Noviny

Top 15 najlepších prachov pre obočie

Top 15 najlepších prachov pre obočie

Keď dáte na make-up, často ignorovať vaše obočie alebo jednoducho pretiahnuť ceruzku cez to narýchlo, to, že odráža? Ak áno, potom sa mi veriť, bez ohľadu na to, ako drahé vaše šaty je, ako úžasné sa váš make-up, budete stále vyzerať neúplný! Ak chcete dokončiť svoj vzhľad, je potrebné dodať, že navyše trochou Oomph na make-up, a že možno vykonať pomocou obočie prášok. Obočie prášky sú zafarbené prášky, ktoré dávajú vaše obočie tvar plnšie a skryje šedej.

Top 15 obočie Prášky:

Ale čo obočie prášok by ste mali zvoliť? Tu sú niektoré z najlepších značiek, ktoré ponúkajú obočie prášok výstroje a obočie práškových kompaktov. Väčšina z nich sú medzinárodné značky a ich ceny sa líšia v rôznych internetových obchodoch.

1. NYX Kozmetika obočie tortu Prášok:

Kúpiť NYX Kozmetika obočie tortu prášok na prípravu ₹ 858,00 @ www.amazon.in/nyx-cosmetics-eyebrow-cake-powder

Nyx kozmetika obočie prášok, dostupný vo forme torty, topy náš zoznam kvôli jeho jednoduché používanie a konečného výsledku. Súprava obsahuje šikmý štetec a spoolie, ktorý pomáha v styling obočia do požadovaného tvaru. Každý tortu prášok kit príde ako kombinácia dvoch blízkych farieb. Môžete miešať farby získať odtieň medzi tým, ktorý vám vyhovuje.

load...

2. Maybelline Ultra obočie Prášok:

Kúpiť Maybelline New York Ultra Brow v tieni, aby ₹ 1,558.75 @ www.amazon.in/maybelline-new-york-ultra-brow-shade

Keď sa dostanete výrobok Maybelline, dostanete lacný, napriek tomu ohromujúce výsledky. To isté platí pre Ultra Brow Powder, ktorý zvyšuje prirodzenú štruktúru a farbu svojho čela. Maybelline obočie prášok je dlhotrvajúci prášok, ktorý necíti kriedovo alebo šupinatá na čelo.

load...

3. Anastasia obočie Powder Duo:

Kúpiť Anastasia obočie Powder Duo Pre ₹ 3,783.71 @ www.amazon.in/anastasia-eyebrow-powder-duo

Pre vytvorenie toku obočie, jeden odtieň prášku nie je dostatočná. Anastasia Beverly Hills ', obočie Powder Duo poskytuje rozmazaniu dôkaz čelo krytie vzorec skladajúci sa z dvoch tónových odtieňov. Je k dispozícii v 10 kombináciách: blond, tmavošedý, karamelu, čokolády, eben, stredne hnedé, mäkké hnedé, tmavo hnedé, žuly a gaštanové.

4. Sigma obočie Prášok Duo:

Kúpiť Sigma Brow Powder Duo @ www.amazon.in/sigma-brow-powder-duo

Sigma Brow Powder Duo tiež pomáha vytvárať plné, prirodzene vyzerajúce obočie. Dodáva sa v tmavom, gaštanové, ľahkých a stredne farebných kombináciách. Môžete si zvoliť kombináciu, na základe vašich preferencií úrovne pigmentácie.

5. Miliárd dolárov obočie prášok:

Kúpiť miliárd dolárov Brow prášok na prípravu ₹ 1,508.78 @ www.amazon.in/billion-dollars-brow-powder

Tento obočie prášok je dodávaný v 4 odtiene blond, svetlo hnedá, tmavošedý a havran. Jeho obal je kompaktný. Je hladká, prirodzene štruktúrovaný, dlhodobý, rozmazaniu dôkaz a ľahko mieša s čelom.

6. Hypercolor obočie a vlasy Powder:

Buy Hypercolor obočie a vlasy Powder @ www.amazon.in/hypercolor-brow-and-hair-powder

To je ďalší čelo farba z radu Anastasia Beverly Hills. Je ľahko použiteľné a ľahko zmyť. Stačí použiť pár kvapiek a vaše obočie bude opäť čistá. Tak to je skvelé dočasným riešením pre tých, ktorí sa snažia oživiť svoje obočie málo. To má niektoré výstredné odtiene, ako je Electric Blue, Teal tornádo v ružovom a ultrafialové.

