Noviny

Top 10 umývadiel na tvár značky Avon

Top 10 umývadiel na tvár značky Avon

Avon, meno domácnosti vo svete industrie krásy žien dnes roka, je uznávaná ako najväčší priameho predaja spoločnosti. Okrem toho, že predné svetovou značkou, ktoré ponúkajú širokú škálu domácich a prostriedkov osobnej hygieny. Pôsobí v 125 krajinách, ich rad kozmetických produktov je bezkonkurenčná. Mysleli sme, že o prehodnotenie svojich top 10 tvár umýva dnes. Ešte vyskúšať a všimnite si rozdielu.

Tu sú top 10 Avon face wash produkty:

1. Avon Naturals Tea Tree Oil & Green Tea Purifying Face Wash:

Tento čistiaca pena vo forme umývanie tváre je riešenie pre mastnú pleť jednu zastávku. Má tea tree olej a zeleného čaju, ktoré sú známe pre čistenie, tónovanie a hydratačné vlastnosti. Granule prítomné v nej pracuje ako kroviny. Výrobok je dodávaný v 100 ml skúmavky a považuje za najlepší Avon tvár umyť pre mastnú pleť.

load...

2. Avon Care Férovosť Peelingová Face Wash:

Avon spravodlivosť tvár umyť prichádza vo forme gélu čistiaci prostriedok. Účinne čistí nečistoty a špinu, a jemne exfoliates pokožku. Čo je najlepšie o tomto produkte je, že odstraňuje prebytočnú mastnotu z pokožky bez zanechania uschnúť. Je k dispozícii v 100 ml skúmavky.

3. Avon Naturals Rose a Rose Hip Spravodlivosť Face Wash:

Zvláštne formulácie okvetné lístky ruží a šípkového extraktu z neho robí ideálny tvár umyť. To vám bude odchádzať s chladením a upokojujúci pocit po každom umývaní. Rovnako tvrdí, že majú dlhotrvajúci bieliace efekt na rozdiel od tvorby pokožku jemnú a hebkú. Dodáva sa v 100 ml skúmavky.

load...

4. Avon Naturals Milk and Honey Výživné Face Wash:

To Face Wash je určený na hlbokú výživy. To spája dobrotu medových extraktov a mliečne bielkoviny, aby vám jasné a žiariace pleť. To zanecháva pokožku hebkú a vláčnu a poskytuje dlhodobé výhody hydratačný.

5. Avon Men Dôkladne vyčistiť Face Wash:

Ako už názov napovedá, je to špeciálne vyvinutý pre mužov pre hĺbkové čistenie. Dodáva sa s tea tree výťažky, ktoré hydratujú pleť intenzívne, zanecháva ju jemnú a vláčnu. Je k dispozícii v 150 ml skúmavky.

6. Avon Anew 360 White Facial Wash:

Avon má prísť s jedinečným formuláciu v tomto produkte. Umývanie tváre využíva špeciálnu funkciu nazvanú PSP, ktorý pomáha znižovať tuposti a robí pleť vyzerať spravodlivejší. Poskytuje 169% hydratáciu pri efektívne odstraňovanie nečistôt a nečistoty z kože.

7. Avon Derek Jeter Oil Face Wash:

Tento výrobok je dodávaný s bezkonkurenčnou vzorec, ktorý odstraňuje nečistoty a prebytočnú mastnotu z pokožky a zanecháva ho čistý a žiarivý. To tiež má aromatickú vôňu, ktorá vám bude voňať po každom použití. Skús to!

8. Avon Men Essentials Face Wash: 

To face wash robí prácu dvoch. To drhne a tiež umýva tvár hĺbkové čistenie to. Má výťažky zo zázvoru, aloe vera, vitamín E a minerálne výťažky. To sa najlepšie hodí pre ľudí, ktorí sú stále v zhone, pretože poskytuje jeden stop riešenie pre všetky kožné problémy.

9. Avon Solutions Hydra Radiance Hlboká Wash peeling:

Táto exfoliačný kroviny cum čističi cum face wash je naozaj úžasné. To nielen odstraňuje nečistoty z kože, ale tiež zanecháva pokožku jemnú a hladšie. Čistiace nedáva vaša pleť cítiť svrbenie, zatiaľ čo umývanie tváre je penivá a ľahko sa používa. Vaša tvár bude vyzerať jasný a krásny po každom umývaní.

10. Avon Anew omladenie Oživenie 2-in - 1 Cleanser:

To face wash je najlepšie pre ľudí, zaoberajúce sa problémami, ako je akné a pupienkov. Nielen, že hlboké čistí a čistí vašu pokožku tiež revitalizuje a robí jednotvárny pleť vyzerať svieža a mladá. To tiež pomáha zlepšiť vašu pleť. Je mierna a môže byť použitý každý deň.

load...