Noviny

Top 10 indických dizajnov Rangoli

Top 10 indických dizajnov Rangoli

Rangoli je jednou z najstarších foriem tradičného umenia, ktoré je veľmi populárny v Indii. Ženy tvoria rôzne vzory a vzory pomocou farieb, pšeničná múka, obilniny, kvety, listy, kamene atď To je veľmi populárny medzi severoamerických indiánov, kde rangolis možno vidieť pri vchode do domu, ktorý je symbolom príjemného hosťa s radosťou a milovať. Rangolis sú tiež na balkóne alebo domu chrámu často označovaný ako Puja-Ghar vnútri domovov.

Poďme sa teraz pozrieť na top 10 North Indian Rangoli vzorov, ktoré si môžete vyskúšať čo je u vás doma:

1. Jednoduché Ganéša Rangoli:

Jedná sa o veľmi časté a najmilovanejšiu dizajn v severných indických rangoli. Je vyrobená z kvetov a listov s farebnými kameňmi a Diyas. Táto konštrukcia môže byť vykonané pri príležitosti Diwali, Navratri slávnosti atď bude vyhovovať vášmu domu vchod, verandu alebo nejaké obľúbené časti vášho domu.

load...

2. Wet Paint Flowers Rangoli:

To rangoli dizajn je veľmi jednoduché. Trvá dlhšiu dobu, pretože je vyrobený za použitia vody farby alebo plagát farby. Tento dizajn je najlepšie pre vonkajšie použitie. Ako je namaľovaný na podlahe, je tiež nutné, aby sa nebála, aby mohla dostať pokazené, či niekto náhodnými kroky na to, alebo ak je vysoká vietor fúka.

3. Peacock a kvety Rangoli:

Jedná sa o veľmi krásny a jedinečný rangoli konštrukcie. North Indovia milujú, aby sa páv vo svojich kresieb, textílie a dokonca aj rangolis. Tento dizajn je veľký a pokrýva väčšiu plochu. Skladá sa z kvetín a suché farby. Je to veľmi ikonický dizajn a musí snažiť pre milovníkov rangoli.

4. Sľubný Om Rangoli:

Jedná sa o veľmi sľubný dizajn, ktorý má, Om 'vo svojom strede. Skladá sa zo suchej farby. Má správa, Šťastný Diwali 'písaný ako jeho súčasť. Ak nie ste robiť to na Diwali, potom si môžete napísať svoj vlastný obľúbené správy alebo pozdrav na ňom.

load...

5. Pšeničná múka Rangoli:

North indiánmi, zatiaľ čo uctievanie vytvoriť rangoli vyrobený z pšeničnej múky. To je považované za sľubný a božstvo. Hlavná konštrukcia je vyrobená z pšeničnej múky, zatiaľ čo je ozdobiť kvetmi a ďalšími prvkami predvádzanie púdžu. Tento North Indian rangoli Kolam je zvyčajne videný v domových chrámoch.

6. Ganéša Rangoli s hákovým krížom:

Svastika je silný symbol hinduistov. To rangoli dizajn je veľmi priaznivé, pretože má Lord Ganesha idol a svastika tvoria krásne a svetlé farby. Hoci toto je tiež robustnú konštrukciu, aby sa, ale ak sa budem snažiť robiť to, určite skončiť robiť veľmi krásne a očná buľva chytanie rangoli dizajn.

7. Kvet z Flowers Rangoli:

Pomenoval som tento dizajn ako, Flower z kvetín 'Rangoli dizajn. Jedná sa o veľmi krásne a jednoduché, aby sa konštrukcia. Má tri farby iba tj zelenej, oranžovej a bielej, ale potom taky, vyzerá to skvele. Čo robí tento návrh krajšie je zapálené žiariaci Diyas.

8. Papagáje na Rangoli:

Jedná sa o veľmi energický a živý vzor, ​​ako to má papagáje na to. Papagáje sú považované za symbol veselí a radosti, a tak sa k tomuto dizajnu. Tento dizajn tiež môže byť zdobené udržať Diyas na svojich hraniciach as pridaním Diyas kvetinárstva plátky urobiť rangoli ešte krajšie.

9. Abstraktné kvetinovým vzorom:

Iný druh kvetinové vzory môžu byť videný ako dizajn rangoli v severnej Indii. Nemajú žiadny špecifický symbol, idol alebo význam, ale pristane. Aj keď nemajú žiadne zvláštne kvetinu vyrobenú v ňom, ale dizajn a vzor vyzerá ako kvety vzájomne spojené, ktorý vyzerá naozaj veľmi krásne.

10. Farebné Kruhový Rangoli Design:

Tento dizajn je ľahké robiť a môžete pridať toľko kruhy a toľko farby, ktoré priať k nemu pridám. Môžete si vytvoriť svoj obľúbený symbol v stredu ako tu boli vykonané niektoré spoločné hudobné symboly. Veľkosť tiež nie je bar v tomto návrhu. Môžete pokryť väčšiu plochu tým, že tento návrh, alebo to môže byť vykonané v malom rohu miestnosti. Bez ohľadu na to, aké farby použiť a koľko kruhov urobíte, bude tento návrh vždy pristane.

Dúfame, že tieto návrhy chytil vaše fantázie. Budeme späť s viac takýchto krásne vzory. Ešte naďalej navštevovať Stylecraze.com. Nezabudnite nám zanechať komentár nižšie.

load...