Noviny

Top 10 orechy, ktoré by ste mali jesť pre dobré zdravie

Top 10 orechy, ktoré by ste mali jesť pre dobré zdravie

Orechy sú dôležitými doplnkami v našej každodennej strave, aj keď tieto malé zväzky bielkovín a výživy sú častejšie jesť ako sladké alebo slané a menej zdravé desiaty. Oni sú s vysokým obsahom tuku, takže Diéta mala NUTS širokým oblúkom. Ale ponúka mnoho výhod, ktoré sú nepopierateľné.

Zdravie Výhody orechov:

Orechy sú skvelý spôsob, ako naplniť naše telo s živinami a dať mnoho zdravotných výhod. Niektoré z výhod, ktoré môžeme získať z orechov sú nasledovné:

  • Zvyšuje výkon mozgu
  • Udržuje zdravé srdce
  • Vyživuje vlasy, nechty a pokožku
  • Posilňuje imunitný systém
  • Posilňuje kosti

10 najlepších orechy by ste mali jesť:

Existuje toľko rôznych druhov orechov k dispozícii. Môžete sa zmiasť, ktorý z nich by ste mali prežúvať. No, tu je zoznam 10 najlepších matíc, ktoré môžete jesť:

load...

1. Mandľový:

Almond spotreba pracuje efektívne zvýšiť výkon mozgu.

Ako jesť:

Cez noc predtým, než jej získať maximálny prínos Namočte mandle. Orechy stávajú dvojnásobnej veľkosti raz namočí a mali by byť konzumované s papierovou tenké kože.

Výhody:

Mandle obsahujú určité zlúčeniny, ktoré regulujú sekréciu hormónu dopamínu v mozgu. Dopamín zostruje pamäte, pozdvihne náladu a pomáha pri vývoji mozgu.

load...

2. Peanut:

Arašidy jedia pražené, solené alebo varené.

Ako jesť:

 Malá časť dvakrát týždenne je výhodné aj pre hmotnosť pozorovateľmi.

Výhody:

Tieto orechy obsahujú dobré tuky, ktoré udržuje pružnosť pokožky a robí vyzeráte mlado. Obsahuje mangán, ktorý riadi hladinu cukru v krvi. Posilňuje pamäť moc a zaháňa depresiu.

3. Orechy:

Kešu oriešky sa nachádzajú po celom svete a používajú v rôznych sladkých i slaných pokrmov.

Ako jesť:

Jesť tak, ako sú, alebo ich pridať do svojho obľúbeného dezertu. Môžu byť tiež pridané do niekoľkých kari.

Výhody:

Aj keď sú ľudia boja jeho vysokým obsahom tuku, kešu obsahuje mononenasýtené tuky, čo je skvelé pre zdravie srdca. Jeho spotreba tiež znižuje zlú hladinu cholesterolu v krvi. Je bohaté na meď, zinok a selén.

4. Pistácie:

Tieto zelené orechy majú nesmierny prospech.

Ako jesť:

Jesť solené alebo obyčajný!

Výhody:

Majú nulovú hladinu cholesterolu a nižšiu hladinu cukru v krvi. Sú tiež bohaté na vitamín E.

5. Lieskových orieškov:

Lieskové orechy sa pestujú po celej Európe, Turecku a USA.

Ako jesť:

Lieskového orecha deň je všetko, čo potrebujete, aby zostali zdraví. Žuť na jeden alebo dva z týchto orechov, každý deň s vysokou pohár mlieka, aby získali maximálne výhody.

Výhody:

Tieto orechy sú plné vitamínu B, ktorý pomáha pri oprave poškodenej DNA, produkovať zdravé červené krvinky a udržiavať nervový a tráviaci zdravie. Lieskové orechy obsahujú veľké množstvo vitamínu E, ktorý udržuje pokožku a vlasy krásne.

6. Brazil Nut:

Tieto exotické orechy patria medzi najväčšie z orechov a sú nájdené v Južnej Amerike.

Ako jesť:

Táto matica môže byť jeden celok, ale nie viac ako 2 - 3 krát týždenne. Tieto matice tiež nemôže byť jeden viac ako 6 - 8 matice na slúžiace ako majú vysoký obsah nasýtených tukov.

Výhody:

Para orechy sú načítané selénom, ktorý pomáha telo stráviteľné bielkoviny maticu je. Para orechy majú tiež protirakovinové účinky. Jeho spotreba tiež udržiava zdravie prostaty, a je dobré pre mužov. To posilňuje imunitný systém s jej obsahom minerálnych látok.

7. Chestnut:

Gaštany sa nachádzajú v krajinách, ako je Turecko, kde sú pražené oriešky predávané ako obľúbené občerstvenie.

Ako jesť:

Tie majú vysoký obsah kalórií, takže by nemal jesť viac ako 3 gaštany denne.

Výhody:

Tieto sladké drobeniu orechy ponúkajú najväčší prínos pre zdravie v rodine maticou s výkonom liečebných poškodených kapilár a ciev. Robia kosti a zuby silné. Oni tiež zmierniť problémy s dýchaním.

8. Walnut:

Vlašské orechy sú mozog posilnenie superpotraviny.

Ako jesť:

Okoreniť šalát s niekoľkými nasekanými vlašskými orechmi alebo len hrýzť do dobra týchto orechov. Bez ohľadu na váš vek, môžete bez obáv konzumovať orechy kedykoľvek počas dňa!

Výhody:

 Majú najvyššiu koncentráciu omega - 3 mastných kyselín medzi vegetariánskych zdrojov, ktoré znižujú koronárne ochorenia srdca a regulovaná profil krvných lipidov.

9. Pekanové:

Tieto orechy rastú v listnatých stromov v USA.

Ako jesť:

Tie môžu byť surova, v šalátoch či dezertov.

Výhody:

Obsahujú veľké množstvo vitamínu E, ktorý udržuje zdravú pokožku a svetlé. Sú bohaté na vlákninu, vitamín A a B. Minerály, ako je mangán, meď, železo a fosfor sa nachádzajú veľa v pekanových orechov.

10. Macadamia:

Makadamové sú sladké oriešky, ktoré sú dobré pre zdravie.

Ako jesť:

Pre kalorické pozorovateľov sa odporúča obmedzený príjem.

Výhody:

Ide o jeden z mála jedlých zdrojov kyseliny palmitolejové na svete, čo zvyšuje rýchlosť metabolizmu. Takže napriek tomu, že vysoký obsah kalórií, v skutočnosti pomáha pri mobilizácii uložených tukov. To tiež obsahuje vápnik, horčík, železo, meď a srdce zdravé tuku.

Orechy sú nielen chutné poludňajšej občerstvenie, ale sú tiež naloží s prínosy pre zdravie, ktoré môžete žať len vtedy, keď začnete je náročné.

Tak na čo ešte čakáte. Priniesť domov týchto exotických orechy. Pop je do úst, ak ste túži na desiatu, alebo čipky šalát s nimi na ďalšiu večeru bash doma. Zblázniť, hovorím!

Aký je váš obľúbený matica? Podeľte sa s nami tým, že komentuje nižšie.

load...