Noviny

10 najlepších Lemongrass Parfumy k dispozícii

10 najlepších Lemongrass Parfumy k dispozícii

Coco Chanel hovorí: "Žena, ktorá nenosí parfum nemá žiadnu budúcnosť,". A pýtame sa: "Žena, ktorá robí nosiť parfumy, čo by jej modus operandi byť?" Známy ako mini osobnosť v sebe, nájsť dokonalý parfum je v istom zmysle hľadaní celoživotným priateľom. A čo by mohlo byť lepšie ako lemongrass parfum, ktorý nás uchvacuje s čerstvo vylisované citrusové plody? Čítajte ďalej a zistíte prvej desiatke citrónovej trávy parfumov!

1. Orglamix- Coconut Lemongrass Parfum:

Nás vedie k nirváne, milujeme Orglamix je parfum, ktorý nám pripomína popíjanie čerstvé koktaily na tropické pláži. Ľahká, svieža, návykové a ten, kto praskne s šarmom a tajomstvo, tento citrónovou trávou a kokosovým dvojica výnimočne dobre pre virtuálne dovolenku.

Cena: $ otvorená 24

Kde kúpiť: www.orglamix.com

2. Thymes - Tupelo Lemongrass:

Ak máte chuť na jemnejšie veci v živote sa Tupelo Lemongrass by Thymes je ideálny pre vás. Streknúť tento parfum na letné popoludnie a v najbližších niekoľkých hodinách budete cítiť ako exotická lete vo fľaši. Ľahký, vzdušný a ženská, tento parfum je určite stane váš podpis vône.

load...

Cena: $ 40

Kde kúpiť: www.thymes.com

3. Lemongrass E Cassis Borsari pre ženy:

Áno, pričuchol my... A umm, chceme to urobiť znovu. Táto vôňa citrónovej trávy je rovnako chutné ako lete liečiť. Je to pokojný, čistý, čerstvým, a trochu zhovievavý, vďaka top tóny čiernych ríbezlí, bergamotu, grapefruitu a broskýň spárovaná s pižma, santalového dreva a vanilky.

load...

Cena: $ 74

Kde kúpiť: www.ebay.com

4. Millefiori - Lampair Parfém pre katalytické Difúzor:

Sme novo posadnutí millefiori je Lampair Parfém pre katalytické difúzora. Je svieža a povznášajúce, ale má tiež rovnaké množstvo zreteľných drevitá vôňa. Je to čarovné. Je tu trochu marockej cédrové drevo, čo je vôňa všetci sú vždy priťahuje. To zahŕňa aj biela broskyňa, oranžové kvety, litsea cubeba a citrónovej kôry.

Cena: $ 18

Kde kúpiť: www.emporioitaliano.com

5. Čistota lekárnik - Lemongrass Natural Roll-On Parfém:

Čo milujeme o Lemongrass Natural roll-on parfém čistotou lekárnik je teplé a svieži mix z hroznových a jojobového oleja, ktorý je podporovaný šumivé poznámky a osviežujúcu kúpeľné vôňu Lemongrass esenciálny olej. Jedným z hmly stačí otáčať. Ak tomu tak nie je nadčasová vôňa, potom to, čo je?

Cena: $ 11,99

Kde kúpiť: www.purityapothecary.com

6. Urban Rituelle - Lemongrass Botanical Parfum:

Citrusové kvitne v tomto ženský Spritz- povznášajúci zmes eukalyptu, citrónovej myrty, grapefruitu a citrónovej trávy • Sú druhu by ste nájsť v prezeranie strany Hollywood-hodné Red Carpet. Teraz choď shimmy do party šaty a kričať na svoje obľúbené hviezdy.

Cena: $ 15.50

Kde kúpiť: www.urbanrituelle.com.au

7. Jane Packer - Lemon Grass parfumovaná voda:

Leto je nie je ľahké čas byť exotické a svieža vôňa-milenec naraz. Šumivé a osviežujúca vôňa, Jane Packer Lemon Grass parfumovaná voda kliešte všetky boxy pre letné vôňou. Subtílny Orchid? Skontrolovať. Lemongrass? Double kontrola. Teplo vanilky a vzácnych driev? To si píš! Spritz liberálno po sprchovaní a máte dobré oslniť.

Cena: $ 19.75

Kde kúpiť: www.lookfantastic.com

8. Callie Fragrance - Melee Parfum:

Ultra-ženský Lemongrass a krémovej kokosové poznámky v tomto hravom parfumu sú uvedené dávku teplé a vzdušné duchu s trochou sviežich tropických kvetov. Elegantná vôňa funguje skvele, ale nemá za následok príliš sladkou vôňou. Perfektné streknúť pre nóbl a elegantné ženy.

Cena: $ 34

Kde kúpiť: www.calliofragrance.com

9. L'Occitane - Kolín nad Rýnom Deodorant bociany-Lima:

L'Occitane je zemitý Cologne Deodorant bociany-Lima má krásne ženskú vôňu, ktorá spája dezodoračné činidlá, vône a extrakt citrónovej trávy. Úplne tradične citrusy, to je ideálny pre teplých letných večerov.

Cena: $ 24,50

Kde kúpiť: br.loccitane.com

10. Dove - Go Fresh telo hmla, energizujúci Grapefruit & Lemongrass:

Ideálny pick-me-up telo hmla je ľahké a svieže. Nejedná sa o parfum, telo hmla je presne to, čo potrebujete po zasadnutí v posilňovni. Tento Zakúpili sme v poslednom čase a celý náš tím sa zamiloval do tejto vzdušnej telo hmly.

Cena: $ 49.99

Kde kúpiť: www.amazon.com

Tak tu to máte, naše obľúbené Lemongrass vôňa pre toto leto. Ktorý z nich bude vaša? Dajte nám vedieť v komentároch pod!

load...