Noviny

Najlepšie tetovanie tetovanie - naše top 10

Najlepšie tetovanie tetovanie - naše top 10

Majú fascináciu k hviezdy? Existujú dva typy hviezda tetovanie - pentagramu a námorných hviezdy. Tieto hviezdy tetovanie znamenať nádej, vieru, cieľ, ochranu a bezpečnosť. Pentagram je videný ako symbol rovnováhy a ochrany. Môžete dokonca získať natáčanie hviezd vyrobené, ktoré vám pomôžu spomenúť romantické chvíle alebo iný špeciálny moment.

Najväčšia hviezda tetovanie

1. Neck hviezda tetovanie:

Získať hviezdy tetovanie vyrobený na krku. Tieto tetovanie vyzerať štýlovo a sexi. Krk hviezda tetovanie zvyčajne dávajú ženský vzhľad.

2. Námorná hviezda tetovanie:

Chcete sa dostať hviezda tetovanie design vyrobený s nejakou zmysle? Dostať námorných hviezda tetovanie vyrobené ktoré znamenajú rozdiel medzi životom a smrťou. Tieto tetovania sú známe z dávnych čias predovšetkým medzi námorníkmi. Tieto tetovanie zastúpené spoliehania sa na oblohe, súhvezdia a hviezdy. Námorníci verili, že námorných hviezda tetovanie im pomôže nájsť svoj domov v ťažkých časoch.

load...

3. Pentagram hviezda tetovanie:

Pentagram hviezda tetovanie sú veľmi známe a znamenajú vieru, nádej, ciele, úspech, úspech a ochranu. Pentagram hviezdy sú často označované ako šťastnou hviezdou alebo sprievodcov hviezdy. Táto hviezda tvar je symbolom mysticizmu, šťastie a šťastie.

4. Keltské hviezda tetovanie:

Rád Celtics? Získať keltské hviezda tetovanie vyrobené na koži, aby si hviezda tetovanie vyzerať viac elegantné a trendy. Hviezdy s krásnym uzla práce dať mu estetický vzhľad.

5. Farebné hviezda tetovanie:

Majú fascináciu pre farby? Aby čo najviac farebné hviezd na koži, aby sa vaše tetovanie atraktívny vzhľad. Farebné hviezda tetovanie sú veľmi nápadné, podmanivej a fascinujúce. Toto farebné tetovanie vám pomôže pridať viac farieb do vášho života.

load...

6. Lebka hviezda tetovanie:

Lebka hviezda tetovanie je vynikajúcou kombináciou lebky a hviezdy. Tieto tetovanie vyzerajú veľmi atraktívne a odlišný. To je ideálnou voľbou pre všetkých lebky tetovanie milenca.

7. Butterfly hviezda tetovanie:

Motýľ hviezda tetovanie vyzerajú veľmi sofistikované a elegantné. Tieto tetovania sú kombináciou hviezd a motýľov. Tieto tetovania zvyčajne dávajú ženský vzhľad. Butterfly é tetovanie sú veľmi pestré a môžu byť vykonané ďalšie eye-chytľavé pridaním nové vzory a vzory.

8. Single hviezda tetovanie:

Chcete sa dostať sexy vzhľad v najjednoduchším spôsobom? Dostať len jednu hviezdu vyrobenú na svojom tele, ktoré vyzerá veľmi sexy a elegantné. Jediná hviezda tetovanie môže byť vykonané jednoduchým spôsobom bez akýchkoľvek ťažkostí. Menšie jediná hviezda tetovanie je zvodnejšie to vyzerá.

9. Designer hviezda tetovanie:

Získať krásne vzory vyrobené na koži. Vzory vnútri vašej hviezdou bude vaša hviezda vyzerať viac atraktívne a oko chytľavé. Tieto designer hviezda tetovanie vyzerať sofistikované a trendy.

10. Streľba hviezda tetovanie:

Láska padajúce hviezdy? Získať Shooting Star tetovanie vykonané na koži. Tieto tetovanie slúži perfektný spôsob, ktorý vám pomôže spomenúť svoje krásne a romantické chvíle spojené s padajúce hviezdy. Shooting Star tetovanie sú úplne nový koncept a vyzerajú veľmi módne a elegantné. Tieto tetovania sú veľké čo do veľkosti, aby to kompletné vzhľad.

Ďalšie také tetovanie nápady na tetovanie For All a vybrať si, čo hovorí o vás najlepšie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...