Noviny

25 najkrajších tvárí na svete

25 najkrajších tvárí na svete

Krása je subjektívne. Jedna osoba je nádherný nemusí vznášať ďalšie lode. Avšak nemožno poprieť, že niektoré ženy vytvoriť trvalý dojem s ich výnimočné vzhľad. V tomto článku sme sa dať dohromady zoznam 25 najkrajších žien (v žiadnom konkrétnom poradí), ktorí jednoducho nemôžu nabažiť.

 25 Najkrajšie tváre na svete

1. Gigi Hadid

Gigi Hadid je americká supermodelka, ktorá začala svoju kariéru modelky ako 2-ročný, keď bol vybraný model pre Baby Guess. 22-ročný bol modelovaný pre dizajnérov, ako je Sonia Rykiel, Dolce a Gabbana, a Tom Ford. Ona v poslednej dobe svoj vzhľad debutovať v preslávenej Victoria Secret Fashion Show.

2. Cara Delevingnová

Cára Jocelyn Delevigne je britská supermodelka-obrátený-herečka a ktorá dostala jej veľký zlom v roku 2015. Tento 24-ročný vyhral "Model of the Year" ocenenie dvakrát na britských Fashion Awards. Ona je tiež známa pre jej rola v papierových miest a samovraždy.

load...

3. Amber Heard

Amber Heard Laura je americká herečka, ktorá debutovala v piatok Night Lights v roku 2004. 31-ročný je tiež známy pre jej rola v Pineapple Express a nikdy späť dole. A hádaj čo? Veda tiež myslí, že má najkrajšiu tvár na svete.

4. Emma Stone

Emma Stone, najlepšie známy pre jej rola v Easy A, pomoc a La La Land je americká herečka. V skutočnosti, v roku 2017, bola jednou zo svetovo najlepšie platených herečiek. Je to bezpochyby jeden z najtalentovanejších hercov v priemysle a získal rad ocenení vrátane Zlatý glóbus a Screen Actors Guild Award.

5. Deepika Padukone

Deepika Padukone je indická herečka, ktorá je tiež jedným zo svetovo najlepšie platených herečiek. Začala off ako tenista a nakoniec sa sťahoval do modelovania. Jej veľký zlom bol v roku 2007, kedy si zahrala "Shantipriya" v bollywoodskeho trháku Om Shanti Om. 31-ročný herec tiež nedávno debutoval na medzinárodnej úrovni v xXx: Návrat Xander Cage.

load...

6. Liza Soberano

Liza Soberano je filipínsky-Američan, ktorý je najlepšie známy pre jej rola v Wansapanataym a musia byť... Love. Táto nádherná žena získal 2. Miesto v zozname 10 najkrajších tvárí 2016 je. Tento 19-ročný už dosiahla značka v filipínskej filmovej a televízny priemysel, a nemôžeme sa dočkať, až z nej.

7. Rihanna

Robyn Rihanna Fenty, kto prejde okolo jej druhé meno, je barbadoská speváčka, ktorá je najlepšie známy pre jej jediné-Umbrella. 29-ročný bol v hudobnom priemysle za viac ako desať rokov s viacerými piesní, ktoré boli hodnotené v hornej časti mnohých billboardov. Získala Grammy a zaradil ako 4. Najmocnejší celebritou Forbes v roku 2015.

8. Kendall Jenner

Kendall Jenner, ktorý začínal ako nejnesmělejší člena rodiny Kardashian, vybojoval docela kariéru pre seba vo svojich siedmich rokoch ako model. 21-ročný je 11. Najviac nasledoval človek na Instagram s viac ako 81,2 milióna nasledovníkov. Ona je jedným z najúspešnejších supermodeliek dnes s čistou hodnotou vyše 36 miliónov dolárov.

9. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson Ingrid je americká modelka, herečka a speváčka. Ona robila jej film debutovať v roku 1994 a je známa pre jej úlohu ako čierna vdova. 32-ročná herečka získala "Svet je Sexiest Woman živý" ocenenie od Esquire Magazine. To nie je to však získala ocenenie nie raz, ale dvakrát.

10. Miranda Kerr

Miranda Kerr je jedným z najvýznamnejších Victoria Secret Angels. 34-ročný bol jedným z najlepšie platených modelov v roku 2016. Je toho viac. Nielen, že je to mimoriadne úspešný model, ale je tiež úspešným podnikateľom, čo začala svoju vlastnú radu produktov pre starostlivosť o pleť. Miranda tiež píše svojpomocné knihy.

11. Emma Watson

Musel by ste žili pod skalou, ak neviete, Emma Watson alebo charakter hrala v sérii Harry Potter. Mnohí z nás sa pozerali Emma vyrásť a rozkvitnúť do krásnej osoby, ktorá jej je. Vzhľadom k tomu, jej čas ako Hermiona Grangerová, ona dala mnoho pozoruhodných predstavení ako "Sam" V Perks bytia čakanka a "Belle" v Kráska a zviera.

