Noviny

Top 15 najkrajších anturských kvetov

Top 15 najkrajších anturských kvetov

Antúria kvety vyzerať úplne krásna! asi pred 200 rokmi, tento druh vyzeral inak v porovnaní s dnešnej podoby. Pestuje v dažďových lesoch Amazónie, mali jednoduchšia vzhľad. Objavil Samuel Damon počas roka 1800, tieto kvety prichádzajú v širokej škále farieb a rozmanitosťou. Zvyčajne prichádzajú v červenej farbe, ale nebuďte prekvapení, ak ste ich vidieť v oranžovej, žltej, alebo dokonca modré. Každá farba má krásu jeho vlastné. Tieto kvety sú používané počas svadby a iné oslavy! Tento očarujúce kvetina má zvláštnu príťažlivosť, ako prilákať ľudí okolo nich.

Ak sa chcete dozvedieť viac o anthurium kvety a ich nekonečné rady, tento článok je tá najlepšia vec na začiatok!

Top 15 Antúria kvety:

Tu je nahliadnuť do nádherného sveta anthurium kvety:

1. Orange Anthurium:

Oranžový Antúria Kvetina je žiarivé a krásne. Zriedkavé nájsť táto farba antúria kvet predstavujú farbu šialenstvo. Jeho dlhé listy a hlboké žlté stonku pridať na kráse jej vzhľadu. Tieto kvety rastú ľahko, akonáhle budú splnené podmienky. Dobrý hnojenie a dostatok tieňa im umožňuje rozkvitať bez problémov. Dobre odvodnené pôde je základným predpokladom ako rastliny hniť rýchlo podmáčaných podmienkach.

load...

2. Obake Red Anthurium:

Obake červené Anthurium je nádherný v tvare srdca krv červený kvet, ktorý je široko ocenil a používané po celom svete. Oni sú vlastne voskové modifikované listy, ktoré majú mäsitý špice. Drobné kvety sú známe rast na ne. To vyžaduje, aby organické zeminy a dobré odvodnenie a retenciu vody, aby správne rast.

3. Pink Anthurium:

Ružová Antúria je zriedkavé nájsť. Avšak, ak si všimnete pozorne, farba nie je práve ružová. Svetlejší odtieň ružovej s dobrú kombináciu zelenej a žltej farby zvyšuje krásu tohto voskového listu. Tieto kvety potrebujú oddýchnuť po celkovú dobu šiestich týždňov v priebehu zimných mesiacov. Pravidelné zalievanie pomáha rastlina rastie hojne v budúcej sezóne.

4. Black Anthurium:

Čokoládové Antúria kvetov sú tropické rastliny a patrí do čeľade Araceae. Oni sú v tvare srdca, zvyčajne veľký a lesklý vzhľad. Dôvodom hlboké farby stále zostáva záhadou. Obvykle môžeme nájsť tieto kvety v Holandsku a na Novom Zélande, a to najmä, keď Deň svätého Valentína sa blíži. Pestuje v teplom podnebí, tieto kvety je potrebné zaobchádzať opatrne, pretože dostať modrín ľahko, pretože ich mäsité prírody.

load...

5. Fialový tulipán Anthurium:

Fialové tulipánu Antúria kvety rastú prevažne v tropických miestach Ameriky. Veľa z nich sa pestuje v interiéri rovnako. Vzhľadom k tomu, že sú džungle rastliny, ktoré treba chrániť pred slnkom. Ideálna teplota pre tieto kvety je 60 ° C - 72 ° C v priebehu dňa. Keď sa dostane zapaľovač v noci o 10 stupňov, to sa stáva perfektné. Tiež sú potrebné vysoká vlhkosť vzduchu a pravidelný špongiou listov.

6. Pigtail Anthurium:

Pigtail Antúria je tiež nazývaný Flamingo kvetina. Spadajú do kategórie výberového konania a tropické trvaliek. Tieto kvety sú exotické a atraktívny vzhľad. Je dôležité dávať pozor, manipuláciu s nimi, pretože každá časť rastliny je jedovatá. Kvitne v neskorej zime a na jar. Je to najlepšie, aby ukladanie semien. Zasiať je tak rýchlo, ako je to možné.

7. Green Anthurium:

Zelené anthuriums sú veľké kvitnúce izbové rastliny. Je ľahké starať sa o ne, pretože oni nepotrebujú veľa vlhkosti a vlhkosti. Môžete ľahko nájsť v rastlinných predajniach alebo kvetinárstva a škôlky. Hoci zelené Anthurium kvety mať nejaké špeciálne požiadavky, stále môžete pestovať úspešne. Teplota by mala byť v rozmedzí od 60 ° F do 80 ° F. Vysoká vlhkosť a dobrú vlhkosť umožní tieto kvety rastú rýchlejšie.

