Noviny

Najlepšie kúpele v Kalkate - naše top 10

Najlepšie kúpele v Kalkate - naše top 10

Dnešná generácia je veľmi zameraná na ich ambície, zodpovednosti, úloh a peňazí; aby sa zameral, že často zabudol dať čas na seba. To je dôvod, prečo dnešná tváre generácia zvýšenej hladiny ochorení podráždene a zmeny nálad. Kúpele by nemala byť považované za plytvanie peniazmi, ale ako nutnosť. To pomáha jednotlivcom znížiť úroveň stresu, zlepšiť spánok, úľave od bolesti a zvýšenie výkonnosti. Kalkata má pomerne málo veľmi dobre známe kúpele. Tu je desať z nich.

Tu je zoznam Top Ten kúpeľov v Kalkate:

1. Thai Spa

Thajský Spa kladie za cieľ priniesť skutočnú podstatu kúpeľné kultúry Thajska do Indie. Volá natívne terapeutov z Thajska s cieľom zabezpečiť pôvodnou terapie a blažený prostredie. V Indii, to má 25 pobočiek v 11 mestách. Sú neustále zdokonaľovať svoje služby prostredníctvom odbornej konzultácie k zlepšeniu skúsenosti zákazníkov. Ponúka masáže apod horúcimi kameňmi terapia, hlbokú masáž, Four masáž rúk a Lomi Lomi, spolu s Foot kúpele, zábaly a masáže tváre, ako sa zbaviť nečistôt a škodlivín a hydratáciu tela. Každý masážne terapia je určený pre komplexné omladenie a má veľa liečivých vlastností. Môžu pomôcť liečbe rôznych ochorení a zlepšiť celkové zdravie a pohodu. Ich najpopulárnejší službou je Rose Honey & Milk Bath, čo je post-masážne relaxačné služby.

load...

Website: thethaispa.in

2. Kenilworth Spa

Tieto kúpele sa nachádza v meste Kenilworth hoteli, ktorý je na Malej Russel Street. Ponúka celý rad terapiou, ako je reflexná, telových zábalov, masáží tela, kúpele, welcome drinky a tak ďalej. Existujú rôzne telové peelingy, ako ovsené vločky, ryža, marhule a citrónovej trávy, z ktorých všetky relaxáciu unavené mysle.

load...

Cez Pinterest

3. Oberoi Grand Spa

Tieto kúpele sa nachádza v pobočke Kalkata z Oberoi Hotels. Ponúkajú celú škálu sedatívne terapie ako tamarínd a oranžovej zábaly, masáž horúcimi lávovými shell ošetrenie tváre a tela, masáže s použitím Bali a thajskej masážne techniky, pary masáže a ajurvédske procedúry.

4. Aura Spa

Tieto kúpele patria k Park Hotel reťazca hotelov. Ponúka sortiment oživenie liečby, ktorá trvala od tridsať až deväťdesiatich minút, a majú jedinečné názvy ako liečbu Sirodhara alebo liečenie Abhyangam. Každá masáž alebo zábal exhilarates telo. To je skvelé miesto na narovnať a odpočinúť si.

Cez Pinterest

5. Kaya Kalp Spa

To Spa patrí do ITC Sonar Hotel v Kalkate. Má veľmi rozmanitú wellness ponuku v rozmedzí od zábaly na masáže. Je to miesto, kde si môžu oddýchnuť a osviežiť v pokoji.

Cez Pinterest

6. Sanjeev Spa

Tieto kúpele sa nachádza v Vedic Village Spa Resort v Rajarhat a zameriava sa na celostnej rozvoj. Zameriava sa na nielen telo, ale aj myseľ a dušu. Má mix kúpeľné terapie, ako je aromaterapia, švédskej masáže, akupresúrna masáž, reflexné masáže a dokonca aj pre deti.

Cez Pinterest

7. Taj Bengal Hotel Spa

Taj Hotel spa Kalkata využíva prírodných ingrediencií vo svojich kúpeľoch. To je majestátny hotel so službami, ktoré sú nič menšieho než dokonalé.

Cez Pinterest

8. Swissotel spa

V kúpeľoch Swissotel má niekoľko musí snažiť podpis masáže - horské lúky masáž, ktorá je aromaterapeutická masáž, kvetinové a mliečny zábal, čo je exfoliačný masáž, holistická aróma masáž a mnoho ďalších.

Cez Pinterest

9. Hyatt Regency Spa

V kúpeľoch sa volá Club Prana a jeho cieľom je Pranič liečenie alebo ošetrenie sa upokojiť dušu. Ponúkajú aromaterapia, reflexologies, masáže horúcimi kameňmi, švédskej masáže, balijskej masáže a oveľa viac.

Cez Pinterest

10. Keya Seth Spa

Tieto kúpele sú otvorené od desať ráno do desiatich večer a ponúka kože a kozmetické procedúry. Pre tých, ktorí hľadajú miesto, kde sa hýčkať na jeden deň, je to miesto.

Ak vaša hľadáte dobré ponuky kúpeľných v meste Kalkata, potom sa pozrite do jedného z týchto 10 miest!

load...