Noviny

Top 10 vedľajších účinkov pitia piva

Top 10 vedľajších účinkov pitia piva

Poďte piatok a nemôžete sa dočkať, až počuť tie cinkanie zvuky okuliarov ľadu. Cez víkend je čas na oslavu pre väčšinu z nás. Čo môže byť lepšie ako si sadnúť s hrnčekom pivo a priateľmi zdieľať niekoľko smeje sa po dlhej, únavné týždeň?

Ale všetci vieme, že prebytok niečo môže zmeniť príbeh škaredé, nie? Účinky pitia akýkoľvek druh alkoholu závisí od množstva vzorov a vo väčšine prípadov. To je pravda piva rovnako. Je to forma likéru, ktorý bol v prevádzke po dlhú dobu. Mnoho zdravotných výhod boli pokryté štúdiami v nedávnej minulosti, a že pridal do svojej súčasnej popularity. Hlavnou zložkou piva, a to Pivovarské kvasnice sú bohaté na živiny, ale koľko piva je príliš veľa? A ako pivo vám stalo? Aké sú vedľajšie účinky piva? Prečítajte si o to zistiť!

10 Nežiaduce účinky piva Spotreba

Spotreba piva v moderovanie môže byť dobré pre zdravie. Avšak, keď budete piť v prebytku alebo prehĺtať pohár príliš veľa ľudí v rýchlom slede za sebou, môže to mať negatívny vplyv na zdravie. Nižšie sú uvedené niekoľko nepriaznivé účinky piva:

load...

1. Narušuje hladinu krvného cukru:

Pitie piva môže v skutočnosti v rozpore s hladiny cukru v krvi vášho tela. Pečeň premení glykogén uložený v ňom na glukózu a uvoľňuje ho do krvného obehu. Alkohol v pive skutočne zasahuje do tohto procesu. To môže vytvárať bodavá bolesť z hladu a opustí vás napcháva na ďalšie jedlo. To môže vydláždiť cestu k priberaniu na váhe. Tomu sa dá zabrániť tým, že správne jedlo pred prehĺtal dole pivo.

2. Vysoký obsah kalórií:

Komerčných pív obsahujú menej množstvo živín, ale keď príde naložené kalórií. To z nich robí menej ako ideálny pre ľudí, ktorí sa snažia znížiť nadváhu. To je vaše telo spaľovať menej kalórií, než to, čo by robiť normálne. Alkohol v pive sa prevedie do kyseliny octovej v pečeni. Telo potom spaľuje acetát na energiu a prebytočný tuk zostáva uložený v častiach, ako sú boky a brucho.

3. Pracuje ako diuretikum:

Pokiaľ chcete úľavu na spaľujúcim deň, pohárik vychladeného piva príde ako úľavu. Prírodné antidiuretický hormóny pomáhajú telu udržať tekutiny a pivo spomaľuje uvoľňovanie tohto hormónu. V dôsledku toho môžete cítiť zvýšenú potrebu močiť, keď sa hodiť do niekoľko pohárov piva. To môže byť obzvlášť škodlivé, keď ste na atletiku. Stratíte tekutiny ako močom a potom v takýchto situáciách.

load...

4. Lepok Necitlivosť:

Väčšina piva variantov k dostaniu na trhu obsahujú sladový jačmeň. Jačmeň obsahuje lepok, typ proteínu. Niektorí ľudia sa zistí, že sú citlivé na lepok. Ak ste medzi nimi, rozhodnúť sa pre pivo vyrobené s bezlepkových zmesí.

5. Môže byť zlé pre kardiovaskulárne zdravie:

Niektoré štúdie preukázali, že pitie piva môže byť skutočne dobré pre srdce, ale to sa stane, keď budete piť v obmedzenom množstve. Okrem toho, niekto, kto má existujúce kardiovaskulárne ochorenia, budú mať prospech z pitia piva vôbec. V skutočnosti to bude zhoršovať ich zdravie srdca.

6. Môže zvýšiť krvný tlak Úroveň:

Ak budete mať niekoľko pohárov piva denne, môže to viesť k ostrému zvýšeniu hladiny krvného tlaku. Takže držať hrnček alebo 2 piva, aby sa vaše krvný tlak pod kontrolou.

7. Môže viesť k pálenie záhy:

Pivo obsahuje niektoré stimulanty, ktoré pracujú s žalúdočnej kyseliny, čo môže viesť k vzniku gastroezofageálneho refluxu a viesť k páleniu záhy.

8. Tie môžu vyvinúť pivného brucha:

Ak ste hrdí na vašej štíhle pása, je na čase ste prestal piť pivo alebo aspoň znížiť spotrebu. Prehĺtal nadol súdky piva je až vo chvíli, aby vám pivo brucho zapamätateľné pivné brucha sú tvrdohlaví a veľmi ťažké sa zbaviť!

9. Vedie k intoxikácie Hangover:

Rovnako ako všetky druhy alkoholu, nadmernej konzumácie piva nemá vplyv na vaše nervy a motorické zručnosti. To môže viesť k nehodám. Môžete tiež očakávať, že zlý opicu po noci von tmely na pivo!

10. Interaguje s niektorých liekov:

Sedatíva a Erytromycín môžu komunikovať s pivom a môže byť zlé pre vaše zdravie. Niekoľko antibiotiká príliš komunikovať s pivom a môže viesť k vedľajším účinkom, ako sú bolesti hlavy a zvracanie. Rovnako je tomu s niekoľkými liekmi proti bolesti.

Hrnček alebo dve piva za teplého popoludní alebo za kamaráta k narodeninám bash je iste neškodná. Je pri pití sa stáva obsesivní nutkanie, že stojíte riziko, že budú ovplyvnené niekoľkými účinky pitia piva denne. Tak, cvičenie s mierou a zostať zdravý! Boli to jedny z hlavných vedľajších účinkov pitie piva.

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na vedľajších účinkoch piva. Máte konzumovať pivo v pravidelných intervaloch? Všimli ste si nejaké vedľajšie účinky? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...