12. Adriana Lima

Adriana Lima je jedným z najúspešnejších supermodeliek, čo bol druhý najvyšší platené modelu od roku 2015, panujúcej asi 10,5 miliónov dolárov. Ona bola Victoria Secret anjel od roku 1999 a tiež bol spokesmodel pre Maybelline kozmetike od roku 2003.

13. Priyanka Chopra

Priyanka Chopra mal svoj veľký medzinárodný prestávke, keď vreciach úlohu "Alex" v Quanticu. Okrem toho, že herečka, ona je tiež filmový producent, spevák a filantrop. Ona bola tiež menoval jeden z "100 najvplyvnejších ľudí na svete" časopisom Time.

14. Gal Gadot

Gal Gadot-Varsano je izraelská herečka a je najlepšie známy pre jej úlohu ako Wonder Woman. S filmom von, môžeme len ťažko obsahovať naše vzrušenie, aby táto krásna žena na veľkej obrazovke. Ale je tu oveľa viac Gal než ľudia vedia. Nielen, že je to veľmi úspešný herec (druhá najvyššia platená herečka v Izraeli, aby som bol konkrétnejší,), ale tiež slúžil v izraelskej armády na dva roky potom, čo dokončil strednú školu.

15. Margot Robbie

Margot Robbie nedávno získal slávu po tom, čo hrá úlohu Naomi LaPaglia v Vlk z Wall Street. A naša posadnutosť s ňou len zosilnela potom, čo jej zobrazenie Harley Quinn v Suicide Squad. V roku 2017, ona bola volená mať "najviac sexy oči" od Victoria Secret "Čo je Sexy List."

16. Selena Gomez

Všetci vieme, Selena Gomez ako herečka Disney z Kúzelníci z Waverly a ako Miley Stewart nemesis v Hannah Montana. Ale dievča my sme vedeli vyrástla byť jeden z najúspešnejších a populárnej celebrity dnes. S viac než 121 miliónov nasledovníkov na Instagram, že má druhú najväčšiu nasledoval účet po oficiálnom IG účtu.

17. Emilia Clarke

Nebol by som prekvapený, keby Emilia Clarke sa ukáže byť jedným z najobľúbenejších dievčenských drťou všetkých čias. So svojou výnimočnou stvárnenie Daenerys Targaryenová v HBO Hra o tróny, sa stala jedným z najlepšie platených televíznych hercov zarábať asi 2 milióny libier za každú epizódu dostali.

18. Zendaya

Zendaya Maree Stoermer Coleman je speváčka, herečka a tanečnica, ktorý získal popularitu vďaka jej úlohu ako Rocky Blue v Disney Channel Shake It Up. Vzhľadom k tomu, jej času v relácii, ona sa stala populárnou módna ikona, ktorá je tiež čierny aktivista.

19. Taylor Hill

Taylor Hill je ďalší americký supermodelka, ktorá bola Victoria Secret anjel od roku 2017. Ona modelovaný pre dizajnérov, ako je Versace, Michael Kors, a Vogue. 21-ročný je medzi top platené modely, hrabanie vo viac ako 4 milióny dolárov.

20. Sophie Turner

To nemožno poprieť, že asi 70% z Game of Thrones obsadenie je v podstate len šialene nádhernej ženy. 21-ročná Sophie Turner je iná herečka, ktorá sa rýchlo preslávila z hrať v HBO dráme.

21. Rachel McAdams

Môžeme si pomôcť zamiloval s Rachel McAdams znovu a znovu, zakaždým, keď ju vidí. Kanadská herečka najlepšie známa pre jej úlohu ako Regina George v Mean Girls. Od tej doby, McAdams dal celý rad pozoruhodných vystúpení vo filmoch ako je The Notebook, o čase, a Časoplavec žena.

22. Blake Lively

Blake Lively je najlepšie známy pre jej úlohu ako Serena Van Der Woodsen v Gossip Girl. 29-ročná herečka tiež hral vo filmoch ako Sesterstvo putovných nohavíc a plytčín.

23. Lupita Nyong'o

Lupita AMOND Nyong'o je mexický-kenský herečka, ktorá nastupuje ako súčasť výrobného štábu pre filmy ako menovec a The Constant Gardener. Zdvihla ku sláve sa jej úloha v Steve McQueen je 12 rokov v reťaziach.

24. Nana (Im Jin Ah)

Ak sa budete držať KPOP, neexistuje spôsob, ako neviete Nana. Im Jin-Ah, ktorý je členom skupiny KPOP "po škole" bol na vrchole mnohých zoznamov pre svoje mimoriadne vzhľad. Aj keď budeme mať navždy závidieť kórejský krásu všeobecne, Nana otočí ju do zárezu s jej talentom a štýlom.

Prajeme tento zoznam by mohol pokračovať donekonečna, ale všetky dobré veci musia prísť do konca. Neexistuje žiadny nedostatok nádherných žien vo svete. Povedzte nám, kto sú vaši obľúbené sú v sekcii Komentáre nižšie.

Poznámka: Toto je zoznam plôch, ktoré máme v súčasnosti posadnutí. Ospravedlňujem sa, ak by sme prišli o svoje obľúbené, ale tam nie je dostatok miesta na internete, kde je zoznam všetkých krásnych žien vonku.

load...