Noviny

Najlepšie miesta na získanie tetovania v Kalkate - naša top 10

Najlepšie miesta na získanie tetovania v Kalkate - naša top 10

Kalkata je jednou z hlavných metropolitných miest v Indii. Neexistuje žiadny nedostatok mladej krvi v meste buď. Tetovanie sú medzi nimi a v dôsledku toho nový trend nie je nedostatok tetovacích salónoch v Kalkate!

Tetovacieho salónu v Kalkate: Kam ďalej?

Ktoré vám pomôžu rozhodnúť, kde získať správne tetovanie dizajn pre vás, tu je zoznam 10 najlepších miest, ktoré môžete získať tetovanie v Kalkate

1. 3 kocka tetovanie:

Tento tetovací salón je jedným z najlepších tetovacích salónoch v meste Kalkata, v Alipore oblasti. Umelec tu Rajdeep. Je to milý chlapík, ktorý bude veľmi užitočné pre vás pri dokončovaní design pre vaše tetovanie. Presná adresa tohto shopu Shop No 109, Sahapur Colony, 3. Poschodie, v blízkosti Trojuholníkový Park, New Alipore, Kolkata.

load...

2. Biely star tattoo štúdio:

To je jeden z dostupných v Kalkate najlepších tetovacích štúdií. Ľudia prichádzajú, aby si tetovanie tu vyrobená iz Dillí! Tunajšie konštruktéri sú kvalifikovaní a vynikajúca pri vytváraní vlastných tetovanie. Majú veľkú zbierku vzorov pre portrétne tetovanie, zvierat tetovanie, znamienko tetovanie a tak ďalej.

3. Oasis tattoo štúdio:

Oasis tetovacie štúdio je druhý najlepší tetovací salón v Kalkate. To udržuje dobré hygienické podmienky a všetky ihly sa používajú len raz. Môžu vám pomôcť aj pri doliečovaní tetovanie. Celkovo vzaté, budú útvary tohto štúdia podľa svojich potrieb.

4. Katha tetovanie štúdio:

Presná adresa pre toto štúdio je 83 B, 1. Poschodie, Above Orient dekorácie a priľahlé k State Bank of India (Vkroad), Vivekananda Road, Girish Park, Kalkata - 700006. Studio umožňuje ako trvalé tak i dočasné tetovanie.

load...

5. Jašteričie kože tetovanie:

Presná adresa tohto štúdia je 392-1, Opposite South City Mall, vedľa Honda Showroom, Prince Anwar Shah Road, Lake záhrady, Kalkata - 700045. Tieto tetovania umelci sú tu dobre známy v meste.

6. Habibs tetovanie:

Habibs je známy predovšetkým ako kaderníctvo, ale to, čo nie je známe o tom, že je to tiež ubytuje niektoré z najväčších tetovanie návrhárov mesta! Tieto Habibs tetovania sú veľmi populárne medzi tých, ktorí vedia o tom. Podmienky salónu sú bezpochyby hygienické a dobre udržiavané a zručností z návrhárov je zárukou.

7. Kalkata atrament tetovanie štúdio:

To je ďalší z odporúčaných tetovacích salónoch v meste. Rovnako ako všetky ostatné v tomto zozname, podmienky sú tu hygienické a zručnosť umelcov pozoruhodné. Nebudete ľutovať návšteve tohto štúdia. Jeho presná adresa je 181, v blízkosti Arsalan, Park Street, Kalkata - 700.017.

8. Bity tetovanie:

To je ďalšie pozoruhodné miesto, aby si tetovanie urobiť. Konštruktéri sú profesionálne, ktorí vyškolení v rámci tých najlepších tvorcov tetovanie. Sú to najlepšie, čo je v tejto oblasti v Kalkate. Je umiestnený v kankurgachi a je určite najlepšia tetovací salón v tejto oblasti.

9. Discovery zábava:

Toto štúdio rovnako ako jeho meno vám poskytuje zábavnú skúsenosť. Presná adresa ateliéru je 57 / C - 2, Near Barish Yugoyatri, Biren Roy Road East, Barish, Kalkata - 700008. Takže ak ste v tejto lokalite a chcú mať tetovanie, nemusíte hľadať žiadne ďalšie.

10. Inkup tetovanie:

Inkup tetovanie je ďalšie jemné tetovacie štúdio v Kalkate. Jeho presná adresa je 37, Rammandir, Muktaram Babu Street, Burrabazar, Kalkata - 700.007.

Nájsť cez 8000 tetovanie nápady na tetovanie For All a vybrať si, čo hovorí o vás najlepšie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...