezabudnite na nás!

Už ste vyskúšali niektorý z týchto zeleniny reštaurácií v Noida? Aký je váš aktuálny obľúbený vegetariánska reštaurácia? Podeľte sa o svoj názor s nami komentáre časti nižšie.

load...