Noviny

10 Potešujúce tetovanie vzory

10 Potešujúce tetovanie vzory

Názov tetovanie sú najlepší spôsob, ako vyjadriť svoje ideály a inšpirácie odvážne. Okrem toho, že sa stalo, že najmódnejšie a najhorúcejšie vzory tetovanie je možné nosiť kdekoľvek na tele. Tieto meno tetovanie sú k dispozícii v oboch trvalých a dočasných formátov. Tie by určite radi chváliť vzory názov tetovanie, ktoré sú k dispozícii v mnohých módnych písma. Najlepšie na tom je, môžete spojiť tieto návrhy s tie ostatné a vytvoriť novú definíciu tetovanie styling. Tu sú niektoré z najlepších návrhov meno tetovanie.

10 Vynikajúca Name Tetovanie:

Názov tetovanie sú ideálne pre mužov aj ženy. Nesú podpis istý jednotlivcov, ktorí majú radi chodiť s trendmi. Meno tetovanie vyzerať nielen odvážne a štýlové, ale tiež odrážajú silnú osobnosť nositeľa. Medzi tie bohaté vzory, tieto sú niektoré z tých najlepších.

1. Roses a názvy:

Ruže a názvy sú najbežnejšie doteraz štýlové typy menných tetovanie prednostné veľa ľudí. Ako bežnú prax, ľudia radi skript mená ich milovaný skrze ruže a mená tetovanie. Ruže a mená môžu byť připnul kdekoľvek, aj keď vyzerajú najlepšie na hornej časti paže, ramená alebo nižšia bedrových kĺbov.

load...

2. Moje dievčatko:

Samotný názov napovedá, že toto tetovanie dizajn je o niečo dievčenské. Avšak, ak ste muž, môžete nosiť tetovanie pre zobrazovanie svoju lásku k svojej milovanej. Opäť platí, že milujúci otec môže tiež nosiť tetovanie s menom svojej malej princeznej. Vyzerá to v pohode a prominentný s úhľadný a jednoduchý dizajn.

3. Mikeymitch19 je tetovanie:

Hľadáte odvážne tetovanie na darček sami na svojom 18. Narodeniny? Skúste Mikeymitch19 je názov tetovanie pre pevné vyjadrenie. Toto tetovanie je najlepší premieta cez ramená a hrudník. Konštrukcia sa týka veľké a tučné písmo pre šifrovanie statočný osobnosti vo vás. To je najlepšie, ak máte v úmysle osláviť svoje ďalšie narodeniny mora.

load...

4. Nožný tetovanie:

Sú to bežné, ale stále v móde. Jedná sa o unisex dizajn a preto môže byť aplikovaný u mužov i žien. Zaujímavý fakt o nohy tetovanie je, že môžete spojiť dizajn nohy tetovanie s iným dizajnom pre inovatívne a jedinečný vzhľad. Noha tetovanie je možné nosiť kdekoľvek na nohách.

5. Voľný a prejdite:

Voľné a rolovacie tetovania sú nové typy názov tetovanie na telo umeleckom svete. Avšak, oni sa stali zlosť v priebehu niekoľkých rokov, kedy boli zavedené. Väčšinou aplikovaný na ruky, slobodný a prejdite tetovanie sú tiež unisex tetovania, aj keď dávajú prednosť mužom najviac krát. Muži ako tento štýl, pretože je prominentný a hlasný. Dizajn je napísaný všeobecne cez zápästie. Väčšina voľných a rolovacích tetovanie sú bi-farebné premietať ich dôležitosť.

6. Noty:

Rovnako ako nohy tetovanie, noty sú staré školy tetovanie. Ak patríte do hudobného sveta, bolo by to ideálny typ pre vás. Meno je šifrovaná pomocou čoho sa notami. Nosenie tohto tetovanie by obnoviť iba vašu osobnosť a lásku k hudbe.

7. Cherub:

Anjelik, ako už názov napovedá, je to najlepší návrh, ak chcete zašifrovať mená svojich maličkých. Nový vzor tetovanie, tento design vyzerá najlepšie v hornej časti paže. Oni sú všeobecne permanentné typy tetovanie, ale môžete nájsť nejaké dočasné vzory rovnako.

8. Ruženec:

Jednoduché a rovný dizajn, ruženec nesie náboženskú emblém s ním. Ukážte svoju lásku k náboženstvu s týmto jednoduchým názov tetovanie. Môžete navrhnúť tento vzor cez hrudník a hornej časti paží.

9. Adaray:

Adaray je populárny typ paže tetovanie. Je príliš jednoduché a úhľadný dizajn a vyjadruje pokornej osobnosť nositeľa. Sú tak jednoduché, skript, ktorý je môžete navrhnúť aj doma.

10. Graffiti tetovanie:

Medzi tie štýlové, graffiti tetovanie sú najvhodnejšie pre módne ikony. Bold a kovové konštrukcie, graffiti tetovania sú ideálne pre ľudí, ktorí majú radi chváliť bezstarostný život bezvýhradne.

Tvarovať tetovanie nápad, s viac ako 8000 tetovaním na tetovanie pre všetkých a nikdy ľutovať svojho výberu.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...