Noviny

Najlepšie dračí tetovanie - náš top 10

Najlepšie dračí tetovanie - náš top 10

Tetovanie sú určite štýl vyhlásenie! Ale stály!

Dračí tetovanie patrí medzi najčastejšie a populárne voľbou pre tetovanie po celom svete. Draci symbolizujú silu a sú považované za mýtus v mnohých kultúrach. Objekt zo zvedavosti a očarenie, draci sa stali populárne vďaka filmom ako "Eragon", "Pán prsteňov" a hier, ako je "Dungeons and Dragons."

Najlepšia časť draka tetovanie zmysle je to, že nie sú len symbolické, ale sú aj trendy. Tie môžu byť prispôsobené na základe štýlu a farbe vybraného a ľahko kontúry ktorejkoľvek časti tela.

load...

Girl Dragon Tattoo Obrázky

Poďme nahliadnuť na 10 najlepších návrhov na dračie tetovanie, tetovanie s eleganciou a výkonom.

1. Reliéfne Dragon tetovanie:

Surové a reliéfne, tento druh tetovania objíma a posilňuje zadnú časť tela, takže je vaša platforma prejavu. Živé a lesklé, keď napustené, dodáva charakter a charizmu.

2. Žena Dragon Tattoo:

Ďalší návrh na dračie tetovanie je ten hore ktorý znázorňuje feminizmus a bude vyhovovať každú ženu. Všimnite si, že to ešte vyzerá, že je žena drak s jeho realizačným vykonáva v ružovom odtieni.

load...

3. Špicatý Dragon Tattoo:

Tieto návrhy tetovanie môžu byť vyrobené v rôznych veľkostiach, ktoré sú natreté na vašich biceps, chrbta a ďalších častí tela. Tento návrh je jasným príkladom toho, ako drak plný hrotov vyzerá módne a atraktívne, aj keď mala len jednu farbu na to.

4. Kmeňová drak tetovanie:

Táto jedna z dračie tetovanie obrázkov vyzerá jednoduchšie a má menej farieb. Zvyčajne je to všetko v čiernej farbe, navodzujúce pocit strachu / nebezpečenstva, ktoré dizajn drak má vystavovať. Kmeňové strana draka je uvedený aj v tomto snímku a je dobrou voľbou pre milovníkov drakov.

5. Jednoduché Scaled Dragon Tattoo:

Jednoduchý a zmenšený tetovanie draka, ktorý prepletá svoje bočných ramien, oprávnene prítomnosť je prastarý dizajnu, ktorý milovníci drakov sú závislí na. Drží pevne, to drak vyzerá určený pre ruky a nohy.

6. Ručné Dragon Tattoo:

Dračí tetovanie urobiť zadosť širokom priestore, ale tiež môžu byť zúžená na strane, ako je znázornené tu. Možno budete chcieť niečo také, pretože tieto hand tetovania sú jednoduché a menej bolestivé v porovnaní s veľkými tetovanie.

7. Čiastočné krytie Dragon tetovanie:

Ak chcete, veľký vzor, ​​ktorý nepokrýva vaše kompletné chrbát, aby to lákavo polovica pokrytá a nechať ľudí zázrak. Tieto návrhy pokrytie chrbtom alebo akékoľvek apt body-part čiastočne, hľadá trendy.

8. Fire Dragon Tattoo:

Prvá myšlienka, ktorá príde na myseľ, keď sa povie Dragon Fire. Dizajn Oheň efekt je veľmi populárny a in-dopytu, pretože ukazuje jedinečnú kvalitu draka.

9. Abstrakt drak tetovanie:

To je kombinácia abstraktného umenia a starobylé dizajnu! Táto konštrukcia môže byť vykonaná na akejkoľvek časti tela a má tendenciu dať elegantný napriek tomu moderný vzhľad.

10. Zvodné Dragon tetovanie:

Tetovanie krik moc a nebezpečenstvo môže udrieť veľmi zmyselné šnúru, pretože nebezpečenstvo je občas zvodná. Tieto konštrukcie sú zvyčajne vhodné pre pokrytie zadnej alebo spodnej časti chrbta časť tela. Existuje veľa vzorov, ktoré majú z čoho vyberať, ale vybrať múdro. Šťastný tetovanie.

Dúfam, že ste mali dobrý čas sledovania týchto drak tetovanie obrázky. Máte radi športové niektorý z nich po celom tele? Podeľte sa o svoje myšlienky s nami!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...