8. Dark Blue Anthurium:

Tmavo modrá Antúria je úplne krásne na pohľad. Dalo by sa použiť počas svadby či iných slávnostných príležitostiach. Jasný farby a tmavo zelená stonka iste pridať iskru a krásu príležitosti. Začína kvitnúť počas prvých mesiacov na jar a trvá do neskorého leta. Ak existujú dobré podmienky, sú tieto kvety sú určite porastie tak, ako by mali. Uistite sa, že rastlina je napojená dobre a obsah vlhkosti je dosť. Vzhľadom k tomu, kolaps anthuriums rýchlo, správne zalievanie je nutnosťou!

9. Light Blue Anthurium:

Svetlo modrá Antúria kvety majú tendenciu byť svetlejší odtieň v porovnaní s tmavo modrou. Avšak, vzhľad je veľmi atraktívny. Môžu dorásť na širokú škálu pôd. Majú dlhé listy. Tieto kvety nie sú jedlé ako ostatné anthurium rastlín a ak sú konzumované môže spôsobiť žalúdočné choroby. Môžu byť pestované na plot alebo na záhrade.

10. Linda Da Mol Anthurium:

Linda da mol Anthurium alebo žlté anthuriums vyzerajú úžasne. Listová je tenká a má žilu ako vzhľad. Zvyčajne 8 palcov dlhé, vyzerajú svieže a atraktívne po celú dobu. To zvyčajne začína kvitnúť v priebehu jarnej sezóny. Každá rastlina produkuje 3 listy. Tieto kvety sa nachádzajú všade. Tie sú k dispozícii v niekoľkých odtieňoch. Môžete použiť tieto kvety na dekoráciu vnútri aj mimo vášho domu. Aj zaručiť, že budú vyzerať očarujúce!

11. Cream Anthurium:

Zo všetkých rôznych druhov anthurium kvety, ten, ktorý vyniká najviac, je krém Anthurium. Krásne ružové hranica činí táto kvetina atraktívnejší vzhľad a žiarivý vzhľad. Sú to pútavý a delikátna. Sú k dispozícii aj na miestne kvetinárstvo. Vzhľadom k tomu, že majú tendenciu byť veľký a dobre tvarovaná, návštevníci a hostia sa bude zlákať bohatým a očarujúce vzhľad. Často sa používajú krém Antúria kvety počas svadby sú zápästia živôtiky. Dalo by sa tiež použiť na tento účel.

12. Sirion Anthurium:

Hot Pink Sirion anthuriums sú dlhotrvajúce kvety. Tieto tropické kvety vydržia vo svojej váhe asi 15 až 30 dní. Obvykle dodávané v kvetinárstve zásobníkov, zostanú v lepšom stave, kedy odišiel bez obalu. Aby sa zabránilo akejkoľvek podliatin, vziať dobrú starostlivosť o neho pri balení. Vysoká vlhkosť a hmliaca sú niektoré z predpokladov pre tieto kvety. Potom, čo boli nakúpené domov, odrezal 2 centimetre stonky s pomocou ostrým nožom pred ich uvedením do vázy. To pomôže kvety vydržia dlhšie.

13. White Anthurium:

Biele anthuriums boli často nazývaný mier ľalie. Patrí do krásnej krajiny Columbie a zahŕňajú Pothos a Caladium ako príbuzní. Pestovanie proces týchto svetlých kvetov trvá maximálne 9 až 11 týždňov. Zabezpečiť pravidelnú zálievku rastlín. Keby to vädne, akonáhle budú listy zotaviť po chvíli, ale kvety asi nebude. Tieto kvety boli väčšinou použité v cigaretovej fajčiarske izby, pretože majú schopnosť odstrániť škodliviny zo vzduchu.

14. Bicolour Midori Anthurium:

Tieto Bicolour midori Antúria kvety majú jedinečný vzhľad. Oni väčšinou sa vyskytujú v tropických oblastiach Južnej Ameriky. Sú k dispozícii v dvoch farbách, ako je efektný zatienené hranica, ktorá pokrýva dve srdcia tvarované strany listu. Druhá farba je bohatá a bola rozložená po celom kvetu. Nájdete ich v rôznych farebných kombináciách, ako sú biele a zelenej, ružovej a zelenej, žltej a zelenej atď Vzhľadom k tomu, že sú dlho trvajúce od prírody, môžete ich ponechať vo svojej váhe na celý mesiac. Stonky môžu byť 16 palcov minimum a ísť až na 32 palcov maximum.

15. Tieňa Anthurium:

Tmavšie Antúria je vzácna odroda, ktorá priťahuje ľudí ľahko. Má atraktívny žlté a biele spandex. Je to perfektná kombinácia červenej a bielej. Priemer kvetu je najvyššie 14 až 16 cm. Kvetina vyzerá veľmi atraktívne, pretože tienisté ružovej a červenej farbe, ktorá sa šíri po celom kvetu.

Toľko krásy z čoho vyberať! Či už rastú kvety vo svojej záhrade alebo udržať rezané kvety vo svojej váhe, bude anthuriums iste svoj život a domov oveľa krajšie!

Páči sa vám anthurium kvety? Ktorá odroda je vaša najobľúbenejšia? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...