Noviny

Najlepšie tribal tetovanie vzory - naše top 10 výberov

Najlepšie tribal tetovanie vzory - naše top 10 výberov

Tribal tetovanie siahajú do dávnych vekov. Tribal tetovanie boli použité 5000 rokov späť ako identifikačných značiek, ktoré sú znázornené na pôvod kmeňov a ich slávnej mytologické kultúre. Vtedy ľudia používali tetovanie vyzdobiť svoje telo. Tieto tetovania sú vyrobené prevažne čierno. Aj keď sú teraz vyrobené z rôznych farbách, čiernej je stále najvýhodnejšie atramentu tribal tetovanie. Sú vyrobené s veľkou presnosťou a vyžadujú zručnosť vyrezať pôvodné návrhy na tele. Tribal tetovanie design pre ženy, je odlišný, aby vyzerali žensky a atraktívne. Každý kmeňový vzor dodáva rozmer štýl a v tomto príspevku sme uvádzať niektoré z najznámejších kmeňových tetovanie.

Top 10 Tribal Tattoo vzory pre ženy

1. Kmeňová drak tetovanie:

Dragon bola vždy dôležitou súčasťou kmeňov v Číne. Dragon je považovaný za symbol šťastia medzi Číňanmi a existuje mnoho legiend tkané okolo tohto bájneho tvora. Domorodé vzory drak sú vyrobené s tučným a jednoduché vzory s tečúcou ťahy. Dračí tvár a krídla sú napustené v majstrovských úderov a sú zvyčajne vyrobené s jediným farebným atramentom. Hoci čierny atrament sa tradične používa, bude dotyk červeným atramentom, aby to vyzeralo ešte úžasnejšie.

2. Tribal Celtic tetovanie:

Rovnako ako ostatné tribal tetovanie, keltské tetovanie tiež boli okolo roku veku. Tento keltský tetovanie vyzerá elegantne a príťažlivý. Zaujímavé vzory pridať úroveň krásy a dimenzie osobnosti ženské. Tie sú jedným z najobľúbenejších kmeňových tetovanie pre ženy. Návrhy pre tieto tetovanie sa pohybujú od uzla alebo krížom do niekoľkých vlnitými obrazy vtákov a kvetín. Nekonečný slučky zdôrazniť začarovaný kruh života a smrti, ktorý je nevyhnutný. Na medzikružia znamenať nekonečnú vieru, že máme v Všemohúceho. Zoomorfní model je vyrobený s hlavou, nôh a chvost zvieraťa.

load...

3. Tribal srdce tetovanie:

Tribal srdce tetovanie boli vždy v móde a sú každý deň lepšie ako konvenčné srdce tetovanie. Toto tetovanie dizajn môže byť vychvaľoval tým, ako muži, tak ženy. Tieto tetovania sú umelecké a sú vyrobené s tmavými ostrými hranami. Kmeňové ostnatý drôt konštrukcia má ostrý čierny okraj pridať farby a názov vašej lásky. Dokonca si môžete prispôsobiť tento dizajn pridaním kvety, motýle, tŕne, krídla alebo kríž. Tento dizajn je možné nosiť na ktoromkoľvek mieste tela, či už je to na zápästie, nohy, alebo šije.

4. Tribal Sun tetovanie:

Sun tetovanie sú veľmi módne a sú vždy v dopyte. Tieto tetovanie vyžarujú kúzlo, silu a predstavujú mnoho viery a božstvo. Slnko tetovanie symbolizuje silu, nadradenosť, nesmrteľnosť, pravdu, ráznosť a reinkarnácie.

5. Tribal Rose tetovanie:

Rose je najbežnejšie kvetina používa pre tribal tetovanie. Tieto tetovania sú väčšinou zdobia ženy a sú symbolom čistoty a lásky. Obvykle obraz ruže je napustené spolu s kontrastným čiernym designom, ktorý dáva kmeňový pocit k tomu. Ako vyjadriť svoju lásku, ruža tribal tetovanie je dobrý nápad.

load...

6. Tribal butterfly tattoo:

Motýľ tribal tetovanie vzory sú populárne vzory medzi ženami a dať roztomilý a tradície pohľad na ženy. Tieto tetovanie môže byť ozdobená kdekoľvek, či už je to paže, krku, nôh alebo dozadu. Môžete si ich napustené v prostom čiernom alebo môžete pridať nejaké farby zvýrazniť vaše tetovanie design.

7. Aztec tetovanie:

Aztec tetovanie sú zlosť po celej USA a Mexiku. Ľudia často si sami napustené s aztéckej tetovanie, aby vzdali hold svoje bohaté dedičstvo. Aztéckej vzory sú zložité, pestré, tučné a majú rôzne geometrické tvary, ako sú trojuholníky, pyramídy a tak ďalej. Boh slnka, oheň, rastliny a Eagle sú populárne témy tohto tetovanie. Tieto tetovanie líči svoju bohatú kultúru, krásu a majú neodolateľnú etnickú pôvab k tomu.

8. Tribal vlk tetovanie:

Tribal vlk tetovanie je populárny ako medzi mužmi a ženami, a je používaný ako symbol rozpútala sily. Tieto kmeňové tetovanie vzory pre ženy a muži podobní symbolizuje silu, inteligenciu a odvahu. Vlk tribal tetovanie sú často navrhnuté v tmavých a tučným čiarami v geometrických tvarov spolu s obrazom vlka. Tieto tetovania sú často vyrobené v čiernej farbe a stále priťahuje veľkú pozornosť. Niektorí tiež pridať náznak farby do tohto tetovanie upozorniť na dizajn, ktorý mu dáva elegantný umeleckú formu.

9. Tribal späť tetovanie:

Kmeňové časti chrbta tetovanie sú väčšinou populárne medzi ľuďmi a je väčšinou prezentáciu symbolov dedičstva. Tieto tetovanie zahŕňajú anjelov, Phoenix, viniča breptají, obrazy kopije a drakmi. Tribal späť tetovanie robiť odvážne tvrdenie štýlu, a tak vám vyniknúť v dave.

10. Tribal vták tetovanie:

Kmeňové vták tetovanie sú umelecké a držať mytologický význam. Tieto tetovanie symbolizuje víťazstvo dobra nad zlom a znamenajú slobodu tela a mysle. Medzi najbežnejšie vtáky použité k kmeňových vtáčích tetovanie sú orol, Phoenix, havran a sup.

Tak ktorý z nich patrí medzi vaše obľúbené kmeňovými vzory tetovanie?

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...