Noviny

10 roztomilé Cat tetovanie vzory

10 roztomilé Cat tetovanie vzory

Mačky sú veľmi seba závislé zvieratá. Môžu prežiť samy o sebe a nie sú pod vplyvom lásky. Mačky, a to aj ako domáce zvieratá nie sú príliš aktívni a majú zvyčajne pokoj dispozície k nim. Mačka tetovanie teda predstavuje schopnosť byť schopní postarať sa o seba a byť nezávislá.

The Best Cat Tattoo vzory pre ženy

Tu sú niektoré mačky tetovanie návrhy.

1. Thomas mačka tetovanie:

Thomas Mačka alebo Tom Cat je názov kreslená postavička, ktorá je spárovaný s Jerrym. Karikatúra je ten, ktorý takmer každý pozná a je založený na priateľské nepriateľstvo medzi mačkou a myšou. Tom je temperamentný charakter s množstvom energie, ktorá z neho veľký tetovanie tému robí.

load...

2. 3D Cat tetovanie:

Mačka tetovanie môže byť predstieral, že vyzerá realisticky pridaním 3D funkcií k tomu. Tetovanie by mohlo mať len tvár alebo celé telo vozidla. Správne farby by mohol robiť tetovanie vyzerať hmatateľné a grand.

3. Štetec zdvih mačka tetovanie:

Mačka tetovanie môže vyzerať veľmi umelecké, kedy má štetec mŕtvice pohľad na neho. Namiesto singulárnych čiar vymedzujúcich postava, mačka postava môže byť robené s ťahy štetcom, ktoré nie sú pripojené k sebe navzájom, ale beží zadarmo.

4. Sylvester tetovanie:

Sylvester je kreslená postavička často vidieť naháňa Tweetie koláč. On je biela a čierna s červeným tlačidlom nosom a jeho telo je vyrobené, aby vyzeral ako smokingu. Sylvester je krásny znak mať potlačou, pretože predstavuje zábavu a detskú bezstarostnú povahu.

load...

5. Mačiatko tetovanie:

Mačiatko je potomok mačku a je naozaj veľmi roztomilý tetovanie mať. Je to v podstate ženskejšie a jemný tetovanie a bude vyzerať skvele na akúkoľvek časť tela. Tetovanie by mohlo byť napustené na ramene alebo spodnú časť trupu a dotyky farby môžu byť pridané k tomu.

6. Mačacie hlava tetovanie:

Len tvár mačky by bolo skvelý tetovanie nápad. Mačky majú chlpaté a roztomilé tváre, ktoré vyzerajú úžasné, keď potlačou na ramene alebo paži. Tetovanie môžu byť farebné, aby to vyzeralo, živé a energické.

7. Salem mačka:

Salem je fiktívna postava z animovaného seriálu Sabrina dospievajúci čarodejnice. Je to čarodejník, ktorý bol, ktorý bol odsúdený k životu vo forme čierneho hovoriace mačku. Salem je roztomilé mačky tetovanie mať.

8. Cat obrys:

Mačka obrys vykonané len čierna bude vyzerať nádherné a pritom jednoduchá. Veľkosť by tiež mohla byť upravená tak, aby sa zmestili menších častí tela. Obrys nemusí nutne byť vykonané v čiernej farbe, ale môže byť vykonané v iných jednoduchých farebných odtieňov, ako sú ružové alebo modré.

9. Tribal vzory mačka tetovanie:

Kmeňové mačka dizajnu bude vyzerať skvele, a to najmä pri napustené v celej chrbát. Konštrukcia bude vyzerať dobre, keď urobil v takmer čierne, ale farby môžu byť pridané do oživiť ju. Domorodé vzory dať jedinečné zvraty na pravidelných tetovanie nápady.

10. Garfield tetovanie:

Garfield je domáca oranžová mačka, ktorá má rada. On je fiktívna kreslená postava vytvorená Jimom Davisom a objaví sa aj ako komiks a televízny seriál. Garfield je zábavný a živý karikatúra mačka mať potlačou na niečí telo.

Nájsť ďalšie zaujímavé tetovanie v tomto tetovanie galérie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...