Noviny

Najlepšie tetovanie Animal - naše top 10

Najlepšie tetovanie Animal - naše top 10

Tetovanie zvyčajne symbolizuje špecifický význam. Tetovanie na zvieratách sú veľké tetovanie, ako sa dostať, ak chcete, aby vaše tetovanie držať špecifický význam. Každé zviera vyjadruje niečo iné. Nie sú špecifické pohlavia a môže byť potlačená na akúkoľvek časť tela.

Najviac miloval Zviera Tetovanie:

Tu je niekoľko zvierat tetovanie stojí za zváženie.

1. Jazda Tetovanie:

Jazda na tetovanie sú nielen skvelý štýl symboly, ale aj predstavujú silu a krásu. Majestátne žrebec v pohybe je skvelý tetovanie nápad. Jednoduchý a roztomilý tetovanie nápad by mala zodpovedať Dala kone či karnevalu kone.

load...

2. Bear Tattoo:

Medveď tetovanie predstavujú ohromnú silu a arogantný osobnosť, ktorá môže rozdrviť ostatní. Niektoré medveď druhy ako koala by mohlo predstavovať roztomilosť a nevinnosť. Medvedík Pú je animovaný medveď, ktorý by sa dalo uvažovať o vyfarbenie.

3. Raven Tattoo:

Havran bol pôvodne biely vták. Existuje mnoho legiend, ktoré popisujú dôvod pre havrana černajú. Niektorí hovoria, že Noah rozoslal havrana testovať hladinu vody pred odoslaním von holubicu. Ale namiesto vracia krkavec usadil do zeme. To rozzúrilo Boha a otočil Raven čierna. Ravens oznámiť zlé znamenie a tajomstvo.

4. Peacock tetovanie:

Pávy sú veľmi príjemné a krásne bytosti. Tie predstavujú krásu, dôstojnosť, hrdosť a vlastné záruku. Pávy majú rôzne farby na ne, ktoré robia tetovanie im veľa zábavy. To je skutočne nádherná bytosť tetovanie na seba. Dalo by sa tiež tetovanie pávie perie, ak tetovanie celý páva sa zdá byť príliš veľa.

load...

5. Lion Tetovanie:

Levy sú kráľ zvierat. Levy reprezentujú vodcovské schopnosti a silu. Levy sú obdivuhodné zvieratá a hrôza pozoruhodné tetovanie nápady. Animovaný touch môžu byť pridané farbiace Simba, postavu z animovaného filmu Leví kráľ.

6. Tiger Tetovanie:

Tigre sú veľmi divokí živočíchy. Predstavujú statočnosť, divokosť, silu a odvahu. 3D dotyky by mohli byť pridané, aby sa na dravosť v tigra. Celé telo tigra môžu byť tetovaná alebo len tvár. Bez ohľadu na spôsob, akým je napustené, to je majestátny zviera tetovanie design mať.

7. Pes tetovanie:

Psy robiť veľké domáce zvieratá. Sú lojálni a poskytujú dobrú spoločnosť. Pes tetovanie možno vykonať, aby sa podobal pet ste kedysi mal, alebo jednoducho ako štýl vyhlásenie. Karikatúra dotyky môžu byť pridané do tetovanie, aby to komické a zábavné. Tam je veľká rozmanitosť v týchto tetovanie a v rade farieb.

8. Fish Tetovanie:

Ryby majú biblické narážky a predstavujú zázraky a kúzla. Oni tiež sprostredkovať šťastie, prosperitu a predvídavosť. Losos ryby predstavuje najmä znalosti. Ryby tetovanie môže byť vykonaná v kmeňových alebo štetcom pracovných návrhov a v rade farieb.

9. Cat tetovanie:

Mačky sú spojené s mystikou a nadprirodzených síl. Oni tiež vykresliť ženskú energiu a nezávislosť. Čierna mačka môže predstavovať záujem o čarodejníctvo a nadprirodzeno. Mačky majú mnoho druhov, a tým vytvárajú rôzne tetovania nápady.

10. Had tetovanie:

Hady sú šoupavý a nebezpečné bytosti. Môžu poškodiť ľudia s jednoduchým jedným sústom. Snake sústa môžu byť jedovaté a fatálne. Hady sú preto tetovanie, ktoré prenášajú nebezpečenstvo a divokosť charakteru.

Ak ste milovník zvierat, nie je lepšie miesto, kde nájsť to, čo hľadáte! Tetovanie pre všetkých má viac ako 400 zvierat tetovanie, s výnimkou 8000 ďalšie návrhy z rôznych kategórií.

Nájsť ďalšie zaujímavé tetovanie na tento tetovanie app.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...