Noviny

Top 10 dizajn predlaktia tetovanie

Top 10 dizajn predlaktia tetovanie

Predlaktie sú zďaleka najpopulárnejšie miesta dostať napustené. Ľahko chváliť, predlaktia tetovania sú veľmi populárne pre mužov aj ženy. Často sa používa vystavovať kvetinové či zvieracie motívy či inšpiratívne slová alebo Power slová, predlaktia menej bolestivé časti tela vzhľadom na množstvo mäsa a svalov sú tiež. Tieto prvej desiatke predlaktia tetovanie bude určite vás úplne inšpiroval, aby si svoje vlastné prvé alebo ďalšie predlaktia tetovanie.

Top Ten predlaktia Tetovanie:

1. Kvetinový Predlaktie tetovanie:

To Floral predlaktia tetovanie je dokonalým príkladom toho, ultra ženské tetovanie. Poznačte si krásnych kvetov a jemne zobrazené listy. Toto umelecké dielo sa vyznačuje použitím jediného odtieňa čiernej. Tak dáva tejto realistické tetovanie čiernobielu fotografickú kvalitu obrazu. Toto umelecké dielo je najlepšie replikované, ako je znázornené tu.

load...

2. "Voľný Vskutku" Predlaktie Tetovanie:

To tetovanie na predlaktí je predovšetkým príkladom toho, ako možno využiť priestor na predlaktí vpísať tetovanie s fráz alebo slov. To môže mať hlboký význam, ktorý uchováva osobné význam pre vás, alebo to môže byť jednoduchý univerzálna pravda. Tie sú zdarma na použitie rôznych typov písma, veľkosť alebo farby vyjadriť sám seba.

3. Predlaktie Abstrakt Tetovanie:

Tento abstrakt predlaktia tetovanie má schopnosť nechať diváka očarenie a dohnal vo chvíli uvažoval o tajomstve života. Ak máte poetickú alebo filozofické ohnuté mysli to abstraktné tetovanie by mohlo vyhovovať vašim cítenie a preferencie v správnym spôsobom.

load...

4. Predlaktie Pine Tree Tetovanie:

To predlaktia borovica tetovanie má eleganciu a triedu, ktorá je neporovnateľná. Skúste si zapamätať, dokonalého tieni zelene, ktorá je bežná klišé tetovanie znovuobjavil prostredníctvom tohto moderného dizajnu. Nie je ľahko replikovať, to bude trvať nejaký čas pre vás nájsť ostrieľaný tetovanie vpísať to na koži.

5. Predlaktie Citácia tetovanie:

To predlaktia tetovanie jednoducho hovorí "nie kým sme stratení, robiť začneme ocitneme". Takéto tetovanie s hlbokým významom takmer nikdy nepodarí inšpirovať tých, ktorí prídu po nich a mimo kurz osobu, ktorá s hrdosťou nosí ju na svojej koži.

6. Predlaktie Power Word Tetovanie:

To predlaktia tetovanie jednoducho hovorí "krásny" však máte možnosť použiť aj iné takéto výkonové slová, ktoré by mohla mať význam vo svojom živote, alebo jednoducho držať inšpirujúceho univerzálna príťažlivosť. Ste rozhodne experimentovať s farbami, písma, alebo dokonca cudzích skriptov, ako je čínština, hebrejčina alebo dokonca našom rodnom sanskrte vpísať tieto inšpirujúce výkonové slová.

7. Predlaktie Ozdobený Rose Tattoo:

To predlaktia vyšperkovaný ruža tetovanie je klasickým príkladom tradičnej tetovanie. Vyšperkovaný ruže boli inšpirujúcim motívom v mnohých prípadoch tetovanie, poraďte so skúseným tetovanie a tie by mohli možno prísť s vlastnou verziou ozdobený ruže predlaktia tetovanie, ktoré vám vyhovuje lepšie.

8. Antique Gun predlaktia Tetovanie:

Toto tetovanie je určite mať každý mužovu pozornosť. Tento starožitný pištole predlaktia tetovanie je ultra macho s jasným retro éry inšpirovaný témou. Ak ste boli kovboj film ventilátor pre vekové kategórie, to je jasne najlepšia šanca, aby svoju lásku pre starej školy umenia na jeden krok ďalej.

9. Predlaktie Owl tetovanie:

Každý si je vedomý, že sova symbolizuje múdrosť a šťastie, to ozdobený sova tetovanie je určite inšpirovať vás prenasledovať múdrosti ešte ťažšie, než si v súčasnej dobe robiť. Tak držte palce pre šťastie, zatiaľ čo vy sa na to.

10. Predlaktie Madonna tetovanie:

Takže ak ste die-hard Madonna fanúšik a chcete ju chváliť, no to je samozrejme dokonalý dizajn pre vás chváliť. Avšak, toto tetovanie je predovšetkým príkladom toho, ako možno zobraziť portréty na predlaktí. Je dobré mať ostrieľaný tetovanie expert so silným výtvarných umení pozadia rukoväťou portrét tetovanie.

Dúfame, že tento článok o desiatke predlaktia tetovanie bolo dosť poučné. Dúfam, že sa vám to páčilo čítanie tohto článku. Ešte poslať svoj názor, ktorý z nich je vaša voľba.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...