Noviny

10 veľmi roztomilé tetovanie vzory pre deti

10 veľmi roztomilé tetovanie vzory pre deti

Deti sú stelesnením nevinnosti a života. Ako starneme, máme pocit, plachý a self vedomé slobodne sa vyjadrovať, niečo, čo deti nie sú vedomí doteraz. Taký živosť a farba je ďalej zvýšená, keď dieťa dostane tetovanie.

Najlepšie tetovanie pre deti

Tu, ktoré sú uvedené nižšie je niekoľko populárnych tetovanie pre deti.

1. Motýľ tetovanie:

Butterfly tetovanie sú skvelý nápad pre deti. Veľa farieb a inovácie môžu byť pridané do tetovanie, aby to vyzeralo pekne a očarujúce. Malé dotyky ako hviezdy na krídlach by bolo umelecké a kreatívne dotyk. Motýľ tetovanie pre samotné deti mohli byť explózia farieb a šarm.

load...

2. Hello Kitty tetovanie:

Hello Kitty bol vytvorený japonskej spoločnosti a sa prvýkrát objavil v roku 1974. Jedná sa v priebehu rokov rozrástla do globálneho marketingového jav a je to znak, že každý druhý človek si je vedomý. Ona je žena bob chvost mačka s ružovou mašľou. Veľmi živý tetovanie nápad, Hello Kitty je najviac rozkošný znak atramentom na dieťa.

3. Tweety vták tetovanie:

Tweety vták je animovaný žltý kanárik od Loony Tunes kresleného seriálu. Jeho názov je odvodený od slova miláčikovi a to je skutočne veľmi sladké tetovanie mať. Jeho svetlé farby majú energický a magnetické vlastnosti o nich a môžu byť veľké tetovanie pre deti.

4. Medvedík Pú tetovanie:

Medvedík Pú je žltý plyšový medveď, ktorý má na sebe červené tričko a miluje zlato. On je hovoriaci medveď, ktorý žije v lese so svojimi zvieracími kamarátmi a trávia deň zábavy a neviazanosť. Winnie je nejaká detská fantázia. Ten symbolizuje dokonalý svet, kde môžu fantáziu voľne behať, a to je možno dôvod, prečo je to skvelý farbenie tému.

load...

5. Ariel tetovanie:

Ariel je olovo v Malá morská víla, rozprávky Hansa Christiana Andersena. Keď Disney prispôsobený túto rozprávku prišli s roztomilou stvárnenie Ariel, ktorý bol opísaný ako zábavu milujúci morská panna s červenými vlasmi a zelené more chvosta. Bude tetovanie nápad, ktorý by symbolizoval bezstarostný a láskavú povahu.

6. Bugs Bunny Tetovanie:

"Čo sa deje, doc?" To catchphrase je okamžitá pripomienkou charakteru potrhlý ​​melódie, ktorý priniesol jesť mrkvu opäť v móde. Zobrazovaný sa špičatýma ušami a dlhými fúzy, Bugs Bunny je nielen rozkošný na papieri a televíziu, ale príliš citlivý.

7. Srdce tetovanie:

Srdce sú jednoduché a roztomilé. Sú to najlepšie tetovanie pre malé deti, pretože sa vykresľujú jednoduchosť rovnako všetko čistej lásky. Srdce môže byť farebné alebo vzhľadom k tomu, 3D efekty. Existujú rôzne varianty, ktoré by sa dalo hrať sa s, pokiaľ ide o srdce tetovanie.

Tetovanie 8. Mickey Mouse a Minnie Mouse:

Mickey a Minnie je nejroztomilejší karikatúra dvojica. Tetovanie by mohlo byť len náčrt ich hlavami. Táto myšlienka by mala byť vykonávaná s čiernym atramentom, aby mal požadovaný dokonalý efekt.

9. Unicorn tetovanie:

Jednorožce sú zábavné, roztomilé a farebné. Ponúkajú svet fantázie. Tieto mýtické postavy sú spojené s príbehy o mágii a veľkoleposti. To je dôvod, prečo by mal tendenciu detskú fantáziu dokonale.

10. Hviezdy tetovanie:

Jedna z prvých vecí, ktorú sa učíme vo výtvarnej výchove je, ako k tomu päťbodové hviezd. Sú ľahko kresliť a pekný na pohľad, a keď to príde k výberu tetovanie pre deti, tieto dve vlastnosti sú všetky človek potrebuje v perspektívnom dizajnom.

Nájsť ďalšie zaujímavé tetovanie v tomto tetovanie galérie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...