7. Jordana obočie Prášok Duo:

Kúpiť Jordana Brow Powder Duo Pre ₹ 1,731.00 @ www.amazon.in/jordana-brow-powder-duo

Ďalšie prášok duo, tento výrobok z USA je ideálny produkt pre tých, ktorí chcú matný povrch na ich obočie. Dodáva sa v 4 kombináciách: svetlé, stredné, tmavé a čierne. Jeho intenzívna pigmentácia dvíha obočie poskytnúť prominentné vzhľad vašej tváre.

8. ELF obočie Prášok:

Kúpiť ELF obočie prášok na prípravu ₹ 727,94 @ www.amazon.in/elf-eyebrow-powder

ELF obočie prášok obsahuje pigmentované vosk, ktorý robí vaše obočie vyzerajú husté a nadýchané. Má nastavenie, ktoré dopĺňajú prášok, ktorý pridáva peknú povrchovú úpravu, aby vaše obočie. Obojstranné kefa pomáha pri čistení obočia do dokonalej oblúky.

9. Palladio Kozmetické obočie Prášok:

Kúpiť Palladio kozmetické obočie prášok na prípravu ₹ 1,026.44 @ www.amazon.in/palladio-cosmetic-eyebrow-powder

Palladio Cosmetics prišli s 3 odtiene (gaštanové, tmavošedý a tmavo hnedé) obočie prášku, ktorý dopĺňa a von prirodzenú farbu obočia. Prášok čelo obsahuje bambucké maslo výťažky jojobového oleja, ktorý udržuje vaše obočie jemnú a vláčnu.

10. Joan Rivers Great Day obočie obočie Prášok:

Joan Riversová obočie prášok je prenos dôkaz make-up nevyhnutné, musíte mať vo svojom kitu. Môžete ju ľahko umývať mydlom bez zvyšku za sebou.

11. Milani Brow Fix Powder Kit:

Buy Milani Brow Fix Powder Kit Pre ₹ 1,292.97 @ www.amazon.in/milani-brow-fix-powder-kit

Táto sada z Milani čela prichádza v 3 odtieňoch, ako je svetlo, strednej a tmy. Každá sada obsahuje dva odtiene obočie prášku, jeden odtieň zvýrazňovače, malý uhlový čelo kefkou, huba aplikátor a šikmé pinzeta. Je pigmentované a dlhotrvajúci s hladkým povrchom a prírodnom odtieni.

12. Ardell Brown Definovanie Powder:

Kúpiť Ardell Brown definovanie prášok na prípravu ₹ 1,120.09 @ www.amazon.in/ardelle-brown-defining-powder

Priehľadná definujúce prášok z Ardell prichádza v 3 odtieňoch taupe, norkový hnedé a mäkké čierne. Tento prášok obsahuje koncentrované pigmenty, ktoré dávajú prirodzený vzhľad obočia. To je dlhodobý a lacná.

13. Laura Mercier Brow Powder Duo:

Kúpiť Laura Mercier Brow Powder Duo Pre ₹ 3,456.48 @ www.amazon.in/laura-mercier-brow-powder-duo

Laura Mercier Brow Powder Duo je k dispozícii v 3 odtieňoch, ako je mäkký blondína, hlboké blondína a gaštanové. Každý prípad má dva odtiene pre miešanie a zodpovedajúce. To je dlhodobý a humidity- rezistentné. To môže byť tiež použitá vo vlhkej alebo suchej forme a dáva prirodzený povrch na vaše obočie.

14. Vanity Mark Ultra obočie Prášok:

Tento obočie prášok je k dispozícii v 7 odtieňoch. Tieto odtiene sú blondest, svetlovlasá, gingerella, auburnista, mliečna čoko, tmavé čoko a čoko Nair. Je zmesou ľahko a dlhotrvajúci s hladkou textúrou.

15. Clinique obočie Shaper:

Kúpiť Clinique Brow Shaper Pre ₹ 3,445.00 @ www.amazon.in/clinique-brow-shaper

Clinique obočie Shaper je čelo farba, ktorá je k dispozícii v 4 odtieňoch. Je dlhotrvajúci, ľahko mieša a má bohatú a jemnú štruktúru. Dostupné farby dávajú prirodzený vzhľad obočia.

Ak ste vždy mali problémy s obočím a majú pocit, že nevyzerajú urastený a plná, je čas investovať do jednej z mnohých práškov, ktoré sme skontrolovali pre vás. Tieto obočie prášky sú určite prinesie to najlepšie v tebe!

Ako sa ženích vaše obočie? Podeľte sa o svoje skúsenosti a myšlienky s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...