Noviny

Top 10 tetovanie Cool Lion Môžete športovať príliš

Top 10 tetovanie Cool Lion Môžete športovať príliš

Všetci vieme, že tetovanie je považovaný za jeden z najúčinnejších prostriedkov vyjadrovať niečí názory a pocity. Ľudia majú tendenciu odhaliť ich vnútorný pocit, prírodu a niekedy aj ich postoj k životu prostredníctvom týchto tetovanie.

Lev tetovanie vzory sú jedným z najviac milovaných medzi milovníkov tetovanie, pretože sú považované za symbol odvahy a sily. Nie je to len muži, ale aj ženy milujú sa dostať leva tetovanie napustené, aby ukázali svoju silu a chrabrosť.

Tu ukážeme vám 10 najlepších lev tetovanie, ktoré stoja vysoko na popularite!

1. Malé Lion Face:

To je jeden z najlepších leva tetovanie. Je to jednoduché, elegantné a líči odvážny postoj a zároveň pokrýva len malú časť svojho tela.

2. Heart Faced Lion:

Tvare srdca je všeobecne milovaný ženami. Kombinuje mocný lev so symbolom lásky ukazuje ako silný a ženskú ženy. Toto tetovanie nafarbený na dievčenské zadnej strane je dokonalým príkladom úspešného srdca čelí lev tetovanie.

load...

3. Big Lion & Text:

Tento veľký lev tetovanie so správou ukazuje zvodnú a odvážnu povahu svojho majiteľa. Či už nosí hlbokým výstrihom šaty pre formálne úloh alebo zvodné spodné prádlo pre svojho muža, to tetovanie je určite chytiť buľvy.

4. Čínska Lion:

Určite ste počuli o čínskej dračie tetovanie, ale tu budeme vám ukázať čínskeho leva tetovanie. Toto tetovanie je ideálny pre ruky alebo oblasti zápästia. Čo je to tetovanie atraktívna je jeho horiace lev tvár. Jedná sa o populárne a veľa miloval dizajnu.

load...

5. Princess Tetovanie:

Každé dievča si praje pre život princeznej. Toto tetovanie je realita pre vás robí. Levica s korunou je jednoducho perfektný dizajn pre ženy, ktorá je ockova dievčatko a miluje žiť dobrý život. Aj keď jednoduché, to tetovanie je roztomilý a atraktívne.

6. Lion Pride Tetovanie:

Tetovanie, ktoré líči lev a jej mláďatá jasne vykresľuje hrdosť a zodpovednosť cítite pre svoju rodinu. To ukazuje silu a puto, ktoré zdieľate s rodinou. Toto tetovanie je však veľký dizajn a bude zahŕňať veľkú časť svojho tela.

7. Základný Lion Tetovanie:

Aj keď existuje celý rad lev tetovanie k dispozícii, základné obrysy leví tvár má svoje čaro. Tento univerzálny dizajn je ideálny pre všetky časti tela - či už je to vaša rameno, členok, zápästie, stehno, pas, chrbát alebo cez rameno.

8. Pencil Sketch Lion:

Toto tetovanie dizajn je podobný tomu, čo ceruzka skica leva bude vyzerať. Design je abstraktné, ale veľmi atraktívne. Váš pas je ideálne miesto, aby si tento dizajn nafarbený.

9. Veľký japonský Lion:

Už sme hovorili o čínskej verzie návrhu leva tetovanie. To je japonská verzia. To nemá plamene ako čínske konštrukcie, ale namiesto toho má chlpaté, nafúknuté vzhľad, ktorý ho odlišuje a dáva mu roztomilú vzhľad.

10. Tribal Lion:

Posledný, ale v neposlednom rade na zozname je tribal lev tetovanie. Tento dizajn je malý a je ideálny pre vaše rameno, zápästia a členka.

Tieto tetovanie vzory sú báječné, nie? Teraz môžete ľahko rozhodnúť, ktoré lev tetovanie budete musieť dostať nafarbený.

Len nezabudnite, aby nám, ktorý z nich chcete. Ak máte nejaké ďalšie zaujímavé vzory tetovanie, neváhajte a zdieľať s nami!

Nájsť ďalšie zaujímavé tetovanie na tento tetovanie app.

load...